بازگشت روس‌ها به نوشیدنی‌های دوره شوروی همزمان با خروج کوکاکولا و پپسی

[ad_1]

فراروـ در حالی که شرکت های بین المللی و برندهای تجاری روابط خود را با روسیه قطع کرده اند نسخه های بومی و محلی نوشیدنی را بار دیگر ساخته اند که نوعی بازگشت به دوران شوروی می شود.

به گزارش فرارو به نقل از دیلی تلگراف ; با خروج کوکاکولا از روسیه، سیاستمداران این کشور لیوانی را برای نوشیدن کِواس بالا می‌برند. مقامات دولتی روسیه میگویند روسها نباید نگران توقف فعالیت برندهای غربی مانند کوکاکولا در این کشور باشند و در عوض، باید به جایگزین های محلی مانند نوشیدنی های سنتی «کواس» روی آورند.

کواس شبیه آبجو و نوشیدنی محبوب بسیاری از مردم اسلاو و عضو اتحادیه جماهیر شوروی سابق مانند بلاروس، اتحادیه، لیتوانی، لهستان، استونی، لتونی، قزاقستان، ارمنستان و روسیه می شود. کِوادی دارای مقدار زیادی ویتامین ب است.

دهها شرکت غربی که در دهه های پس از سقوط اتحاد جماهیر شوروی میلیاردها دلار در روسیه سرمایه گذاری کرده است از جمله مک مک، آیکیا، اپل و استارباکس از زمان حمله ولادیمیر پوتین علیه مردم فعالیت خود را در روسیه به حالت تعلیق درآورده اند. در حالی که برخی از برندها گفته اند در حال حاضر به پرداخت حقوق کارکنان خود ادامه می دهند میلیون ها نفر در معرض خطر از دست دادن شغل شان هستند و روسها در بازگشت به دوره شوروی از محصولات غربی جدا می شوند. با این وجود، طبقه سیاسی روسیه که بسیاری از لباس های طراحان غربی را می پوشند و دارای املاکی در اروپا یا ایالات متحده هستند، به شدت به شدت از نگرانی ها می پرسند.

سیاستمداری “دیمیتری پتروفسکی” از منطقه یاروسلاول در شمال شرق مسکو، درخواس‌های دیگر مقام‌های نملیر شام‌های نملیریبر. او گفت که روسیه باید به جای کوکاکولا «ترخون» یک نوشیدنی گازدار سبز رنگ با طعم ترخون یا کواس نوشیدنی با رنگ قهوه ای درخشان و با درصد کمی الکل و یا بدون الکل را عرضه کند.

بازگشت روس‌ها به نوشیدنی‌های دوره شوروی همزمان با خروج کوکاکولا و پپسی /// ترجمه آقای اعتضاد

رسانه های محلی به نقل از او اعلام کردند “این نوشیدنی ها سالمتر و خوشمزه تر هستند. سیب زمینی ها نباید به طور ناسالم سرخ شده باشند بلکه باید آب پز یا تنوری شوند”.

در منطقه باشقیرستان درست در شمال همسایه قزاقستان مقام‌ها را برای رستوران‌های زنجینرس‌ها پیشنهاد می‌کنند. وزیر کشاورزی آن منطقه روز چهارشنبه گفت “پاپا گریل” یک رستوران زنجیره فست فود محلی کمتر می تواند برای ایجاد شکاف ایجاد شده توسط مک نوزاد وارد عمل شود. «ایلش فزرخمانوف» گفته بود: «تجارتهای کوچک ما که محصولاتی را تولید می کنند که مواد اولیه طبیعی می سازند، بیشتر می شوند: ما مشکلی برای تصاحب سهم بازار باقی مانده است از آن شرکتها نخواهیم داشت».

مکنش اولین شعبه خود را در اتحاد جماهیر شوروی در سال 1990 میلادی افتتاح کرد و چندین ساعت را به راه انداخت و نمادی از نزدیکی شرق و غرب در آخرین جنگ سال سرد بود. این رستوران زنجیره‌ای در حدود 6200 پرسنل در سراسر روسیه دارد. تصمیم تعطیلی برندهای تجاری غرندهای تجاری غربی از سوی مقام های ارشد از جمله “ماریا زاخاروروا” خسخنگوی وزارور قوارور قتجمور قتاروی او که برای پایان کار یک رستوران زنجیره‌ای فست فود (مک دونالد) اشک می‌ریزند را مورد تمسخر ق .ار د

مقام‌های روسیه اولین بار در سال ۲۰۱۴ میلادی زمانی که مسکو کریمه را ضمیمه خاک خود کروس می‌داند اولین صحبت در مولین برد در مولین جمانک‌ارنک‌. در آن زمان مشخص است که غرب تا چه حد مایل در تحریم‌های خود علیه روسیه پیش برود است. پوتین سپس تاکید کرد که روسیه مشکلی برای جایگزینی با نام نمادین ایالات متحده نخواهد داشت.

او شخصا غذای خاص از غذاهای مختلف قومی روسی را برای جایگزینی همبرگر، مانور پای‌های منطقه اوستفای پیشناهاای پیشنطقه اوستفای پیشنطقطق. در آن زمان، رئیس‌جمهور روسیه هم چنین متعهد شد از نوشیدنی محبوب Vyatsky Kvas حمایت می‌کند که به تهوراوار ند که به گفههوراواب می‌رسد. یکی دیگر از نوشیدنی‌هایی که در آن صحبت می‌شود «ترخون» یک نوشیدنی گازدار سبز رنگ با طعم ترخون است.

[ad_2]

Dale Mckee

سازمان دهنده Wannabe. معتاد اینترنت متعصب زامبی. علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. دانش پژوه مواد غذایی

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channel