بررسی بازی Deathloop – Vijiato


اولین چیزی که در مورد Deathloop می گویم این است که ایده بازی و اجرای آن منحصر به فرد است. و وقتی می گویم ویژه ، امیدوارم منظورم را متوجه شده باشید. یک روز بی پایان که پایانی زودهنگام دارد. تضاد اصلی ضعف اصلی ساختار و تفکر بی اساس گروه 8 نفره از بینندگان است.

شما به عنوان Colt ، شخصیت اصلی بازی ، برای کشتن 8 نفر دیگر بازی می کنید ، اما این باید فقط در یک روز اتفاق بیفتد. این بازی شامل 4 منطقه و 4 بازه زمانی صبح ، ظهر ، بعد از ظهر و شب است و سفر به هر یک از نقاط بازی با یک یا چند کلاه ایمنی روزانه یک واحد را برای شما به همراه دارد. بنابراین همه چیز باید به گونه ای تنظیم شود که در نهایت بتوان همه 8 نفر را تنها با چهار بار سفر از طریق نقشه بازی کشت. این چالش اصلی بازی است و شما تقریباً 90 درصد زمان بازی خود را صرف حل آن می کنید. 10 درصد مانده؟ به این کابوس مکرر و روانی پایان دهید.

حلقه مرگ

 • رتبه بندی کاربر


 • نمره متاکریتیک

  88
 • ژانر. دسته

  ماجراجویی اکشن
 • تاریخ انتشار
  23 سپتامبر 1400
 • بستر، زمینه

  پلی استیشن 5پپسی
 • ناشر بازی

  نرم افزارهای Bethesda
 • تهیه کننده

  استودیو Arkane
 • حالت بازی

  تنهاحالت چند نفره
 • سن بازی
  مناسب برای 17 سال به بالا

شما از همان ابتدا می دانید که دختر جوانی به نام جولیانا بلیک بی رحمانه به دنبال طعمه شما می رود و هر از گاهی با یک کره اسب روبرو می شود و مورد حمله قرار می گیرد. جولیانا آنقدر از کلت متنفر است که فکر می کنید یک نفرت شخصی در پس این همه نفرت نهفته است ، وگرنه این چیست؟

اولین ساعت بازی به توضیح برنامه AEON ، حلقه ، چرخه تکرار و معرفی افرادی که اعضای اصلی IAN هستند اختصاص داده شده است. کلت اکنون عضو سابق همان گروهی است که جزیره Blackreef را تأسیس کرد و آن را به منطقه ای با طراحی پیچیده تبدیل کرد. اما بعداً ، کلت نگران مسیری است که پروژه در پیش گرفته و تصمیم می گیرد آن را متوقف کند.

زندگی ابدی و مهمانی های بی پایان و شادی هدف اصلی همه ساکنان بلکپول است و اگر کسی بخواهد آن را متوقف کند ، سعی می کند آن را از بین ببرد. به همین دلیل ، جولیانا بلیک هر روز صبح به عنوان محافظ شماره یک لوپ از خواب بیدار می شود به امید شکستن کلت ، و از آنجا که مردن در بلکپول به معنی کشتن نیست ، کلت کار روزانه جولیانا است.

کلت ، مانند همه افراد BlackRife ، در ابتدا روزهای گذشته را به خاطر نمی آورد و هر روز برای او تازگی دارد ، اما همه چیز تغییر می کند و او توانایی حفظ خاطرات را به دست می آورد. کمی بعد متوجه می شود که او و جولیانا تنها کسانی هستند که روزهای قبل را به یاد می آورند و بقیه یک روز خود را تکرار می کنند.

هر کاری که با کلت انجام می دهید در پایان روز ناپدید می شود و روز بعد باید همه کارهایی را که انجام داده اید ، تمام سلاح ها و تجهیزات به دست آمده را تکرار کنید. تا اینکه با مفهوم جدیدی به نام Residuum آشنا شدید. اشیایی در محیط وجود دارد که با جذب بقایای موجود در آنها ، می توانید خط پیشرفت خود را برای روزهای زیادی حفظ کنید. مانند سلاح ها یا مهارت هایی که می توانید با نام Trinket جمع آوری کرده و قدرت ترکیب را دو برابر کنید ، سلامت خود را افزایش دهید و …

کل بازی برای 13-14 ساعت تجربه کمی پیچیده است و در وسط آن ممکن است با منوی بازی مشکلاتی داشته باشید. مفهوم بازنشانی همه چیز در اوایل روز باعث می شود چند حلقه اول فوق العاده عصبی و طاقت فرسا باشد ، اما هنگامی که می دانید برای رسیدن به چه چیزی باید قربانی کنید ، مفهوم بازی شما را برای لذت بیشتر همراهی می کند.

کلاهبرداری های کلت و جولیانا ادامه دارد و هرچه به پایان نزدیکتر بهتر است ، اما در پایان بازی رابطه بین آنها به طرز چشمگیری بدتر شد ، که نویسندگان داستانها نتوانستند به خوبی با آن کنار بیایند. چهار منطقه ای که کولت همچنان در حال گردش است کاملاً متفاوت است. دو منطقه تقریبا صنعتی و دو منطقه مسکونی که یک مهمانی بزرگ در آن برگزار می شود. به اطراف خود بنگرید احتمالاً احساس می کنید منطقه Blackerife چقدر کوچک است ، اما بازی پر از تونل و پناهگاه ها و ساختمانهای قفل شده است که باید سعی کنید وارد آن شوید.

Deathloop مملو از جزئیات ، پر از داستان ها و ماموریت های جانبی و جستجوهای کوچکی است که عمدتا به یکی از هشت شخصیت اصلی بیننده باز می گردد. اگر سرعت بازی خود را کاهش دهید ، بازی حتی ممکن است تا 30 ساعت محتوای خوبی ارائه دهد.

یکی از نقاط قوت بازی این است که شما واقعاً آزاد هستید. می توانید از همان لحظه اول به همه شلیک کنید یا آنها را مخفیانه بکشید. قابلیت های Slab مخصوص Colt به طور یکسان قابل انتخاب هستند و هر بار می توانید سبک بازی خود را مشخص کنید.

Morgan Bullock

هاردکور الکل ماون. علاقه مند شدید به اینترنت دوست داشتنی توییتر متعصب. دردسر ساز.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channel