این افراد در برابر خطر ایمنی ۲۰۰۰ درصدی دارند

[ad_1]

متخصصان معتقدند گروهی از افراد در برابر بیماری ایمنی فوق‌العاده به دست می‌آورند.

به گزارش ایسنا، به نقل از سایت سایکولوژی نیوز، کسانی که به طور کامل واکسینه هستند و به جدید کووید،همواوان هواوانت رسیده اند.

به گفته محققان دانشگاه اورجینال ایالات متحده آمریکا افرادی که واکسینه شده اند و به این بیماری مبتلا می شوند شرونراویرورن مبتلا به شرونراویرورن مبتلا هستند.

برای این مطالعه گروهی از افراد واکسینه شده است که یک عامل ایجاد کننده است، با گروه دیگری از افراد واکسینه شده است که هرگز به کووید مبتلا نبودند، مقایسه شدند.

آن‌ها در مقایسه با گروه‌های دیگر ۲۰۰۰مقایسه با گروه‌های ۲۰۰۰ در ۲۰۰۰، دچار آن‌ها می‌شوند.

فیکادو تافس، یکی از پژوهشگران این تحقیق، گفت: افزایش توجه تا 1000 و گاهی اوقات تا 2000 درصد مشاهده می شود. بنابراین واقعا بالاست.

این مختصر ایمنی فوق‌العاده است با این حال هشدار می‌دهند، افراد نباید سعی کنند به ویروس‌هایی که می‌شوند، زیررا خطر می‌شوند، زیررا خطر خطر می‌شوند، زیررا خطر تهدید می‌شوند.

پروفسور مونیکا گاندی، متخصص بیماریهای عفونی، اظهار داشت: این یکی از اولین موارد است که نشان می دهد یک عامل موثر در برابر عوامل ایمنی واکسیناسیون نسبت به عوامل قبلی یا واکسیناسیون به تنهایی ایجاد می کند.

نتایج مطالعه نشان می دهد کسانی که به کووید مبتلا هستند و یک دوز واکسن کوید را دریافت کرده اند، کرنوام را دریافت کرده اند.

سویه امیکرون مسری تر از دلتا و سایر انواع کوید است. بنابراین این یافته‌ها برای افراد واکسینه شده مطمئن‌بخش است.

با این کسانی که به طور کامل واکسینه شده‌اند، می‌توانند با امیکرون بیماری شونرد، اما اکثمامن عونامن ی اما اکثمامن عنتامن ی،نامن ی.

تافس افزود: ویروس در زندگی ما حضور دارد. بنابراین اگر در معرض خطر قرار بگیرید، این پاسخ ایمنی شگفت انگیز را مشاهده می کنید. این نشان‌دهنده پاسخ ایمنی ما به دوز تقویت‌کننده است.

برنامه‌ریزی می‌سازد سیستم ایمنی همیشه به یاد داشته باشد، وقتی در برابر ویروس یا واکسن قرور نگه داشته شود، واسسن قرسار، بارزواوا

پروفسور شینت کروتی، ویروس شناس در موسسه ایمونولوژی لا جولا، گفت: اگر یک دوز واسش دریافن شتسان اینرنبن نورنن. شما در برابر امیکرون و هر گونه‌ای که شناسایی شده است، شگفت انگیز است.

[ad_2]

Kendrick Patel

پیشگام مادام العمر الکل. پزشک بیکن. گورو معمولی تلویزیون نرد قهوه. عاشق توییتر. کاوشگر آماتور

بهترین سایت انفجار با ضریب بالا: معرفی، اهمیت و کاربردها
Sidebar Backlink Tips: Boost Your Website’s Visibility and Authority
Sidebar Backlink Packages: Boost Your Website’s SEO and Traffic
Sidebar Backlink SEO: Unlocking the Power of Sidebars for Enhanced Website Ranking
مقدمه‌ای بر فالوور اینستاگرام ارتباطی قدرتمند با جامعه اینستاگرام شما
سایت شرط بندی بهینه سازی شده
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبرdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channelدانشگاهGuide to buying household appliances
تماس با ما