این ابزار پوشیدنی در فیزیوتراپی برای تشخیص حرکات بدن استفاده می شود [تماشا کنید]


محققان MIT گجت پوشیدنی را توسعه داده اند که می تواند برای تشخیص حرکات بدن و نمایش وضعیت ترمیم عضلات بر روی صفحه روی پای یا دست کاربر قرار گیرد. این فناوری می تواند برای بهبود روند بهبود از طریق فیزیوتراپی و برای ترمیم بافت از طریق حرکت فیزیکی مفید باشد.

این ابزار پوشیدنی قادر است از فناوری توموگرافی برای تشخیص امپدانس ضربه های الکتریکی در عضلات و همچنین ردیابی حرکت ماهیچه ها استفاده کند. به طور خلاصه ، این ابزار علاوه بر تشخیص حرکات ماهیچه ها ، می تواند کارهایی را که انجام می دهند نیز تشخیص دهد.

برای استفاده از این فناوری ، شکل و ساختار این گجت در کیت طراحی EIT به صورت سه بعدی طراحی شده است. هنگام طراحی این ابزار ، حسگرهایی که پالس های الکتریکی یا الکترودهای مشابه را تشخیص می دهند به طور خودکار در مکان های مختلف نصب می شوند. البته در صورت تمایل کاربر ، می تواند آنها را با دست در مکان های مختلف به دلخواه طراحی کند.

پس از اتمام پروژه ، قسمت های مختلف دستگاه جداگانه چاپ شده و با استفاده از چاپگر سه بعدی کنار هم قرار می گیرند. پس از قرار دادن ابزار روی دست خود و نصب برنامه تلفن همراه ، می توانید از آن برای تشخیص حرکات استفاده کنید. پس از نصب گجت بر روی دست خود ، دست و انگشتان خود را در هر موقعیتی نگه دارید (به عنوان مثال ضربه زدن ، نشان دادن چیزی با دست ، نگه داشتن انگشت شست به بالا) ، دستگاه قادر به تشخیص آن و حرکتی است که توسط دست شما انجام می شود به صورت متن در برنامه نمایش داده می شود.

این ابزار می تواند به همراه یک برنامه واقعیت افزوده تلفن همراه به عنوان یک ابزار غیر تهاجمی برای تشخیص میزان ترمیم عضلات در طول روند بهبود و فیزیوتراپی مورد استفاده قرار گیرد.

این دستگاه همچنین می تواند برای جلوگیری از حوادثی که ممکن است حواس راننده را پرت کند یا برای او مشکل ایجاد کند ، استفاده شود. به عنوان مثال ، اگر فرمان به درستی قرار نگرفته باشد ، برنامه به شما در مورد این مشکل هشدار می دهد. این ابزار همچنین می تواند برای نشان دادن میزان چربی بدن یا گوشت با نمایش درصد یا علائم ایجاد شده بر روی گوشت مورد استفاده قرار گیرد.

Walker Jimenez

طرفدار تلویزیون آزاد. علاقه مندان به سفر نرد وب. گیمر. علاقه مندان به الکل ارتباط دهنده. نینجا غذا. پیشگام آبجو.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channel