انگیزه‌های ناشی از ایجاد تنش احتمالی با ایران

[ad_1]

وب سایت خبری – تحلیلی دیپلماسی ایرانی در یادداشتی با عنوان «ترامپ پیش از خداحافظی به ایران حمله ی» کد به موضوع بحران مبارزه علیه ایران پرداخته است.

پیش از خداحافظی به ایران حمله می کند؟

در بخشی از این یاداشت:

* این سوال مطرخ است که اگر در آخرین هفته های حکومت جمهوری خود به دنبال رویارویی با ایران هارویی با ایران هاسگیزد باشد. در اینجا لازم است به دو نکته اشاره شود: اول، دلیل او هر چه باشد، احتمال خطای او در محالیسبالبا اوی. سیاست در قبال ایران سراسر شکست بوده و او در این چهار سال هیج نکته ای از اشتباهات خود نیاموخ.

* دوم، سوابق کاری را نشان می دهد که او هرچه نامیدتر شود، بی محاباتر عمل می کند. بانکی که اکنون نومیدانه به دنبال چسبیدن به قدرت است، همه راه های تغییر در نومیریریریریری ژنرال مایکل فلین که در ماه دسامبر توسط برکنار شد، حتی تا پیشنهاد مستقر کردن نیروهای ارتش در «ایالت ها با گرایش به هر دو حزب» و انتخاب مجدد در آنها پیش رفت.

* ممکن است با امید ایجاد هرج و مرج کافی برای جلوگیری از روی کار آمدن جو باررن اررنی نشرنای. هیچ دلیلی وجود ندارد که فکر کنیم چنین اقدامی جواب می دهد، اما جنون آمیز این هم دلیل قانع کننده ای است برای اینکه ترامپ ناامید به آن رویورد، نیست.

* او دست کم حمایت مسیحیان انجیلی که خواستار تقابل با ایران هستند و آن را پیشگویی آخرالزمان در کتاب مکاشفه کتاب مقدس می دانم، خواهد داشت و حمایتدون آدلسون، بزرگ ترین حامی مالی جمهوری خواه، را هم نمی شود نادیده گرفت. پذیرش پیشتر به همه درخواست های آدلسون (به استثنای جنگ با ایران) از انتقال سفارت به قدس اشغالی گرفته تا پذیرش الحاق بلندی های بادگیر به سرزمین های اشغالی، عمل کرده است.

* حتی اگر رویارویی با ایران مانع از ریاست جمهوری جمهوری اسلامی شود، احتمالاً می تواند با چنین توافقی در ایران را یک بار برای همیشه از بین ببرد و حتی پس از پایان ریاست جمهوری، می تواند با حمایت آدلسون و مسیحی باشد. های انگلیسی بر حزب جمهوری خواه نفوذ داشته باشد. محاسبات رئیس جمهور هرچه که باشد، نیست که خطرناک ترین سه هفته ریاست جمهوری دولت حالاست.

[ad_2]

Erica Ferrell

نینجا موسیقی غرور آفرین. حل کننده مشکل متخصص حرفه ای سفر. دردسر ساز. ارتباط گر مشتاق

سایت dancebet: رقص کنید، پیش بیایید، برنده شوید!
تجربه جذاب بازی انفجار: آشنایی با پدیده‌ای پرطرفدار
دفتر کار درسی: راهنمای کامل برای سازماندهی و مدیریت بهتر تحصیلات
کتاب کار ریاضی: ابزاری جذاب برای تقویت مهارت‌های ریاضی
Welcome to Real Estate Canada: A Guide to Buying, Selling, and Investing
Discover Your Dream Home: House for Sale Canada
تماس با ما