تغییر بزرگ طراحی: آیا نسل بعدی مک بوک پرو صفحه نمایش بریدگی دارد؟

[ad_1]

چند روز دیگر ، اپل رویدادی “Unleashed” را ترتیب می دهد ، که در طی آن احتمالاً شاهد نمایش نسل بعدی مک بوک پرو خواهیم بود. اکنون ، بر اساس گزارش جدیدی ، به نظر می رسد کوپرتینویی ها به دنبال تجهیز این محصولات به یک برش در بالای صفحه هستند تا بتوان وب کم را در آن قرار داد ، و ما در حال تغییر در طراحی بزرگ هستیم ، اما آیفون قطع شدن راه خود را به MacBooks می رساند؟

این اطلاعات توسط حسابی در شبکه اجتماعی چینی “Weibo” منتشر شده است و به نظر می رسد ابعاد این یادداشت مشابه سری آیفون 12 خواهد بود. با این حال ، یکی از منابع دنیای فناوری با حساب توییتر «DuanRuiوی چنین ادعایی را مغالطه و شوخی خواند. در همین حال ، یک کاربر Reddit ، که هیچ اطلاعاتی در مورد افشای محصول از شرکت های مختلف ندارد ، می گوید که با منابع زنجیره تامین صحبت کرده و استفاده از Notch را تأیید کرده است.

طبق این پست Reddit ، MacBook Pro نسل بعدی از برید استاندارد استفاده می کند ، اما فاقد Face ID است و با وب کم 1080p ، سنسور True Tone و میکروفون ارائه می شود.

حتی اگر اپل بتواند بریدگی را در بالای صفحه قرار دهد ، ضخامت لبه های اطراف صفحه یکسان نخواهد بود. این احتمال وجود دارد که چنین طرحی در MacBook Air 2022 با طراحی جدید ظاهر شود.

نسل بعدی مک بوک پرو

یک سوال مهم در مورد این سبک طراحی این است که چگونه می توان طراحی سیستم عامل Mac OS خود را متناسب با آن تغییر داد. استفاده از برش بخشی از نوار منو را از بین می برد. همچنین ، اگر اپل می خواهد از بریدگی شبیه آیفون 12 در نسل جدید مک بوک پرو استفاده کند ، چرا برنامه ای برای افزودن شناسه فیس بوک به آن ندارید؟ این سوالات می تواند شایعه اخیر را تضعیف کند.

شایعه دیگر درباره MacBook Pro نسل بعدی که در پست Reddit می بینیم ، خاموشی کل صفحه کلید است که یکی از بزرگترین تغییرات ظاهر صفحه کلید در سال های اخیر است.

در نهایت ، لازم به ذکر است که بریدگی در سالهای اخیر به یکی از ویژگی های اصلی آیفون تبدیل شده است ، اگرچه بر اساس برخی شایعات بر اساس برخی شایعات ، حفره ای در صفحه نمایش آیفون 14 وجود دارد ، اما کوپرتینویی ها ممکن است بخواهند این را معرفی کنند سبک طراحی لپ تاپ های خود را با این حال ، به نظر می رسد حداقل در مک بوک پرو جدید 14 اینچی و 16 اینچی اینطور نیست.[ad_2]

Charlie Ray

نرد سفر. علاقه مند به موسیقی. بشارت دهنده توییتر. متعصب بیکن کاوشگر Wannabe. دانشجو. گیک وب دوستانه. تمرین کننده آبجو آماتور. ارتباط دهنده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channel