به این روغن جامد استفاده کنید!مصرف روغن های جامد و نیمه جامد، باعث رسوب اسیدهای چرب اشباع در رگ ها، نگی و انسداد طب کلمو ب و انسداد طب یلمو ب سوب لمو لو برای محافظت از قلب خود این روغن را مصرف کنید.

به گزارش ایسنا، مصرف روغن های جامد و نیمه جامد، باعث رسوب اسیدهای چرب اشباع در رگها، آترواسکلروز (سفت شدن جدار تن) تنگی و انسداد قلب و سکته قلبی می شود. بر اساس نتایج آخرین یافته های علمی در جهان، مصرف روغن های جامد و نیمه جامد همچنین به دلیل دارا بودن اسید چرب ترانس خطر ابتلا به سرطان سینه در خانم ها و سرطان پروستات در آقایان را افزایش می دهد.

مصرف روغن های جامد به هیچ عنوان توصیه نمی شود. روغن جامد به علت بافت مورد نیاز شیرینی‌ها، در قنادی‌ها کاربرد دارد. اسیدهای چرب اشباع موجود در روغن جامد به بیماری‌های سرطانی و انواع سرطان‌ها را می‌دهند.

اگر چه این روغن ها در حال حاضر در ما با اصلاح فرمولاسیون و بهبود کیفیت به روغن نیمه جامد تبدیل شده اند که مقدار اسیدهای چرب اشباع و ترانس کمتری نسبت به روغن جامد دارند، ولی باید توجه داشته باشد که روغن نیمه جامد هم در مقایسه با روغن های گیاهی مایعات. LDL بیشتر اسید چرب اشباع و اسید چرب ترانس دارد و مصرف آنها خطراتی مانند افزایش کلسترول بد خون LDL تنگی و انسداد بیماری قلبی و نهایتا سکته قلبی را به دنبال دارند; بویژه که دچار مشکلاتی از خون و کلسترول بالا است نباید از روغن جامد و نیمه جامد هسنفا استفاده شود.

فبنابراعلام دفتر بهبود تغذیه وزارت بهداشت، توصیه می‌شود برای ابتلا به بیماری‌های قلبی _ رفتاری از روغا‌اساشب

وضعیت‌های جسمی، روند بروز آترواسکلروز (سفت شدن جدار بدن) را کند می‌کند. روغن نباتی درصد بسیار کمی اسید چرب اشباع و مقدار قابل توجهی اسیدهای چرب غیر اشباع است که برای حفظ قلب نیازی به آن دارد و میزان اسید چرب ترانس آن کمتر از 2 درصد است و به میزان قابل توجهی از اسیدهای چرب ترانس آن کمتر از 2 درصد است. . مصرف روغن‌های مصرفی برای حفظ سلامت به روغن حیوانی و روغن نباتی جامد و نیمه جامد ارجحیت دارد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم