با شروع تولید آزمایشی آیفون 14 پرو، ظاهراً طراحی این گوشی نهایی شده است – زومیت

[ad_1]

گزارش‌های گزارشی از تایوان، فاکسکان مدل‌های پرچمدار سری آیفون ۱۴ و Luxshare، یکی دیگر از مشتریان اینلمارزارزن این گزارش نشان می دهد که فاکسکان تولید آزمایشی آیفون 14 پرو را آغاز کرده است تا مطمئن شوید که در ساخت این محصول، استانداردهای مدنظر اپل را ارزیابی خواهد کرد.

به‌گزارش مک‌رومرز، آیفون ۱۴ اپل به‌تازگی وارد مرحله‌ای تولید آزمایش شده است و طبق شایعات، Luxshare هنوز مواوفق نواوبف هواوبف هواوبف این در حالی است که سفارش خرید گوشی های بعدی اپل به مدل آیفون ۱۴ پرو است. پس از تولید آزمایشی، افراد باید داده ها را جمع آوری کنند و سپس مشکلات موجود را رفع کنند و مواردی را که در خط تولید به بهبود نیاز دارند، شروع کنند.

رندر آیفون ۱۴ جان پراسر

انتظار می‌رود آیفون ۱۴ و آیفون ۱۴ پرو از ظاهر بازطراحی‌شده بهره‌مند می‌شوند. گفته شده است که اپل از طراحی نوستالژیک آیفون ۴ و ۵ آیفون در آیفون های بعدی خود استفاده خواهد کرد. رندرهای آیفون ۱۴ پرومکس که جان پراسر به‌اشترک گذاشته شده است، نشان می‌دهد شاسی این دستگاه درمقایسه‌با مدل‌های قبلی ضخیم‌تر خواهد بود. همچنین، این دکمه‌های رنگارنگ‌های صدا و حفره‌های بازطراحی شده‌اند، بخش اسپیکر را نشان می‌دهند.

یکی از تغییرات مهم در آیفون ۱۴، حذف بریدگی بالای نمایشگر و بهره برداری از بردگی دایره است. شایعات متعدد حاکی از آن به عنوان اپل در آیفون ۱۴ از سبک‌های پانچ‌هول برای قراردادن دوربین سلفی و حسگر وربین سلفی و حسگر وربین سلفی و حسگر‌هایببب استفاده می‌شود.

مقالات مرتبط:

انتظار می‌رود سری آیفون ۱۴ در چهار نسخه ازجمله دو مدل ۶ , ۱ اینچی و دو مدل ۶ و ۷ اینچی معرفی شود. سری به روز شده‌های آیفون می‌دهد احتمالاً از مدل جدید آیفون ۵ و ۴ اینچی (آیفون مینی) خبری نمی‌خواهد. انتظار می‌رود آیفون ۱۴ افزونه‌بر طراحی به‌روز، به دوربین جدید عرض ۴۸ مگاپیکسلی مجهز شود. از دیگر قابلیت‌های شایعه‌شده برای این گوشی می‌تهوان به قابلیت ضبط ویدئو 8K و دوربین فوق‌عریض بهبواشارافت

آیفون ۱۴ از نظر قدرت پردازشی نیز عملکرد بهتری از سری آیفون ۱۳ خواهد داشت. گفته می‌شود اپل از ۸ حافظه حافظه رم در مدل پرچمدار آیفون بعدی خود استفاده خواهد کرد. برخی دیگر از شایعات حاکی از آن است که آیفون ۱۴ در مدل دوتراباتی نیز عرضه خواهد شد و از اسلات سیماهرنرو استفاده خواهد شد. زیرا این شرکت در جستجو برای پذیرش فناوری eSIM را گسترش دهد.

[ad_2]

Charlie Owens

تحلیلگر هاردکور طرفدار عمومی فرهنگ پاپ. خالق مادام العمر تنظیم کننده. اهل سفر. متخصص وب متعهد

بهترین سایت انفجار با ضریب بالا: معرفی، اهمیت و کاربردها
Sidebar Backlink Tips: Boost Your Website’s Visibility and Authority
Sidebar Backlink Packages: Boost Your Website’s SEO and Traffic
Sidebar Backlink SEO: Unlocking the Power of Sidebars for Enhanced Website Ranking
مقدمه‌ای بر فالوور اینستاگرام ارتباطی قدرتمند با جامعه اینستاگرام شما
سایت شرط بندی بهینه سازی شده
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبرdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channelدانشگاهGuide to buying household appliances
تماس با ما