به روز رسانی زنده از کووید: لس آنجلس دستور ایمن سازی گسترده ای را اعمال می کند

[ad_1]

تصویربلانکا کوینترو روز دوشنبه تابلویی را نصب می کند که در آن در کارخانه آبجوسازی هایلند پارک در لس آنجلس، مدرکی مبنی بر واکسیناسیون علیه کووید می خواهد.
وام…Jae C. Hong / آسوشیتدپرس

هزاران باشگاه ورزشی، رستوران، سینما، مراکز خرید، سالن‌ها و سایر مشاغل در لس‌آنجلس این هفته مجبور شدند از مشتریان برای دریافت مدرک بخواهند که نشان دهد آنها به طور کامل در برابر کووید-19 تحت یکی از سخت‌ترین سیاست‌های ایمن‌سازی این کشور واکسینه شده‌اند.

قانونی که شورای شهر در ماه گذشته تصویب کرد، به افرادی که دارای بیماری های منع کننده واکسن یا مخالفت صریح مذهبی هستند اجازه می دهد شواهدی مبنی بر منفی بودن نتیجه آزمایش کرونا در 72 ساعت گذشته ارائه دهند.

مقامات می گویند که این قانون برای کمک به احیای شهری است که بیش از یک سال و نیم است که تحت محدودیت های مختلف قرار داشته است و الزام تقریباً همه افرادی که وارد فضاهای عمومی سرپوشیده می شوند به واکسیناسیون کمک می کند از افزایش موارد با نزدیک شدن به فصل زمستان جلوگیری کند.

نوری مارتینز، رئیس شورای شهر لس آنجلس، در بیانیه ای گفت: شرکت های ما نمی توانند یک تعطیلی دیگر را تحمل کنند. “هدف از این دستور کاهش انتقال ویروس و نجات جان افراد است.”

منبع: وزارت بهداشت و خدمات انسانی ایالات متحده. میانگین هفت روزه میانگین روز و شش روز آخر داده است. آخرین تعداد مبتلایان به کووید-19 که چهار روز قبل توسط بیمارستان‌های این ایالت گزارش شده‌اند در حال حاضر در بیمارستان بستری هستند. افت و پرش می تواند ناشی از گزارش های ناسازگار توسط بیمارستان ها باشد. نرخ بستری شدن در بیمارستان در ابتدای همه گیری به دلیل گزارش ناقص بیمارستان ها به دولت فدرال کمتر گزارش شده است.

با این حال، برخی از صاحبان مشاغل گفتند که از اینکه ممکن است مجبور شوند مشتریان را رد کنند، ناامید شده اند.

کیم پرینس، مالک Hotville، یک رستوران مرغ داغ در محله کرنشاو نشویل، گفت که الزام تایید واکسیناسیون برای غذاخوران داخل خانه یکی دیگر از مواردی است که او باید نگران آن باشد، همراه با چالش های کارکنان و افزایش قیمت مواد تشکیل دهنده.

در حالی که او همسایه‌ها را تشویق می‌کند واکسن بزنند و رستوران دارای پاسیو است، او گفت که این دستور می‌تواند کارمندانش را در موقعیت دشواری قرار دهد تا محدودیت‌ها را برای مشتریان – که برخی از آنها ممکن است خارج از شهر بازدید کنند – برای اولین بار توضیح دهند.

“ما در حال تبدیل شدن به یک شرور هستیم. ما به این هدف تبدیل می شویم.» “این نقش من نیست – من تصمیم گیرنده نیستم، من یک صاحب کسب و کار هستم که دوست دارد در منطقه خود کار کند.”

این امر به‌ویژه در محله‌های حاشیه‌نشین تاریخی مانند کرنشاو، که در آن افراد کمتری نسبت به شهرستان لس‌آنجلس به طور کلی واکسینه می‌شوند، دشوار است.

