جذب 165 میلیون مشترک جدید پولی برای خدمات اشتراکی Apple-Zomit

[ad_1]

به نظر می رسد که تجارت اپل همچنان به رشد خود ادامه خواهد داد. این شرکت در آخرین گزارش مالی خود رکورد درآمد جدیدی را به نام خود ثبت کرد و اکنون اپل اینسایدر اعلام کرده است که این شرکت کوپرتینویی علاوه بر فروش آیفون، در زمینه های دیگری نیز رشد کرده است. طی 12 ماه، این شرکت بیش از 165 میلیون مشترک جدید را در تمام خدمات خود به دست آورد و به رقم خیره کننده 785 میلیون مشترک پرداختی تبدیل شد.

به گفته VonArn، دستیابی به 165 میلیون مشترک جدید در یک سال یک رکورد بی سابقه برای این شرکت است. این اشتراک ها عبارتند از Apple Music، iCloud و Apple TV Plus. اپل این اطلاعات را در آخرین گزارش مالی خود منتشر کرد. در آنجا درآمدهای شرکت به رکورد جدیدی رسید.

تسلط لوکامدیر مالی و معاون ارشد اپل گفت که رشد جهانی بوده است. وی خاطرنشان کرد: رکورد سه ماهه دسامبر تمام نقاط جهان را در بر می گیرد. خدمات تبلیغاتی و سیستم پرداخت اپل نیز تا حدودی در کنار خدمات زیرمجموعه جدید این شرکت گسترش یافته است. او افزود که اپل در ابتدای سه ماهه بهتر از حد انتظار عمل کرد.

معاون ارشد اپل توضیح داد که این شرکت همچنان به مشارکت بیشتر و بیشتر مشتریان خود در تمام خدمات خود ادامه می دهد. همانطور که در زیر مشاهده می کنید، تعداد دستگاه های اپل همچنان در حال رشد است و در صورت ادامه رشد، می تواند امسال به رقم خیره کننده 2 میلیارد برسد. بر اساس این آمار و اطلاعات مالی که اخیرا منتشر شده است، به نظر می رسد اپل در سال 2021 نتایج بسیار موفقی داشته است.

آمار رشد درآمد اپل

مقالات مرتبط:

تیم در حال آشپزی استرئیس اپل در ژانویه سال گذشته اعلام کرد که تعداد دستگاه های فعال در این شرکت به 1.65 میلیارد رسیده است که اکثریت آیفون ها تقریباً یک میلیارد هستند. این آمار رشد اپل را نیز نشان می دهد. زیرا تعداد دستگاه های فعال این شرکت در ابتدای سال 2020 بالغ بر 1.5 میلیارد دستگاه بوده است. علاوه بر این، تعداد دستگاه های فعال اپل در ژانویه 2019 1.4 میلیارد بود.

طی 12 ماه گذشته، 150 میلیون دستگاه جدید به لیست دستگاه های فعال این شرکت اضافه شده است. گفته می شود امسال 50 میلیون آیفون، آیپد و دیگر دستگاه های اپل به لیست دستگاه های فعال این شرکت اضافه خواهند شد. اگر اپل در این امر موفق شود، تعداد دستگاه های فعال در این شرکت به رکورد خیره کننده دو میلیارد خواهد رسید. لوکا ماستری همچنین گفت اپل انتظار دارد با بهبود زنجیره تامین و کاهش کمبود جهانی قطعات، روند رو به رشد خود را ادامه دهد.

[ad_2]

Serena Wells

معتاد عمومی رسانه های اجتماعی. متعصب افراطی سفر. فریلنسر متعصب وب. مستعد حملات بی تفاوتی. زیاد می افتد

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channel