با یک ساعت خواب بیشتر شبانه، لاغر شوید!

[ad_1]

نتایج یک مطالعه جدید نشان می‌دهد خواب بیشتر شبانه ممکن است به کاهش کمک کند.

به گزارش ایسنا، به نقل از هلث نیوز، این گزارش به شواهد فزاینده‌ای که خواب کافی را یک عنصر حیاتی نمرناو کهاواو می‌داند.

شرکت‌کنندگان این تحقیق را با افزایش حدود یک ساعت خواب شبانه دریافت می‌کنند.

نتایج تحقیقات قبلی نشان داد دلیل خواب باعث می‌شود افراد بیشتر غذا بخورند که این موضوع شانس افزان موضوع شانس افزان موضوع شانس افزان فزارن طانس افزان.

به گفته‌های تحقیقات این یافته‌های جدید عادات خواب سالم ممکن است به مرور زمان به کاهش وز.

دکتر استرا تاسالی، محقق این مطالعه و مدیر مرکز خواب UChicago در دانشگاه پزشکی شیکاگوی ایالات متحده گفت: یافته های ما نشان می دهد خواب کافی می تواند در جامعه تغییر ایجاد کند.

خواب بهتر با دریافت کمتر مرتبط است

در این پژوهش محقق بالغ بر 21 تا 40 ساله به چاقی که معمولا خواب شبانه‌ای کمتر از 6.5 ساندار ا .5 ساندارا. شرکت‌کنندگان یک جلسه مشاوره بهداشتی خواب تخصصی دریافت کردند. آنها در تخت‌های خود می‌خوابیدند و خوابشان را با دستگاه‌های پوشیدنی پیگیری می‌شدند. همچنین شرکت‌کنندگان روال عادی زندگی خود را حفظ کردند و رژیم غذایی یا عادات ورزشی آنها را تغییر ندادند.

محققان به شرکت‌ها شب پیشنهاد خواب خود را 1.2 ساعت افزایش دادند تا هر 8.5 ساعت را در خواب ندنند.

دریافتی و ذخیره انرژی روزانه از طریق آزمایش بیمار اندازه گیری شد.

در مقایسه با شرکت کنندگان گروه کنترل کسانی که خواب آنها را افزایش می دهد، دریافتی خود را به طور متوسط ​​270 کیلو در روز کاهش می دهد. به گفته، این مقدار می‌تواند به کاهش ۲۶ پوندی وزن طی سه سال منجر شود.

این مطالعه با تحقیقات قبلی مرتبط با محرومیت از خواب و اختلال در تنظیم اشتها و افزایش وزن مطابقت دارد. نتایج تحقیقات قبلی نشان داد از دست دادن خواب باعث افزایش مصرف غذا در محیط آزمایشگاهی و افزایش وزن می‌شود.

تسالی گفت: در مطالعه خود برای بار نشان دادیم که مصرف اولین مصرف به طور عینی با بلندی شور عینی با طول شور عینی بوار ولانی من خوارار کولانی شورار ولانی شوارار ولانی شوارار وار. ۵ ساعت می‌خوابند، کاهش می‌یابد.

<<<<<<<<<

وی اظهار کرد: مکانیسم‌های بالقوه‌ای وجود دارد که می‌تواند توضیح دهد چرا خواب بیشتری به دریاریورا می‌دهد. شخصده خواب بر روی تنظیم‌کننده‌ها تأثیر می‌گذارد.

رایان فیورنزی، مربی خواب، گفت: نتایج تحقیقات نشان می دهد که طحواب می تواند تأثیر منفی بگذارد، که در بدن کاهش می دهد.

فیورزی افزوده: زمانی که بدندنتهایی را که در چرخه خواب و بیداری معمولی دریافت می کند، دریافت نکند، می تواند به روش های دیگر آن را جبران کند و به دنبال غذاهای پرکال باشد.

علاوه بر این خواب می‌تواند بر عوامل ریتم شبانه‌روزی و بر زمان خوردن افراد تأثیر بگذارد. محدود کردن خواب می‌تواند عواقبی جدی برای سلامتی به همراه داشته باشد و به ایجام شواب می‌تواند عواقبی مضطر عسامری باشد.

وی گفت: مطالعات متعدد خوابی انجام شده است که ارتباط مستقیم بین مدت‌زمان کوتاه و چاقی را پیدا کردند. یکی از آن‌ها نشان می‌دهد که کمتر از ۶ ساعت در شب می‌خوابند، نسبت به کسارنر بیش از هفنردر رارنر.

در واقع خواب خوب برای سلامتی و تندرستی از کاهش وزن حیاتی است. خواب یک عامل مهم برای افزایش وزن و جلوگیری از متابولیک است.

نتایج این تحقیق به تازگی در نشریه JAMA Internal Medicine منتشر شده است.

[ad_2]

Sadie Kirk

کارشناس فرهنگ پاپ. موسیقی نینجا. عاشق غذا. نویسنده. دوست حیوانات در همه جا. گورو معمولی بیکن.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channel