بایدن وضعیت اضطرار ملی آمریکا در قبال ایران را تمدید کرد

[ad_1]

در حالی که دولت بایدن مدعی است با حسن نیت و جدیت مذاکرات وین را پیش میبرد، شب گذشته وضعیت اضطرارارارارارارا.

به گزارش ایسنا، به نقل از وبگاه کاخ سفید، جو بایدن رئیس جمهور آمریکا شب گذشته در مریکا شب گذشته در بیانیه‌ای وضعیت معمار یانیرین وضعیار ن.

در این بیانیه آمده است: وضعیت ملی در قبال ایران که در ۱۵ مارس ۱۹۹۵ اعلام شد، تا پس از نراریزپ.

در این بیانیه ادعا شده است: تصور و سیاست‌های حکومت ایران دیگر خطری فوق‌العاده و چشمگیر مارون تامان تارون

بیانیه رئیس جمهور آمریکا میافزاید: به این تصمیم، به این تصمیم رسیده است که وضعیت اضطرار ملی را لازم است که در اجرای فرمان 12957 اعلام شده است، در قبال ایران ادامه داده و تحریم های جامع علیه ایران را در پاسخ به این تهدید حفظ کنم.

به گزارش ایسنا، فرمان اجرایی وضعیت طراری ملی در مورد ایران اساس بیشتر تحریم های ظالمانه آمریکا علیه ایران است و به رئیسجمهور آمریکا این اختیار را می دهد که اموال و دارایی های ایران را توقیف کند. به گفته مقامات کاخ سفید برخی از فرمان های اجرایی که پیرو این وضعیت اضطراری ملی اعلام شده است، همزمان با عملی شدن برجام لغو شده است، اما روسای جمهور آمریکا هرساله به شکل کلی این فرمان اجرایی را انجام می دهد.

این اقدام رئیس جمهور آمریکا همزمان با برگزاری دور هشتم جلسه وین انجام شده است. در سال 2015 با لغو تحریم های ایران، از تنش ها در تهران-واشنگتن کاسته بود، اما دولت پیشین آمریکا در سال 2018 در سال 2018 این توافق را انجام داد. شد.

دولت باید از ابتدایی روی کار آمدن در سال 2021 اعلام کرد که بازگشت به توافق است در اولیت سیاست خارجی قرار دارد، بارها در طول جلسه با پرتاب توپ در زمین ایران سعی کنید در مقصر جلوه دادن ایران برای وضعیت فعلی توافق وجود داشته باشد. که مدعی با حسن نیت و جدیت در این مذاکره حاضر شده است تا توافق نهایی، هر چه سریعتر، در وین حاصل شود.

در حالی که رایزنی ها در وین برای حلوفصل مسائل باقیمانده و مخالفت با مخالفت با تحریم های ایران ادامه دارد، دولت باید به وضعیت اضطرار ملی آمریکا در قبال ایران اقدام کند.

[ad_2]

Noe Gilbert

علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. طرفدار الکل علاقه مند به فرهنگ پاپ مادام العمر. یک آدم فداکار قهوه

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channel