تیغه برف پاک کن 106 میلیون تومان؛ نگاهی به هزینه نگهداری بوگاتی شیرونپور اسپرت بیندازید


بوگاتی به تازگی سرویس جدیدی را برای راحتی مشتریان خود راه اندازی کرده است. با سفارش این سرویس ، 10 تکنسین آموزش دیده آماده خدمت رسانی به مشتریان در سراسر جهان در هر زمان و در تمام روزهای هفته هستند. اما نکته این است که این سرویس بسیار گران است و عضویت بسیار گران است.

یک عاشق بوگاتی می تواند با مراجعه به نمایندگی این برند اشرافی در سنگاپور از وب سایت اختصاصی این شرکت اطلاعات کسب کند. اطلاعاتی که این شخص دریافت کرد مربوط به 3 میلیون دلار شیرون پور اسپرت بود ، اما هزینه های مربوط به مدل های دیگر نباید تفاوت زیادی با این ارقام داشته باشد. قبل از ورود به جزئیات ، باید بگوییم که همه اعداد ذکر شده از دلار سنگاپور به رینگیت مالزی و سپس به دلار آمریکا تبدیل شده است.

برای خدمات اختصاصی بوگاتی ، اولین بازدید باید پس از 16000 کیلومتر کارکرد یا 14 ماه با تعویض روغن موتور ، فیلتر روغن و دوشاخه های تخلیه روغن توسط تکنسین های بوگاتی انجام شود. این امر برای مشتری حدود 25000 دلار هزینه خواهد داشت! بد نیست بدانید که روغن موتور مورد استفاده در بوگاتی شیرون پور اسپرت توسط Castrol تولید می شود و از نوع 10W-60 است.

اولین سرویس علاوه بر تعویض روغن ، دیسک های سرامیکی کربنی ، کالیپرهای چاپ سه بعدی و لنت های تیتانیومی را با قیمت 59000 دلار جایگزین می کند! در صورت تعویض روغن ترمز ، شلنگ و تمیز کردن لنت ها ، 59000 دلار دیگر به این مبلغ اضافه می شود! تعویض لاستیک ها یکی دیگر از مواردی است که باید بعد از 16000 یا 14 ماه انجام شود. این پاراگراف نیز 50،000 دلار هزینه دارد!

بوگاتی می گوید لاستیک های شیرون پور اسپورت باید هر 16 تا 18 ماه تعویض شوند. فرانسوی ها در این زمینه کمی صادق هستند و به مشتری دو گزینه ارائه می دهند! اولین گزینه شامل لاستیک های Pirelli Winter Sottozero 3 ، Michelin Pilot Sport PAX و Michelin Pilot Sport Cup 2 XL است که هریک حدود 8000 دلار قیمت دارند. اما گزینه دوم لاستیک های Michelin Pilot Sport Cup 2R است که برای Pour Sport طراحی شده اند. خرید چهار عدد از این لاستیک ها به طرز باورنکردنی 42000 دلار هزینه دارد!

سرویس دوم باید بعد از 42 ماه انجام شود. در چارچوب این سرویس ، چهار توربوشارژر گرت و مخزن خودرو با مدلهای جدید جایگزین می شوند که به ترتیب 26000 و 44000 پوند پرداخت می کنند. دلار در همین حال ، موتور این سرویس نیاز به تنظیم مجدد دارد تا از تولید 1479 اسب بخار اطمینان حاصل شود! قیمت آن نیز دقیقاً 28،576 دلار است!

اما فراتر از خدمات ، هزینه قطعات یدکی بوگاتی شیرون پور اسپرت نیز نجومی است! به عنوان مثال ، اگر فردی نیاز به تعویض شیشه جلو دارد ، باید 60 هزار دلار از حساب بانکی خود برداشت کند! یا تیغه های این ابرخودرو به تنهایی 3797 دلار قیمت دارد! در صورت نیاز به تعمیر رنگ ، بوگاتی مبلغ 55000 دلار به مشتری ثروتمند خود پرداخت می کند!

برای جلوگیری از این هزینه ها ، مولشیمیس تأکید می کند که بدنهای شیرون پور اسپرت هرگز نباید با آب فشار قوی شسته شوند ، اما مالکان باید این کار را با تجهیزات ویژه و با دست انجام دهند.

یک محاسبه ساده نشان می دهد که در 48 ماه یا چهار سال ، حداقل سه برابر روغن موتور ، دو برابر رینگ و لاستیک ، یکبار اجزای سیستم ترمز ، یکبار تنظیم موتور ، یک بار سیستم توربوشارژر و خنک کننده هوا و یک بار مخزن. باید تعویض شود این بدان معناست که داشتن بوگاتی شیرون پور اسپرت مستلزم این است که شما در طول چهار سال تقریباً 477،000 دلار هزینه کنید! البته این رقم شامل مالیات ، حقوق و دستمزد و هزینه حمل و نقل نمی شود!

همانطور که از داده های جمع آوری شده از نمایندگی بوگاتی در سنگاپور نشان داده شده است ، اگر شخصی بوگاتی شیرونپور اسپرت را صرفاً برای اهداف سرمایه گذاری خریداری کند ، هزینه های پرداخت هر 14 ماه اندکی به 105،000 دلار تعدیل می شود! علاوه بر این ، فرد جمع آوری کننده این داده ها ادعا می کند که آژانس به مشتریان خوب تا 30 درصد تخفیف می دهد!

Olive Herman

سفر نینجا. زامبی نرد. متخصص فرهنگ پاپ معتاد آبجو ماون وب کارشناس مغرور غذا تنظیم کننده. دردسر ساز. خالق مشتاق

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channel