بعد از بهبودی از اومیکرون به چه عوارضی می‌شوید؟

[ad_1]

در حالیکه سویه امیکرون به نسبت سویه های پیشین عجیبویروس خفیفتر توصیف شده است، اما برخی از علائم آن پس از بهبودی ممکن است برای هفته ها باقی بماند و همچنان این عوارض در همه گروه های سنی بهویژه آنهایی که ایمنی پایینی دارند، مشاهده می شود.

به گزارش ایسنا، از احساس، مه مغزی، ناراحتی قلبی، تنگی نفس، مشکلات خواب تا بدن درد، همگی از علائم شایع پس از بهبود یافتن کووید -19 در همه گروه های سنی از جمله کودکان و سالمندان است.

نتایج طولانی شدن علائم سویه امیکرون، واکنشی ادامه در برخی از بیماران و سایر پزشکان یک فرآیند خودایمنی است که بر اثر ایجادویروس ایجاد می شود و پس از بهبودی بیماری ادامه پیدا می کند. واکنش ایمنی هر فرد متفاوت است از این رو، به احتمال زیاد به علائم طولانی مدت پس از بهبودی کووید بهبودی کووید س ر هبودی کووید اوریگبز. پس از بهبودی بیماری کووید -۱۹، تقریباً ۵۰ تا ۶۰ درصد برای یک هفته یا بیشتر از تداوم الارم شکارند.

چه تاثیری بیشتر از کوید قرار می‌گیرند؟

همه گروه‌های سنی ممکن است به سویه‌های امیکرون مبتلا شوند، اما بیماری‌های شدید در افراد مبتلا، اما بیماری‌های شدید در افراد مبتلا به سنی افراد مبتلا و اما بیماری‌های شدید در افراد مبتلا به سنی افراد مبتلا به افراد مبتلا همچنین افراد مبتلا به بیماری های زمین های مشابه، فشار خون بالا، بیماری های قلبی، بیماری من کلیوی، گروه سنی مسن، بیماری های سرطانی و بیمارانی که از داروهای سرکوب کننده سیستم ایمنی استفاده می کنند، پس از درمان با سویه امیکرون مستعد به نوعی بیماری شدید. هستند.

افراد بالای ۶۰ سال و افرادی که به یک یا چند بیماری دیگر مبتلا هستند، بیشتر تحت تاثیر قرار می‌گیرند. همچنین در مواردی که به نوعی بیماری شدید کووید مبتلا می شوند، احتمال تداوم عرائم برای طول مدت عرائم برای طولانی مداوج .داوج. علاوه بر این، آن دسته از افرادی که قبل از انجام دادن به کووید، استرس، استرس یا افسردگی باالمرن ضتوارنر هستند.

برخی از علائم رایج پس از کوید

– تنگی نفس مشکل در نگاه

– پایان و طولانی مدت

– مشکل حافظه، ضعیف و مه مغزی

– مشکل خواب

– دردهای عدلانی و بدن درد

– سردرد

– خلق و خوی ضعیف و ضربان قلب تند

– برونشیت پس از کوید که می‌توان به سرفه محرک شود

در بزرگان:

– تشدید بیماری های زمینه های

– انجام میدهم

– ضعف پس از کوید

در کودکان:

مشاهده می شود که چند درصد از کودکان پس از استفاده از سیستم کوید -19 به سندرم بیماری چند بیمار مبتلا شده اند، ممکن است برخی از بزرگان نیز به دلیل روند بهبودی فیبروز ریه مبتلا شوند و باید به انجام تمرینات توانبخشی برای ریه ها تبدیل شوند. .

به گفته متخصصان شایعترین علائم مشاهده شده در بیماران پس از خوردن به کوید -19 عبارتند از سردرد، کمردرد، بی حالی، ریزش مو، احساس، احساس گزگز در گوش و تنگی.

[ad_2]

Mckenzie Elliott

عاشق عمومی قهوه. مزاحم خشمگینانه فروتن. Wannabe tv متعصب. حرفه ای موسیقی آزاد. بت نوجوان آینده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channel