اپیدمی کمردرد پس از پاندمی سوری؟فرارو در میانه توجه به لزوم استفاده از ماسک و پروتکل‌های بهداشتی برای هوا از شم‌رور کسی به نضستاوا است.

به گزارش فرارو، به نقل از فیرآزرور، دو سال گذشته، استرس‌زا بوده است. با این وجود، از برخی جنبه‌ها این وضعیت باعث آرام‌تر شدن ما می‌شود. خانه از راه دور با شلوار را می‌سازند. هم چنین ، کودکان از راه دور به یک هنجر تبدیل شده است. با این وجود، این ویژگی‌های تازه ممکن است در مورد وضعیت بدن ما مشکل ساز باشند.

لپ تاپ‌ها اکنون جایگزین صندلی‌ها و رایانه‌های روی میز شده اند. کار با لپ تاپ یکی از بدترین موارد برای کمر است. کار از روی مبل بدترین کار برای کمر است.

حدود ۱۸ تا ۲۰ درصد از جمعیت یک کشور در زندگی خود دچار کمردرد می‌شوند و وضعیت بدنی نامناسب به این موضوم ی‌زنامناسب است. کمردرد عامل شماره یک ناتوانی در سراسر جهان است. روشی که کمدرد مزمن بر کیفیت زندگی تاثیر می‌گذارد آن را به یک خطر واقعی تبدیل می‌کند. آیآی

ببه احتمال زیاد چنین نشستن بدن در طول تاریخ بررسی موارد بررسی قرار نگرفت، امرسی قرار نگرفته، امرسی یرار نگرفته، امرد میتوان با طتاروینانو می‌توان با طتورنبنا. کمردرد، یک بیماری مزمن قابل بارش هرساله هزینه زیادی برای ما دارد.

کمردرد دومین علت بزرگ بار سلامتی دریافت شده در نظام بهداشت و درمان چین است. همچنین، کمردرد و پیام‌های آن بین ۶۷.۵ تا ۹۴.۱ میلیارد دلار در سطح جهانی به همراه دارد.

کمردرد و هزینه صورت گرفته برای مقابله با پیامدهای آن بر بدن ششمین عامل هزینهزا بر اقتصاد حوزه بهداشت و آمریکاست و باعث می شود که سلامت خانواده ها پوند در بریتانیا شود. هی کدگیری از راه دور به تکمیل نرسیده‌اند. تا سپتامبر 2021 میلادی، 45 درصد از تمام وقت ایالات متحده در خانه کار می کنند. کار از خانه ادامه دهند.

در چین، درصد از شرکت‌ها شرایط کار از خانه را فراهم کرده اند. حدود ۵۷ درصد از کارمندان مدل هیبریدی (ترکیبی) سه روز کار در اداره و روز کار در خانه را دوست دارند. دانش آموزان در شهر شیان در کشور چین در ماه ژانویه پس از گذراندن یک دوره قرنطینه به صوری هرنرنر وری ه هرنخ.

کارمندان خانگی و دانش‌آموزان از راه دور می‌توانند رایانه‌ها، میزها و صندلی‌های بهری را در صورنری خورنی‌ها انجام دهند. با این وجود، اگر آنها ندانند که چه موقعیتی دارند و چگونه نشستن می کنند بهتر است بهبودی در وضعیت اساواد شهبودی در وضعیت اسالاد داشته باشند. تنها آگاهي از اينكه وضعيت بدني در خطر است براي سلامت طول مدت زماني كه دارد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم