تاریخ ماموریت های SpaceX و Crew-3 ناسا مشخص شد

[ad_1]

به گفته ناسا ، چهار فضانورد ماموریت Crew-3 SpaceX روز شنبه 29 نوامبر از محل پرتاب 39 پایگاه فضایی کندی در فلوریدا به ایستگاه فضایی بین المللی (ISS) منتقل می شوند.

هنگامی که شرایط مناسب است ، فضانوردان ناسا از جمله راجا چاری ، تام مارشبرن و کایلا بارون به همراه ماتیاس مورر از آژانس فضایی اروپا ساعت 10:13 صبح روز شنبه 29 نوامبر تهران. دویدن تاریخ اعلام شده یک روز زودتر از برنامه ناسا است.

ناسا

در صورت موفقیت آمیز بودن ماموریت ناسا ، این چهارمین مأموریت خدمه خواهد بود که از فضاپیمای SpaceX Dragon 2. استفاده می کند. انتظار می رود فضاپیمای حامل فضانوردان در این ماموریت تقریباً در 22 ساعت به مقصد خود ، ایستگاه فضایی بین المللی برسد.

به محض ورود به ایستگاه ، فضانوردان در ماموریت Crew-2 زندگی می کنند و با همکاران خود کار می کنند ، که قرار است در ماه نوامبر پس از شش ماه در مدار به زمین بازگردد. اعضای ماموریت Crew-3 نیز به مدت شش ماه در فضا خواهند بود و در آوریل 2022 به زمین باز می گردند.

او تنها عضو خدمه ماموریت مارشبرن است که قبلاً به فضا سفر کرده است. وی قبلاً در دو مأموریت ISS خدمت کرده است. چاری همچنین تجربه زیادی در پرواز با نیروی هوایی آمریکا دارد و در ماموریت های رزمی عراق خدمت کرده است. بارون همچنین یک افسر زیردریایی است و هر دو در سال 2017 توسط ناسا انتخاب شدند.

مورر چندین جایزه ملی برای تحقیقات برجسته در علم مواد برنده شده است و در سال 2016 توانست یک روز زیر آب را برای آزمایش استراتژی ها و ابزارهای اکتشافی برای ماموریت های آینده به مریخ بگذراند.

برنامه های ناسا با پرتاب موفقیت آمیز خدمه Crew-3 به پایان نمی رسد ، زیرا آنها قصد دارند خود را برای ماموریت SpaceX Crew-4 به ایستگاه فضایی در 26 آوریل 1401 آماده کنند. با توجه به شرایط فعلی ، خدمه این مأموریت آینده شامل “Kijel Ann. لیندگرن و باب هاینز ناسا و سامانتا کریستوفورتی فضانورد آژانس فضایی اروپا. هنوز خدمه دیگر اعلام نشده است.

[ad_2]

Braylon Mccoy

محقق حرفه ای وب. پیشگام الکل متعصب تلویزیون دوست حیوانات در همه جا.

بهترین سایت انفجار با ضریب بالا: معرفی، اهمیت و کاربردها
Sidebar Backlink Tips: Boost Your Website’s Visibility and Authority
Sidebar Backlink Packages: Boost Your Website’s SEO and Traffic
Sidebar Backlink SEO: Unlocking the Power of Sidebars for Enhanced Website Ranking
مقدمه‌ای بر فالوور اینستاگرام ارتباطی قدرتمند با جامعه اینستاگرام شما
سایت شرط بندی بهینه سازی شده
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبرdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channelدانشگاهGuide to buying household appliances
تماس با ما