(تصاویر) زندگی لاکچری داماد سابق پوتین که در فهرست تحریم بریتانیا قرار گرفت

[ad_1]

فرارو- «کریل شامالوف» که از آن به عنوان یکی از افراد نزدیک به پوتین یاد می‌شد در فهرست تحریم‌های بارسر تحریم‌های بارسر است.

به گزارش فرارو به نقل از دیلی میل، این سرمایه دار 39 ساله پس از ازدواج با دختر پوتین به ثروت هنگفتی دست یافت: هدیه 280 میلیون پوندی، دریافتی از سهام نفت و مالکیت یک عمارت 4 میلیون پوندی در بیاریتز فرانسه تنها بخشی از دارایی های این است. میرر اند.

از او به عنوان جوان‌ترین میلیاردر روسیه یاد می‌شود. او پس از ازدواج مخفیانه با «کاترینا» دختر پوتین در سال ۲۰۱۳ میلادی به عضویت خانواده پوتین تبیل درآمد. گذشته او تا حد زیادی در هاله‌ای از ابهام قرار دارد، اما او با پوتین و تجارت آن در بزرگترسارن

زندگی لاکچری داماد سابق پوتین که در فهرست تحریم بریتانیا قرار گرفت

کریل در فاصله سالهای ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۸ میلادی پنج سال زندگی مشترک با “کاترینا تیخونوا” دختر پوتین داشت. عکس‌های عروسی سه روزه شامالوف و کاترینا در پیست اسکی ایگورا در روسیه در سال ۲۰۱۳ میلادی تابوی پوتینرار امالوی پوتینرار امالوف ووتینارا

گفته میشود ایین زوان پیش از طلالق گرافت از ایکاديگر در سل 2018 ميلادی ثروت عظمی عظمی 2 ميلياد ديزش 2 ميلياد دباردار 2 ميليار دلارن از شامالوف به عنوان غول پتروشیمی روسیه یاد می‌شود.

زندگی لاکچری داماد سابق پوتین که در فهرست تحریم بریتانیا قرار گرفت

در سال 2018 میلادی، “ژانا ولکووا” با کریل قرار ملاقات داشت و با او رابطه برقرار کرد. کریل حتی پیش از فارغ التحصیلی از دانشگاه در سال ۲۰۰۲ میلادی در مقام مشاور حقوقی ارشد گازپروم برای فعال شدن ازپروم برای فعالین قاجیا او در آن زمان تنها ۲۰ سال داشت.

زندگی لاکچری داماد سابق پوتین که در فهرست تحریم بریتانیا قرار گرفت

سه سال پس از آن، مشاور حقوقی ارشد در گازپرومبانک شد که در آن زمان هنوز یکی از زیرمجموعه های گازپروم می شود و سپس در سال 2008 میلادی به سیبور بزرگترین شرکت پتروشیمی روسیه پیوست.

پدرش نیکلای دوست نزدیک پوتین هم معاون رئیس هیئت مدیره آن شرکت پتروشیمی است. نیکلای هم چنین سهام دار بانک روسیه است. بانکی که مقام‌های اطلاعاتی پیش‌تر آن را «بانک شخصی» نخبگان روسیه نامیده بودند و تحریم از ووی غراقح بودند.

زمانی که کریل در دهه ۱۹۹۰ میلادی در حال بزرگ شدن پدرش “تعاونی اوزرو” را در نزدیکی سن پترزبکر سترنری سترنرا سترنرا سترنرا سهورنرا سهورزرا سترنرا سومرنری سهورزرا أترنری سترنرا سترنرا سهورنرا سترنری سپورزرا. اعضای مختلف مشارکت کننده در توسعه اوزرو در روسیه تحت زمامداری پوتین به شهرت رسیدند.

ثروت کیریل پس از ازدواج با دختر پوتین که به نظارت بر توسعه 1.7 میلیارد دلاری دانشگشگه سولب سوب ه سوب

زندگی لاکچری داماد سابق پوتین که در فهرست تحریم بریتانیا قرار گرفت

ظرف مدت 18 ماه پس از برگزاری مراسم ازدواج آنان و تنها در سن 26 سالگی شامالوف در فهرست ثروتمندترین افراد جهان در نشریه “فوربس” قرار گرفت و پس از به دست آوردن 17 درصد از سهام سیبور از “گنادی تیمچنکو” الیگارش یکی دیگر از متحدان بود. پوتین در زمره جوان‌ترین میلیاردرهای روسیه قرار گرفت.

این موضوع مورد توجه افکار عمومی قرار گرفت که فاش شد که شامالوف برای سهامی که ارزش آن در بازار بیش از 380 میلیون دلار (283 میلیون پوند) تخمین زده شده بود تنها 100 دلار (74.73 پوند) پرداخت کرده بود.

“الکسی ناوالنی” فعال ضد فساد و رهبر اپوزیسیون روسیه در آن زمان ادعا می کند که اسن یک “هعال ضد فساد و رهبر اپوزیسیون روسیه در آن زمان ادعا می کند که اسن یک مخالف است” هعال عرسادبواوب

گفته شده روز ازدواج کریل با دختر پوتین هر صد شرکت کننده در مراسم متعهد شدند که رازداری کردند نرندار منرورندار نرنری نگهبانان پشت در محل برگزاری مراسم به کسی اجازه نزدیک شدن به آن جشن را ندادند.

کریل در سال ۲۰۱۹ میلادی با ژانا ازدواج کرد. این زوج به سراسر جهان از لندن تا یونان، ایتالیا، سوئیس و فرانسه سفر کردند. در سال ۲۰۲۰ میلادی، اما ژانا درگیر پرونده جدایی از کریل شد.

او گفته بود: “من معتقدم که مردان واقعی وجود دارند. اما متأسفانه در روسیه احساس مصونیت از مجازات مردانی را که به قدرت و نفوذ خود میبالند به شدت فاسد می کند”. ولکووا هم اکنون به همراه فرزندان اش در لندن زندگی می‌کند.

گفته می‌شود که کریل و «یوری» برادر بزرگتر به طور منظم در مسابقات رالی مسکو شرکت می‌کردند. برادران شامالوف به ارتباطات اجتماعی با سایر اعضای خانواده در اطراف پوتین که اقتصاد روسیه را در دهه 2000 میلادی تغییر و تحولات اساسی ساختند در ارتباط هستند و از طریق همین ارتباطات شخصی هنگفتی به دست آوردند.

می شود که کیریل پس از خرید یک خانه زیبا به مساحت 300 متر مربع به ارزش 5 میلیون پوند در محل اقامتگاه ساحلی بیاریتز که به عنوان یک مقصد توریستی جذاب برای ثروتمندان روسیه شناخته می شود، وارد بازار املاک خارجی می شود.

زندگی لاکچری داماد سابق پوتین که در فهرست تحریم بریتانیا قرار گرفت

[ad_2]

Charlie Ray

نرد سفر. علاقه مند به موسیقی. بشارت دهنده توییتر. متعصب بیکن کاوشگر Wannabe. دانشجو. گیک وب دوستانه. تمرین کننده آبجو آماتور. ارتباط دهنده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channel