تاثیر خواب بر کاهش وزنفرارو- پژوهشی تازه نشان می‌دهد که خواب طولانی مدت‌تر می‌تواند به کاهش مصرف دریافری‌شمک کند که درور جهور جنارور نالور جهورنر.

به گزارش فرارو به نقل از گاردین، طبق یک کار آزمایی بالینی کوچک در بزرگان دارای یک ساعت یا مدت زمان بیشتر خوابیدن در هر شب می تواند به کاهش کمک کند.

پژوهشگران در آمریکا افرادی را دریافت می کنند که در طول شبانه روز کمتر از 6 ساعت و نیم می خوابند در تصاویری که 1.2 ساعت بیشتر بخوابند به طور میانگین 270 بار در طول روز بیشتر از دست می دهند. محققان بر این باورند که کاهش می دهد از این طریق در طول سه سال به طور ثابرور ی‌تورنر باعث می شود کالورور باعث کالورور شود.

برخی از شرکت‌کنندگان در این مطالعه پس از بهبود خواب‌شان ۵۰۰ کالری کم‌تر در روز مصرف کرده بودند. این پژوهشگران برای کاهش وزن کاهش یافته اند با این وجود، پژوهشگران متوجه شدند که میزان کاهش وزن را کاهش می دهد.

دکتر «اسرا تاسالی» از مرکز خواب دانشگاه شیکاگو میگوید: «اگر عادات خواب سالم در مدت زمان طولانی حفظ می شود این امر به کاهش وزن در طول زمان می شود. خیلی از مردم سخت میگیرند تا راههایی را برای کاهش دریافت دریافتی خود بیابند تا وزن کنند خب، تنها با خواب بیشتر ممکن است به وزنتان کاهش یابد.

در این کارآزمایی ۸۰ مورد فرد بزرگسال ۲۱ تا ۴۰ ساله با شاخص توده بدنی بین ۲۵ تا ۲۹.۹ برار گرفانان بنرسی قرار گرفانینضم. نیمی از شرکت کنندگان به طور تصادفی انتخاب شدند و برای دریافت مشاوره شخصی بهداشتی با هدف طولانمنر واب با هدف طولانمنر. پژوهشگران در این پژوهش از داوطلبان نخواستند رژیم غذایی خود را محدود کنند یا برنامنه تمرینی‌شان هرنامنه. همه در تخت‌های خود می‌خوابند و از دستگاه‌های پوشیدنی برای بررسی و ارزیابی مدر خواب استفاده می‌کنند.

در پژوهش های پیشتر مشخص شده بود که کم خوابی می تواند باعث افزایش وزن شود تا سالی میگوید: “اکثر پژوهش های انجام شده دیگر در مورد این موضوع در آزمایشگاه ها کوتاه مدت و چند روز بوده و در مصرف غذا با مصرف مصرف کنندگان مصرف می شود. یک رژیم غذایی پیشنهادی اندازه گیری می شود. در پژوهش ما، اما تنها ساعات خوابیدن دستکاری شد و از شرکت کنندگان خواستیم هرچه می‌خواهند بخورند. یکی از شگفت انگیزترین یافته های این پژوهش است که یک لسه مشاوره خواب می تواند به اندازه کافی مغییر دهد تا خواب آنها را بهبود بخشد ».

«تاسالی» میگوید: «ما صرفاً به هر فرد در مورد بهداشت خواب خوب آموزش دادیم و در محیط خواب شخصی آنها را مورد بحث و توصیه های مناسب در تغییراتی است که میتوانستند برای بهبود طول مدت خواب خود ایجاد کنند».


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم