باشگاه جانشینان مسی و رونالدو را اعلام کرد

[ad_1]

چند روز پس از بازی فوتبال چمن مصنوعی لیبی با پیراهن مصر ، محمد صلاح زیباترین گل فوتبال باشگاه های انگلیسی هفته را مقابل واتفورد در فرم باورنکردنی در لندن به ثمر رساند.

این چهارمین گل لیورپول در بازی امروز بود. بعد از اینکه صلاح توپ را در منطقه مورد علاقه خود در محوطه جریمه گرفت و پس از یک چرخش جادویی و دو مدافع واتفورد را ترک کرد ، او توپ را به سمت راست چرخاند و نشان داد که می خواهد با پای راست خود به توپ ضربه بزند. توپ او را روی پای چپ برد تا یک گل دیگر از پای چپش به سیتی بزند. صلاح در بازسازی این گل ؛ مانند به روزرسانی جدید آیفون ، نقاط جدیدی را به هدف قبلی خود در سیتی (که کاملاً شبیه آن حرکت بود) اضافه کرد و میلیون ها طرفدار لیورپول را در بر گرفت.

وقتی گل به ثمر رسید ، دوربین لحظه ای از یورگن کلوپ را نشان داد که با تعجب و شادی با دو دست به صورت او نگاه کرد و به گل زیبای مهاجم تیمش واکنش نشان داد. او بعد از گل چهره عجیبی به خود گرفت تا نشان دهد از هنر شلیک صلاح آگاه است. سام صلاح ، هرچند این بار برای نشان دادن اندام و پرداختن پیراهن خود را در نیاورد ، اما با نگاهی شگفت زده به کار خود ، آنقدر خوشحال بود که همه دیدند از کارهایی که انجام می دهد لذت می برد.

غرق در حیرت. یورگن کلوپ که عادت به ریش کوتاه ندارد پس از گل صلاح صورت خود را اینگونه پوشاند!

صلاح با این گل آمار شخصی خود را در رقابت های لیگ برتر افزایش داد و در این فصل با 7 گل در صدر گلزن قرار گرفت و در حالی که شبکه های اجتماعی بار دیگر گل او را منتشر می کردند ، او از لندن با اتوبوس راهی لیورپول شد. یورگن کلوپ که از برد پنج گل تیمش خوشحال بود ، مقابل دوربین BT Sport ایستاد و تیم را ستایش کرد و پس از او محمد صلاح قرار گرفت. سرمربی لیورپول بازیکن مصری را یکی از ستاره های مسی و رونالدو معرفی کرد و گفت محمد بهترین فوتبالیست حال حاضر جهان است.

مثل همیشه ، باشگاه از بهترین جملات برای این توصیف ها استفاده کرد. باشگاه گفت: آیا او مانند مسی است؟ نه ، مو است. شما نمی توانید عملکرد او را با بازیکن دیگری مقایسه کنید یا بازی مشابهی پیدا کنید. به نظر من ، موها بهترین در جهان هستند. من هر روز از نزدیک او را زیر نظر دارم. لواندوفسکی ، مسی ، رونالدو ، امباپه و دیگر مبارزان کار خود را انجام می دهند ، اما در حال حاضر این مو بدون شک زیباترین زیباترین موهای جهان است.

باشگاه ادامه داد: رونالدو و مسی کارهای زیادی انجام دادند و بنابراین همه چیز بدون شک متعلق به آنها بود. حالا محمد به گروه آنها پیوست.به ما برای تحقق رویاهایمان به پسرانی با چنین کیفیتی نیاز داریم.

این گفتگو در حالی انجام می شود که صلاح در لیست نهایی توپ طلا قرار دارد. البته او سال گذشته عملکرد فوق العاده ای نداشت و سقوط کلی لیورپول برای عملکرد این بازیکن مثر بود.

حال باید دید چه زمانی از آن همه زیبایی و درخشش واقعاً قدردانی خواهد شد. در زمانی که همانطور که باشگاه گفت ستاره هایی مانند هلند ، لواندوفسکی ، امباپه و سه رقیب جدی برای او وجود دارند.

توییت لینکر پس از گل: خدای من ، مسی بودن خوب است

[ad_2]

Miriam Ware

الکل نینجا. متفکر شیطانی. محقق سفر. فرهنگ پاپ مادام العمر. علاقه مند به موسیقی.

بهترین سایت انفجار با ضریب بالا: معرفی، اهمیت و کاربردها
Sidebar Backlink Tips: Boost Your Website’s Visibility and Authority
Sidebar Backlink Packages: Boost Your Website’s SEO and Traffic
Sidebar Backlink SEO: Unlocking the Power of Sidebars for Enhanced Website Ranking
مقدمه‌ای بر فالوور اینستاگرام ارتباطی قدرتمند با جامعه اینستاگرام شما
سایت شرط بندی بهینه سازی شده
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبرdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channelدانشگاهGuide to buying household appliances
تماس با ما