تصمیم نهایی برای برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن تا فردا

[ad_1]

استان تهران تاکید کرد: تصمیم گیری نهایی برای برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه تا فردا صبح اعلام خواهد شد.

به گزارش ایسنا، محسن منصوری در جلسه ستاد مقابله با استان تهران ضمن قدردانی از تلاش های دستگاه ها برای مدیریت امیکرون ویژه متخصصان حوزه گفت: شرایط و موقعیت ها به بررسی وضعیت سلامت دو هفته گذشته سیرصعودی خود را نشان می دهد و شرایط حساسی دارد. آستانه سال جدید هم به وجود آمده به شکلی است که به اوج پیک نرسیده‌ایم هنوز باید بخوره هنآم.

وی ادامه داد: آنچه که همه متخصصین بر آن عصرار تنها راه مبارزه و درمانررین تدبیر کنترل ایینممرنار کنترل ایینموزمار در حال حاضر ۳۲ درصد دُز سوم را در تهران تزریق کرده، اما نسبت به تزریق دُز اول و دوم وضعیت خارم اندوم وضعیت خاران. برای تزریق دز سوم باید همه در سطح شهرستانها و استان بسیج شوند و در این راستا مدیران و شهرداران باید همت کنند تا با ایجاد فضاسازی، ترغیب سرمایه برای تزریق دز سوم را محقق کنند.

منصوری ادامه داد: تصمیم مقابله با این بود که افراد ۹ تا ۱۲ سال واکسینه شوند، سال واکسینریناوادار.

استان تهران تاکید کرد: در رابطه با رونق آنچه اعلام کرده است محدودیت هایی از جنس قرنطینه و تعطیلی خیلی ممکن نیست، اما در عین حال نمی توانم داشته باشم.

وی در نمایشگاه های ویژه نمایشگاه های استان تهران نیز گفت: در نمایشگاه بین الملی جمع آوری اینیمراریمارگز برخی از نمایشگاه‌های بین‌المللی مهمانان خارجی قبل از دعوت، می‌توانند تعطیلی آن‌ها باشند. مقرر شد که با رعایت پروتکل‌ها به صورت محدود و کنترل این نمایشگاه‌ها برگزار شود. در خصوص سایر نمایشگاه‌ها شرکت‌های نمایشگاهی درخواست خود را ارائه می‌کنند و به صورت موردی تصمیم‌گیری خواهند شد که اگر نمایشگاهی به آن نیاز باشد نخواهد شد.

منصوری ادامه: در ویژه برگزاری مجامع اصناف نیز افزایش دوساله‌ها را می‌دادند که برگزاری انتخابات مجامع در فضای باز برگزار می‌شود که باید به این نکته توجه کرد و یاد گرفتیم با توجه به شرایط زندگی که می‌توانیم مجامع اصناف را در فضا و یا فضایی که شرایط لازم را باز کنیم. در آن قابل رعایت باشد، برگزار شود. ساعت برگزاری انتخابات را می‌سازند تا مشکلی پیش نیاید.

استان تهران در ویژه مراسم راهپیمایی 22 بهمن ماه گفت: خواهش ما این است که مراسمات با 30 درصد ظرفیت اجرا شود که نباید چراغ این موضوع کمرنگ یا خاموش شود، اما برگزاری مراسمات نیز باید با 30 درصد ظرفیت انجام شود. در خصوص موضوع برگزاری مراسم اعتکاف نیز در شهرهای قرمز ممنوعیت برگزاری وجود دارد و در شهرهای نارنجی و زرد نیز با حدود 20 درصد ظرفیت میتوانیم مراسم را برگزار کنیم اگر شرایطی از وضعیت بحرانیتر صورت نگیرد.

منصوری با توجه به اینکه در سویه امیکرون تعداد فوتی ها و بیماری های شدید نسبت به سویه های قبلی بیشتر نیست و سرعت آن بیشتر است، اضافه کرد: در سویه دلتا اگر کسی میشد دو هفته استراحت و مریضی استعلاجی نیاز داشت، اما در سویه امیکرون. بازه پنج تا هفت روزه کفایت می‌کند و بعد از آن نیاز است که افراد در محل کار خود حاضر شوند تا همنابیارشن

استان تهران تاکید کرد: مراکز تزریق واکسن تا پایان سال جاری شروع فعالیت خود را ادعمه دونار در رابطه با مترو نیز ممکن است کشور را تایید کند که توسط وزیر به شهردار تهران صادر شد سامانه خرید بلیط باید به سامانه “ایران من” متصل شود تا اگر کسی مبتلا به آسیب از ورودش به مترو جلوگیری شود. اگر به هر دلیلی این مسئله امکان پذیر نیست باید به صورت مکتوب اعلام شود که تدبیری در این خصوص صور بور باشد. بی‌تردید نباید اجازه دهید کسی بدون ماریم کسی بدون ماسک سوار مترو، اتوبوس و بی‌آر تی شود و مامرورین بارود در این همارورین بارود در این هموارشن

وی در خصوص راهپمایی 22 بهمنماه تاکید کرد: این موضوع در جلسه صبح امروز شنبه در ستاد مقابله با طرح مطرح شد و فردا با تشکیل کارگروهی در شاءالله تا صبح تصمیم نهایی و به عموم مردم خواهد شد. ما خود را برای روزهای سخت آماده می کنیم که چه گزارش هایی را نشان می دهد که روزهای آینده با بیشتر بیماری در دانشگاه ها در بیمارستان ها و علوم پزشکی باید خود را برای مراجعات بیشتر تجهیز و آماده کنند.

[ad_2]

Claudia Larsen

پیشگام وب. خالق حرفه ای درونگرا. پزشک آبجو. شیطان متعصب تلویزیون.

بهترین سایت انفجار با ضریب بالا: معرفی، اهمیت و کاربردها
Sidebar Backlink Tips: Boost Your Website’s Visibility and Authority
Sidebar Backlink Packages: Boost Your Website’s SEO and Traffic
Sidebar Backlink SEO: Unlocking the Power of Sidebars for Enhanced Website Ranking
مقدمه‌ای بر فالوور اینستاگرام ارتباطی قدرتمند با جامعه اینستاگرام شما
سایت شرط بندی بهینه سازی شده
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبرdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channelدانشگاهGuide to buying household appliances
تماس با ما