تکلیف لنگ کفشی مجسمه تناولی چه می‌شود؟

[ad_1]

روز گذشته خبری مبنی بر دزدیده شدن کفش مجسمه پرویز تناولی در پارک شفق تهران منتشر شد که تصاویری از سوی شهروندان این خبر را تصدیق میکرد. برای پیگیری این خبر با یکی از سازمان های زیباسازی شهر تهران تماس گرفتیم که در همین راستا توضیحیه شا.

به گزارش ایسنا، مجید قادری، معاونت فرهنگی و هنری سازمان زیباسازی شهرداری تهران دربارن جزییاربرارن جزییات رورن نربارن جزییات روارن هرورن نربارن جزییات وارن هرارن ؛هروارن ؛آت رارن. ما مشخص شدیم یک کفش از مجسمه آقای تناولی در پارک شفق ربوده شده است. تصمیم با خانواده این هنرمند تماس گرفتیم که هنرمندی را معرفی کنند که آن شاالله مرمت اثر شهرور بهرور بهرور هرور هرور هرورش با توجه به اتفاقی که افتاده و اثر، اثر ارزشمندی است، ما هم به فوریت به دنبال مرمت آن هستیم».

آیا در پاسخ به این سوال که آیا ربوده شدن کفشِ مجسمه، بهانه‌ای برای توجه به اهمیت آن است؟ گفت: «مرمت آثار با توجه به حجم و تعداد زیاد آثار، همیشه در زمره برنامه های متناب سارران زیباران قهرران قهرران هرران. مرمت این اثر هم فوریت ندارد، اما در برنامه ما بوده و این امر هم ارترباطی با موضوع سربت ندارد.

او ادامه داد: «این یک موضوع جدایی است که ما سالانه آثارمان را اولویت‌بندی می‌کنیم. آثار را سرکشی و مرمت می‌کنیم و رنگ‌ها و کارهایی که نیاز دارند، انجام شوند. درباره این اثر هم باتوجه به اولویتی که داشته است، در فهرست مرمت قرار گرفته است. »

قادری در پایان درباره مراقبت بیشتر از آثاری ارزشمند شهری، بررسیان کرد: «نگهداری اینس یساساساساساسام. ما وظیفه نصب این آثار در سطح شهر را بر عهده داریم. چون محل پارک مسئولیت حفظ و نگهداری آن برعهده سازمان زیباسازی شهر تهران نبوده است. »

تکلیف لنگ کفشی مجسمه تناولی چه می‌شود؟

تصویری از جای خالی لنگ کفش کفشی مجسمه پرویز تناولی

بر اساس این گزارش، در سطحی دیگر نزدیکان تناولی نیز در گفت‌وگویی با رسانه‌ها روایتی مشابه هاروایتی مشابه آهار تندیس تناولی، فرزند پرویز تناولی در این رابطه چنین گفته است: «پس از انتشار این خبر، از سویی زیباسازی شهر تهران با سازمانی که قرار است بگذاریم و ما را به آنها معرفی کنیم تا دوباره این کفش پوشیده شود. ->

مجسمه پرویز تناولی در پارک شفق تهران قرار است توسط هنرمند پیشنهادی خود او مرمت شود که پیش از این آثار این هنرمند به دست خود مرمت شود و حالا باید منتظر ماند و دید که چه کسی را نماینده شایسته برای مرمت مجسمه خود میداند؟ در صورتی که تا به حال شاهد بریدن مجسمه ها و آثار هنری در سطح شهر بوده اند یا نمونه هایی از این موارد را مشاهده کرده اند، نظرتان در این رابطه را برای ما بنویسید.

[ad_2]

Miriam Ware

الکل نینجا. متفکر شیطانی. محقق سفر. فرهنگ پاپ مادام العمر. علاقه مند به موسیقی.

تجربه جذاب بازی انفجار: آشنایی با پدیده‌ای پرطرفدار
دفتر کار درسی: راهنمای کامل برای سازماندهی و مدیریت بهتر تحصیلات
کتاب کار ریاضی: ابزاری جذاب برای تقویت مهارت‌های ریاضی
Welcome to Real Estate Canada: A Guide to Buying, Selling, and Investing
Discover Your Dream Home: House for Sale Canada
Exploring the World of Realtor Canada
تماس با ما