به روز رسانی بزرگ Adobe چند ابزار فتوشاپ دسکتاپ را به نسخه iPad – Zomit اضافه می کند


کاربران آی پد می توانند از دو ابزار جدید این نرم افزار قدرتمند و محبوب فتوشاپ بر روی این تبلت لذت ببرند. Adobe در آپدیت بزرگ جدید خود ابزارهای جدیدی را به نسخه موبایل نرم افزار محبوب ویرایش عکس خود اضافه کرد. از جمله لک و اسفنج. این دو ویژگی جدید اکنون در فتوشاپ در اختیار کاربران آیپد قرار گرفته است.

به گفته فون آرنا، ابزار Smudge همانطور که از نامش پیداست برای محو کردن و اتصال عناصر مختلف به یکدیگر استفاده می شود. این ویژگی شباهت زیادی به نسخه دسکتاپ Smudge دارد و کاربر می تواند اندازه و قدرت این افکت را شخصی سازی کند. علاوه بر این، کاربران می توانند بین حالت های مختلف از جمله عادی، تاریک، روشن، رنگ، اشباع و روشنایی یکی را انتخاب کنند.

نحوه استفاده از Smudge در نسخه iPad فتوشاپ

برای استفاده از ابزار جدید Smudge در نسخه iPad فتوشاپ، مراحل زیر را دنبال کنید:

  • در نوار ابزار، روی نماد Customization Tools ضربه بزنید تا گزینه های ابزار لیست شده نمایش داده شود، سپس Smudge را انتخاب کنید.
  • تنظیمات برس را بر اساس اندازه، قدرت و سختی تنظیم کنید.
  • روی نماد نقطه ضربه بزنید تا به تنظیمات لکه بروید و بین گزینه های معمولی، تیره، روشن، رنگ، اشباع، روشنایی، گرد بودن و زاویه انتخاب کنید.
  • یک قلم مو روی ناحیه ای از تصویر بکشید که می خواهید رنگ ها را لکه دار یا ترکیب کنید.

ابزار Sponge برای اشباع یا غیراشباع کردن قسمت های مختلف آثار هنری شما و افزودن مجموعه ای از جلوه های مختلف به تصویر شما استفاده می شود. برای آموزش کامل Adobe می توانید روی این لینک کلیک کنید. در ادامه این آموزش را به اختصار توضیح می دهیم.

نحوه استفاده از ابزار Sponge در نسخه iPad فتوشاپ

ابزار اسفنجی آیپد فتوشاپ

برای استفاده از ابزار جدید Sponge در فتوشاپ به روز شده برای iPad، مراحل زیر را دنبال کنید:

  • در نوار ابزار، برای نمایش گزینه های ابزار، روی نماد Customization Tools ضربه بزنید و سپس ابزار Sponge را انتخاب کنید.
  • تنظیمات اسفنج را برای اندازه، جریان و سختی تعریف کنید.
  • برای مشاهده تنظیمات اسفنج روی نماد سه نقطه ضربه بزنید. در این قسمت می توانید حالت اشباع یا اشباع، زاویه و درجه گرد شدن را تنظیم کنید.
  • قلم مو را روی ناحیه ای از تصویر بکشید که می خواهید شدت و وضوح رنگ ها را افزایش یا کاهش دهید.

این ابزارهای جدید به نسخه فتوشاپ دسامبر 2021 آیپد (نسخه 3.2) اضافه شده اند و با به روز رسانی اپلیکیشن می توان از آنها در آیپد استفاده کرد.

پشتیبانی از Adobe Camera Raw در فتوشاپ برای iPad

Adobe در ماه اکتبر اعلام کرد که قصد دارد از Camera Raw برای نسخه iPad فتوشاپ پشتیبانی کند. این ویژگی اکنون فعال شده است و کاربران می توانند سفیدی تصاویر Camera RAW را تنظیم کنند. در اینجا نحوه انجام آن آمده است.

چگونه تعادل رنگ سفید را در تصاویر Camera RAW در iPad تنظیم کنیم؟

  • در قسمت کنترل رنگ، روی ابزار قطره چکان ضربه بزنید.
  • برای کنترل تراز سفیدی، بخشی از تصویر را لمس کنید و Temp و Hue را بر اساس آن تنظیم کنید.

به روز رسانی دسکتاپ پریمیر پرو

Premier Pro دسامبر برای کاربران مک (نسخه 22.1.1) با مجموعه کاملی از ویژگی‌ها و عملکردهای جدید، مانند جستجو و جایگزینی، بررسی املا، موتور متن جهانی کاملاً جدید، ابزارهای جدید، گردش‌های کاری ویرایش حرفه‌ای و موارد دیگر در دسترس است. . شامل یک ظاهر بهبود یافته است.

مقالات مرتبط:

یکی دیگر از تغییرات عمده پریمیر پرو، استفاده از شتاب دهنده سخت افزاری جدید برای رایانه های مک مجهز به تراشه Apple M1 است. در مورد شتاب سخت افزاری، صادرات فایل های DCI 4K و 8K HEVC نهایی تسریع شده است و عملکرد کلی نرم افزار را بسیار سریعتر می کند. علاوه بر این، بهبودهایی برای کاربران Windows Premiere Pro انجام شده است تا رایانه های دارای پردازنده گرافیکی اینتل بتوانند ویدیو را بهتر پخش کنند.

Mara Gomez

کارشناس توییتر متعصب موسیقی. جنرال الکل ماون. علاقه مندان به تلویزیون

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channel