خانم پرینس گفت که فکر می‌کند اگر شهر محدودیت‌ها را بهتر ابلاغ می‌کرد تا کارکنان رستوران مجبور نباشند آن‌ها را به مشتریان گرسنه و ناآگاه توضیح دهند، بیشتر مشکل حل می‌شود.

برخی از ساکنان این محدودیت ها را نه تنها یک بار لجستیکی بلکه به عنوان یک مداخله ناعادلانه می دانستند. لس آنجلس تایمز گزارش داد که در تظاهرات شهرداری روز دوشنبه، هزاران تظاهرکننده خشم خود را از دستورات گسترده تر واکسیناسیون، به ویژه دستورهای کارمندان عمومی ابراز کردند.

با این وجود، برای اکثر مناطق لس آنجلس، این دستور با حوادث جزئی اجرایی شد. بسیاری از کافه‌ها، رستوران‌ها و استودیوهای تناسب اندام قبلاً از مشتریان خواسته‌اند که اگر قصد دارند زمانی را در داخل خانه بگذرانند، مدرکی مبنی بر واکسیناسیون ارائه دهند. در بسیاری از موارد، آنها گفتند که امیدوارند مشتریانی را جذب کنند که در غیر این صورت ممکن است احساس ناراحتی کنند.

آلی تیچنور، صاحب پیلاتس پانکس در محله اکو پارک، گفت که حتی قبل از اجرایی شدن این دستور، مشتریان می‌پرسیدند که آیا مربیان واکسینه شده‌اند یا خیر. برخی برای وضعیت ایمن سازی خود داوطلب شدند و هیچ کس سیاست ماسک استودیو را زیر سوال نبرد.

بنابراین اگرچه او تا قبل از اجرایی شدن قانون جدید از شهر اطلاعی نداشت، به سرعت به مشتریان ایمیل زد و از آنها خواست که مدرک واکسیناسیون را ارسال کنند.

او گفت: «این به مشتریان کمک می کند واقعاً احساس امنیت کنند. خوشحالم که مراقب بودم و به این نتیجه رسیدم که اگر کسی می‌خواهد خودش را کنار بزند، شاید این استودیو برای او نباشد.»

وام…ریک اسکوتری / آسوشیتدپرس

NFL گرین بی پکرز را 300000 دلار و دو بازیکن آن، آرون راجرز و آلن لازارد وینگر را به دلیل عدم پیروی از پروتکل های Covid-19 که توسط لیگ و اتحادیه بازیکنان توافق شده بود، به پرداخت 14650 دلار جریمه کرد.

این مجازات ها حدود یک هفته پس از مثبت شدن آزمایش کروناویروس راجرز و اظهارات عمومی بعدی او مبنی بر حمایت از ادعاهای نادرست و غیرمستند در مورد واکسن ها و درمان کووید-19 اعمال می شود. این اظهارات توسط مقامات بهداشت عمومی و برخی از ورزشکاران محکوم شد، اگرچه تصمیم لیگ بر پایبندی به قوانین متمرکز بود.

راجرز و لازارد که او نیز واکسینه نشده است، علیرغم پروتکل‌های Covid-19 که بازیکنان واکسینه نشده را از تجمع در خارج از مرکز تیم در گروهی متشکل از سه بازیکن منع می‌کند، به دلیل شرکت در جشن هالووین جریمه شدند.

راجرز همچنین هنگام صحبت با خبرنگاران از ماسک استفاده نکرد که یکی دیگر از موارد نقض قوانین لیگ است.

این تیم که روز سه شنبه از جریمه ها مطلع شد، بسیار بیشتر از بازیکنان جریمه شد زیرا آنها برای کنترل رفتار بازیکنان خود کاری انجام ندادند. جریمه ای که برای Packers اعمال شده یکی از بزرگترین جریمه ها برای نقض پروتکل Covid-19 است.

[ad_2]

Adrienne Daniel

قهوه‌کار بسیار جذاب. دانشجو. محقق سفر. بت نوجوان آینده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channel