برنج ارزان قیمت را از کجا بخریم؟

[ad_1]

اگر خرید برنج خارجی و ارقام پرمحصول ارزان قیمت ایرانی هستید، علاوه بر خرید اینگونه برنج ها از سامانه بازرگام می توانید برنج هندی، پاکستانی و تایلندی را با نرخ گذاری و در بسته بندی شرکت بازرگانی ایران از فروشگاه های زنجیره ای و میادین میوه و ترهبار خریداری کنید.

به گزارش همشهری، مشاهدات گزارشی است، افزایش قیمت برنج مرغوب ایرانی در کنار کاهش مصرف مصرف کنندگان، باعث افزایش قیمت برنج ارزانقیمت خارجی و ارقام پرمحصول برنج و برخی از انواع برنج نیمدانه و لاشه برنج در بازار خرده فروشی می شود.

با این شرایط تنظیم بازار رشد به طور مستقیم این ارقام را از طریق فروش اینترنتی در سامانه بازرگام، فروشگاه های زنجیره ای و میادین میوه و ترهبار را در دستور کار قرار داده اند.

با وجود این، انواع برنج خارجی و پرمحصول ایرانی خارج از بسته بندی جیتیسی (شرکت بازرگانی دولتی) و با قیمت های خرده فروشی بالاتر در فروشگاه های زنجیره ای و فروشگاه های اینترنتی به مشتریان عرضه می شود.

با این، اگر این نوع برنج ها را با کمترین قیمت و با توجه به نرخ قانونی تصویب کنید، باید آن را در بسته بندی شرکت بازرگانی دولتی و قیمت تصویب هر طرح 12 هزار و 500 تومان به ازای هر طرح تایلندی 20 هزار و 500 تومان برای برنج پاکستانی و 18 تومان. هزار و 500 تومان برای برنج هندی در سامانه بازرگام یا مراکز عرضه مستقیم مانند فروشگاه‌های زنجیره‌ای و میادین و میوه و میادین و میوه و میادین و میوه و میادین و میوه و میادین و میوه ورخرین.

علاوه بر این، 2 رقم برنج پرمحصول ایرانی، هامل برنج شیرودی به قیمت هرکیلوگرم 42 هزار تومان و فجر به قیمت هر قیمت 32 هزار تومان در سامانه بازرگام عرضه می شود.

توزیع برنج خارجی در فروشگاه های زنجیره های

بهگفته اسماعیل قادریفر، سازمان مرکزی تعاون روستایی، توزیع برنج تنظیم بازاری از پنجشنبه 19 بهمن ماه، با نرخ تصمیم گیری در فروشگاه های زنجیره ای سراسر کشور آغاز شده است.

اسماعیل قادریفر با اشاره به عرضه برنج ایرانی فجر در سامانه های توزیع هوشمند از روزهای آتی آغاز می شود، میگوید: عرضه برنج ایرانی با تصویب از طریق پلتفرم های تولید کالای اساسی آغاز می شود.

او توضیح می‌دهد: فقط در روز جمعه ۲۲ بهمن ماه ۲۴ تن برنج در تهران توزیع می‌شود.

مدیر شرکت بازرگانی دولتی ایران نیز از توزیع 100 هزار تن برنج با هدف حفظ آرامش بازار، حمایت از اقشار آسیب پذیر و کنترل قیمت این محصول در بازار خبر داده و میگوید: تصمیم قرارگاه امنیت وزارت جهاد کشاورزی، این مقدار برنج از طریق شبکه های منتخب. توزیع، فروشگاه‌های متعدد زنجیره‌ای، تعاونی‌های مصرف سراسری، اصناف منتخب، مرکز عرضه مستقیم کالاوراو مره مستقیم کالاو مرشوومش

به‌گفته یزدان سیف، تعیین تخصیصی برنج در سطح استان‌ها با نرخ مصرف‌کننده نیز از طریق کارگروه‌های زنظیمرز.

عرضه اینترنتی برنج

مدیرکل بازرگانی داخلی کالاهای کشاورزی وزارت جهاد کشاورزی از توزیع اینترنتی یک رقم پرمحصول برنج ایرانی و انواع برنج در سامانه بازرگام خبر می دهد و میگوید: در روزهای آینده برنج طارم با قیمت مناسب در سامانه بازرگام آغاز می شود.

به‌گفته ابراهیم زارع، ۲۰۰ هزار تن برنج خارجی برای عرضه مستقیم به سامانه بازرگام و در مراکز عرضه خصیصتسقیم.

او می‌افزاید: فقط در روز پنجشنبه هفته گذشته ۵۵ تن برنج ایرانی در تهران پخش می‌شود. او توضیح می‌دهد: از ابتدای امسال 300 هزار تن برنج خارجی با قیمت کمتر از 20 هزار تومان در هر روز. 200 هزار تن برنج واردات هندی، پاکستانی و تایلندی نیز تا پایان امسال منتشر می‌شود، این میزان معاهده یک میزان معاوضه هندی است،

برنج ارزان قیمت را از کجا بخریم؟

[ad_2]

Cassie Wells

حل کننده مشکل به طرز خشمگینانه ای فروتن. ماون فرهنگ پاپ استاد عمومی موسیقی. متعصب وب هیپستر پسند. ارتباط دهنده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channel