تیم کوک: رمزارز دارم اما برنامه های کاربردی برای سرمایه گذاری در این بازار وجود ندارد


اپلیکیشن اپل، تیم کوک در کنفرانس از سرمایه گذاری شخصی در رمزارزها خبر داده، البره گفت روی یمارزر. کوک از علاقه به بازار رمزارزها گفته و همچنین اعلام کرده که اپل نه تنها به دنبال سرمایه گذاری در این بازار نیست، بلکه برنامه های فروش محصولات با رمزارزها در آینده نزدیک هم نیست.

تیم کوک در کنفرانس «Dealbook»نیویورک تایمز در گفتگو با« اندرو راس سورکین »، گفته سرمایه‌گذاری در بازار رمزارزها عنوان رمزارزها به عنوان بخشی از اتفوی،رنوا،رنو.

«فکر می‌کنم داشتن رمزارز به عنوان بخشی از یک پرتفوی متنوع، اقدامی منطقی است. به هر حال به کسی توصیه نمی‌کنم که در این بازار سرمایه‌گذاری کند. مدتی می‌شود که به رمزارزها علاقه‌مند شده‌ام و درباره‌اش تحقیق کرده‌ام. فکر میکنم رمزارزها جالب هستند. »

تیم کوک نگفته روی کدام رمزارز سرمایه گذاری کرده است. شرکت اپل در این کنفرانس سرمایه‌گذاری شخصی‌اش در این بازار را تایید می‌کند، امرر ررتتارن کوک سرمایه‌گذاری نقدی اپل در بازار رمزارزها را رد کرد و البته گفت که برنامه‌های کوپرتینویی برای اینکه به افراد اجازه دهند در محصولات آینده نزدیک را با رمزارزها بخرند، نمی‌دهند.

البته تیک کوک در این کنفرانس آنلاین به این موضوع اشاره می کند که اپل در حال بررسی موارد دیگری از بازار رمزارزها است، بنابراین شاید روزی Apple Pay از آن پشتیبانی کند.

زمانی که در این کنفرانس از کوک درباره NFT سوال پرسید، اپل اپل آن را جذاب کرد. تیم کوک همچنین گفت برنامه های اپل برای سرمایه گذاری در رمزارزها وجود ندارد چرا که به باورش سرمایه گذاران، سهام این شرکت را برای داشتن رمزارز نمیخرند و بجای اینکار می تواند به صورت مستقیم وارد بازار ارزهای دیجیتال شود.

بازار رمزارزها در روزهای گذشته گذشته چشمگیری داشته و قیمت بیت کوین و اتریوم ثبت شده است. اگر در تصمیم‌گیری برنامه‌های آینده به پشتیبانی از رمزارزها بپردازیم، احتمالاً شرایط آینده را تجربه خواهند کرد، هر چند ظاهراً این زودی‌ها نباید منتظر چنین موضوعی باشند.
تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم