جاذبه‌های گردشگری فلورانس را در سایت فلایتیو بیشتر بشناسید – زومیت

[ad_1]

کل فلورانس ویترینی از رنسانس ایتالیا یعنی جنبش هنری مردمگرایانه‌ای است که اروپا را از قرون تساریک می‌کند. اما حتی در میان چنین مجموعه‌ای از کاخ‌ها، کلیساها، موزه‌ها و مکان‌های دیدنی، برخی سر و گران ارناد ارناد برنقی. بنابراین اگر فرصت محدودی برای گشت و گذار در شهر بهتر است با خواندن مطلب زیر، با بفهترین کسوانینینیا.

کلیسای جامع سانتا ماریا دل فیوره در کدام میدان فلورانس قرار دارد؟

این کلیسا در حوالی میدان دوم است که به همراه گروهی از ساختمانهایی که مجموعه کلیسای جامع را تشکیل می دهند، برخی از بزرگترین گنجینه های هنری ایتالیا را در یک منطقه نسبتا کوچک گرد هم آورده اند. مکان‌ها، برج ناقوس، کلیسای جامع و موزه‌ی آن، غرفه‌ای از تعاریف شناخته‌شده‌ترین شاهکارهای هنر و معماری توسط بزرگترین هنرمندان رنسانس ایتالیا مانند گیبرتی، برونلسکی، دوناتلو، جوتو و میکل آنژ را در خود جای داده اند.

تعمیدگاه سنت جان یک اثر هنری تمام عیار است

این تعمیدگاه قرن دوازدهمی به صورت هشت ضلعی است و از هر زاویه‌ای، از داخل یا خارن که به آن نواری که به آن نوار که به نرن، نرن، است. در مرمر آن، موزاییک‌های داخلی و آثار هنری که در آن نگاه‌داری می‌شود، همگی بسیار زیبا هستند. اما تابلوهای برنزی باشکوه این تهمیدگاه بر همه دیدنی های آن برتر است. در هیچ کجای این شهر زیبا، آثار برنزی به این ظرافت دیده نمی‌شود.

پیازاله میکلانژیولو

می‌توان از گنبد کلیسای جامع یک منظره‌ای 360 درجه از فلورانس را دید، اما نوردر منردار. هیچ مکان مرتفع دیگری نمی‌تواند این منظره‌ای از شهر را که شامل پونته وکیو، کاخ وکیو، سانرش نروچبی است، انجام دهد. می‌توانید در اینجا پیاده‌روی کنید، از ساحل رودخانه در میان باغ‌ها رفه و تا کلیسای سان مینیاموت علیسای سان مینیامن آموت.

چگونه از گالری اوفیزی بازدید کنم؟

کمتر کسی می‌تواند موقعیت اوفیزی را در میان برترین موزه‌های هنری جهان مطرح کند. مجموعه‌های آن از نظر تنوع و کیفیت خیره‌کننده هستند و حتی اگر هنرهای اصلی شما نیستند، باید نقاشی‌آرا ینی‌نوع ایناناشی‌ابا باشند. با مشاهده گذر از تصاویر بیزانسی به چهره‌ها و مناظر هنرمندان رنسانس، بهتر متروجه می‌شوید که چگونوجه می‌شوید که چگوانوجنرننرننرننرننرنی. پس از استفاده از اپلیکیشن رزرو بلیط بلیط، بلیط خود را برای بازدید از این گالری بی‌نظیر بخرید.

فلایتیو

پل پونته وکیو نماد فلورانس است

شاید بتوان گفت پونته وکیو شناخته شده‌ترین نماد فلورانس است و طاق‌های برازنده‌ای آن که بالای آن مجموعه از فروشگاه‌های قرار گرفته است، مطمئنا یکی از زیباترین صحنه‌های شهر است. این پل توسط جواهرسازان فلورانس تزئین شده است و قهم زدن در آن، مجموعه خیره کننده از جواهرات زینبا و جواهرات شنبا. اما بیشتر گردشگران را شامل می شود که مجموعه دیگری از بالای سرشان پنهان شده اسارنری

فواره‌ی نپتون در میدان دلا سیگنوریا واقع شده است

این میدان از قرن چهاردهم و شاید حتی قبل از آن، مرکز قدرت در فلورانس بوده است. اینجا، یک مرکز اجتماعی و مکانی برای گردشگران و مردم محلی است. در مرکز میدان فواره ی نپتون، در یک طرف کاخ وکیو قرار دارد که هنوز هم محل اقامت افراد دولتی است. درمقابل دیوار اوفیزی یک گالری مجسمه در فضای باز با آثار معروف پرسئوس با سر مدوسا و کپی از داوود مدوسا و کپی الداوود مدوسا و کپی از داوود مدلر و از داوود مدلر و از داوود مدلر و از داوود مدلر و از داوود مدلر و از داوود مدلر و از داوود مدوسا و کپی از داوود مدلر ونر نژ ر

کاخ وکیو یا سیگنوریا

صدای تاریخ، هنر و قدرت در اتاق‌های مجلل و گالری‌های بزرگ این قصر قلعه‌مانند در مرکز فلورانند در مرکز فلوراننس تنین‌ان. اینجا مقر اداره‌ی جمهوری بود و خانواده‌های قدرتمند مدیچی، هنرمندان و معماران برندان و معماران برجسته‌ای ن روز را تأمنحیو. در اینجا می‌توان برخی از گذرگاه‌های مخفی در میان اتاق‌ها را ببینید.

سانتا کستچه چیست؟

سانتا کروچه کلیسا و مقبره‌ای مملو از هنر است. در میان گنجینه‌های آن چند نقطه عطف هنر رنسانس وجود دارد. شما می‌توانید در دو عبادتگاه بردی و پیروزی، نقاشی‌های دیواری بسیار زیبایی را ببینید. مسیح مصلوب اثر دوناتلو یکی از بهترین نمونه های اومانیسم رنسانس فلورانس نیز در سانتا کروچه قرار داد.

کلیسای سانتا ماریا نوولا

این کلیسای دارای نمایش سنگ مرمر است که در من کلیسای دیگر در فلورانس وجود دارد اما در اینجا کاملاً متفاوت است، طرحهای پنجره ها و برجسته سازی ردیفهای طاق در طبقهی پایین و دکوراسیون در داخل ساختمان، با برخی از نقاشیهای دیواری شهر. ، اینجا را به یک مکان بی نظیر تبدیل کرده است. در این کلیسا علاوه بر نقاشی‌های دیواری، یک منبر مرمرین، صلیب چوبی، تسبیح مدونای و دیدنی‌های یگنمای ونمای. با خرید بلیط از فلایتیو، خود را برای دیدن این کلیسای بی‌نظیر آماده کنید.

هی دیدنی‌هایی در کاخ پیتی وجود دارد؟

مجموعه کاخ پیتی دارای یک گالری هنری برجسته یک قصر متعلق به ب سلسله مدیچی، صنایع دستی فلورانس، موزه ها تاریخ، آپارتمان های سلطنتی و یکی از باغ های برتر ازتالیا است. در کاخ گرد کنید و نقاشی‌هایی از رافائل، تیتیان، روبنس، تینتوردش و سایر استادان هنر رنسانسش. این کاخ تقریباً رقیب گالری اوفیزی –است که آثار هنری در آن نه به سبک گالری، بلکه به‌عنوان دکوراسیون اتنر

کلیسای سن مینیاتو آل مونته سبکهای مختلف معماری را در خود دارد

منظره ی نمای سنگ مرمر سبز و سفید کلیسای سن مینیاتو آل مونته ارزش زیادی برای بازدید را دارد. نمای رواق کلیسا به معماری کلاسیک رومی برمی‌گردد و موزاییک‌ها کاملاً از بیزانس الهار عرفته‌اند و منمورک جهموارک جامواری. در داخل، یک شبستان باز بزرگ، با کف موزاییک و سقف چوبی رنگ آمیزی وجود دارد که به کلیسای کوچک رنسانس ختم. موزاییک‌های به سبک بیزانس، یک منبر مرمری قرن دوازدهمی و صحنه‌های گروه همگی از ویژگی‌های برجسته کلیسا حسان.

باغهای بوبولی

در پشت کاخ پیتی، باغ‌های بوبولی قرار دارند که بین سال‌های 1550 تا 1560 ساخته شده‌اند و الگویی برارپ بسسارای و الگویی براری باسسارای و الگویی براری باسسارای. باغ‌ها دارای چشم‌اندازهایی هستند که مناظر وسیع‌تری از شهر را نشان می‌دهند. در سرتاسر باغ فواره‌ها، مجسمه‌ها و یک غار مصنوعی کامل وجود دارد که جلوه‌های خاصی در آن وجود دارد.

فلایتیو

در بازار غذای فلورانس چه چیزهایی پیدا می شوند؟

اگر نگران این هستید که فلورانس تنها یک موزه‌ی غول‌پیکر در فضای باز است، وقت آن اسمر به تعلیم نورانا است. هیچ جایی بهتر از بازار بزرگ مواد غذایی، برای پیدا کردن زندگی معمولی شهری وجود ندارد. زمانی که وارد بازار شوید، عطر گیاهان تازه، گل‌ها و محصولات باغی شما را سرزنده و سرمست می‌کند. در اینجا می‌توانید زیتون و روغن زیتون عالی، میوه‌های شیرین و شیرینی بادامی خوشمزه را خریداری کنید.

کاخ مدیچی-ریکاردی

کاخ مدیچی-ریکاردی نسبت به کاخ‌های اعضای بعدی خانواده مدیچی، از لحاظ مبلمان و دکور کمتر تجملاتی اتس. این کاخ در سال 1464 تکمیل شد و نزدیک به یک قرن خانه‌ای خاندان مدیچی بود تا اینکه کوزیموی اول به کاخ لمکا بود. خانواده‌ای ریکاردی که پس از مدیچی‌ها صاحب خانه بودند، تغییراتی در آن ایجاد کردند، موزه‌ای مدیچی هار طبکف.

[ad_2]

Erica Ferrell

نینجا موسیقی غرور آفرین. حل کننده مشکل متخصص حرفه ای سفر. دردسر ساز. ارتباط گر مشتاق

سایت dancebet: رقص کنید، پیش بیایید، برنده شوید!
تجربه جذاب بازی انفجار: آشنایی با پدیده‌ای پرطرفدار
دفتر کار درسی: راهنمای کامل برای سازماندهی و مدیریت بهتر تحصیلات
کتاب کار ریاضی: ابزاری جذاب برای تقویت مهارت‌های ریاضی
Welcome to Real Estate Canada: A Guide to Buying, Selling, and Investing
Discover Your Dream Home: House for Sale Canada
تماس با ما