اوه، بیا، بیا

[ad_1]

فرارو-یک کارشناس بازار سهام گفت: یکی از مهم ترین عواملی که این روزها بر روی بازار تأثیر می گذارد، ورود نقدینگی به بورس است، تا بتوانیم منابع ورودی قابل توجه را به بازار نداشته باشیم، نمی توانم انتظار داشته باشم که بازار تکان اساسی مصرف شود، سهام عادی. به اتفاقاتی که طی یک سال و نیم گذشته در بازار رخ داد نقدینگی بسیار زیادی از بورس خارج شده و سایر سرمایه گذاران اعتماد سابق را به متولیان و نمی توانند دلیلی داشته باشند، بنابراین یکی دیگر از شروط بازگشت به روزهای خوب جلب اعتماد دوباره سهامداران است.

هی، بیا، بیا، بیا.  نقدینگی تنها محرک رشد نمادهای بازار سهامسمت و سوی این روزها بورس
حمیدرضا دارشناس بازار سهام در گفتگو با فرارو با اشاره به اینکه بازار همیشه روزهای بی رمقی را اسپری می کند، اظهار داشت: شاخص کل بورس همچنان در کانال نزولی قرار دارد، از سویی حجم کم پایین است که پتانسیل شکسته می شود این کانال نزولی در این وضعیت دیده نمی شود، همچنین در روزهایی. مثبت است بیشتر از اینکه حضور قوی خریدار باشد، عدم فروش و همچنین جلوگیری از سازمان بورس از فروش حقوقی ها و دستوری بودن بازار باعث می شود که جو شود.

وی افزود: بنابراین که میبینیم با اندک فشار بیشتر بازار به صف فروش میرسد، دلیل اصلی این وضعیت عدم وجود نقدینگی مناسب و بی اعتمادی فعالان بازار می شود. از طرفی با قوت گرفتن شایعات توافق توافق بر سر برجام و احتمال کاهش قیمت دلار، این مسئله به محرک منفی برای بازار تبدیل شده است، در نتیجه وضعیت فعلی برای اکثر اهالی بازار گنگ و مبهم شده و تحلیل را تا حد زیادی به سایه برده است. .

افشار گفت: از نظر بنده تا مشخص نشدن قطعی توافقات، روند بازار سهام تغییر نخواهد کرد، در صورت توافق احتمالی تثبیت دلار در محدوده 25 هزار تومان می تواند تا حدودی تکلیف بازار را مشخص کند و مسیر آتی را شفاف تر کند، همچنین روند صعودی داشته باشد. کوتاه مدت گروه های غیر دلاری علیالخصوص بانکی و خودرویی ها از توافق محتمل ترین سناریو است که این موضوع با توجه به افزایش حجم در گذشته در این دو گروه در چند روز بعد از ذهن نیست.

این بازار سهام اضافه می کند: از سویی با توجه به ارزشی که به قیمت فعال ترین نمادهای بورسی و فرابورسی می رسد، بستن یک پورتفوی مناسب در این روزها معقول بنظر می رسد، اما توجه به دو نکته از اهمیت بالای برخردار است، اولا داشتن مدت و عدم انتظار است. رشد عجیب و غریب در کوتاه مدت و دوما خرید پلکانی و با حوصله و بدون عجله، در تصویری که با چنین خصوصیاتی سهامداران رفتار می کنند، می توانند، به سود معقول و مناسبی دست پیدا کنند.

افشار با اشاره به اینکه به نظر می رسد تا پایان سال بورس به صورت نوسانی به حرکت خود ادامه دهد، بیان کرد: با توجه به وضعیتی که این روزها بر بازار سهام حکمفرما هستند، بازار همین محدوده های فعلی با تلورانس 5 درصد قلمداد می شود، بنابراین. با قیمت دلار نیز به نظر نمی رسد بورس پایین آنچنانی به اصطلاح وجود داشته باشد، اما به هر حال سهامداران خود باید با توجه به نتیجه مناسبی در داد و ستدهای خود ظاهر شوند تا اثرات منفی خود را کاهش دهند.

این کارشناس بازار سهام بیان داشت: یکی از مهمترین عواملی که این روزها بر روی بازار سهام تأثیرگذار بوده است، ورود نقدینگی به بورس است، تا زمانی که ما شاهد ورود منابع قابل توجه به بازار نباشیم، نمی توانم انتظار داشته باشم که بازار تکان اصلی مصرف شود. تصادف به دلیلی که طی یک سال و نیم گذشته در بازار رخ داد نقدینگی بسیار زیادی از بورس خارج شده و سایر سرمایه گذاران اعتماد سابق را به متولیان و دیگر ندارند، بنابراین یکی دیگر از شروط بازگشت به روزهای خوب اعتماد دوباره سهامداران است.

وی توضیح می دهد: شاید بزرگترین نشان دهنده این سلب اعتماد بلایی است که بر سر سهامداران صندوق پالایشی آمده است، در حالی که آنها به دعوت دولت هر واحد این صندوق را ده هزار تومان می خرند، امروز آنها بعد از بیش از یکسال با ضرر حدود 30 درصدی خطر دارند. هستند، بنابراین باید تمهیداتی بیندیشد تا ضرر و زیان مردمی که این صندوق ها را بخرند جبران کنند، اما اگر بخواهد به همین منوال می شود، قدر مسلم وضعیت هیچ تغییری نخواهد کرد.

[ad_2]

Dale Mckee

سازمان دهنده Wannabe. معتاد اینترنت متعصب زامبی. علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. دانش پژوه مواد غذایی

بهترین سایت انفجار با ضریب بالا: معرفی، اهمیت و کاربردها
Sidebar Backlink Tips: Boost Your Website’s Visibility and Authority
Sidebar Backlink Packages: Boost Your Website’s SEO and Traffic
Sidebar Backlink SEO: Unlocking the Power of Sidebars for Enhanced Website Ranking
مقدمه‌ای بر فالوور اینستاگرام ارتباطی قدرتمند با جامعه اینستاگرام شما
سایت شرط بندی بهینه سازی شده
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبرdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channelدانشگاهGuide to buying household appliances
تماس با ما