جزییتازه در پرونده قتلِ شوهر خواهرایران: مرد جنایتکار که شوهر خواهرش را به قتلترین رساند، در تازه‌ترافات خود مدعی شلمرا.

حدود سه هفته قبل زنی با مراجعه به پلیس از ناپدید شدن همسرش خبر داد. وی گفت: با همسرم اختلاف داشتم و به همین خاطر از من خواستم مدتی جدا از هم زندگی کنیم. اما وقتی بعد از دو هفته به خانه برگشتم، از شوهرم خبری نبود.

خانواده‌اش نیز خبری از او نداشتند. با شکایت زن جوان به دستور بازپرس شعبه چهارم دادسرای امور جنایی تهران تحقیقات برای یافتن هومن آغاز شد. در اولین گام تیم تحقیق در مورد بیمارستان‌ها، کلانتری‌ها و دوستان و آشنایان هومن رفتند اما از نوروی.

با توجه به اینکه زن و شوهر با هم اختلاف دارند، این فرضیه مطرح می شود که همسر هومن به نام شراره در ماجرای ناپدید شدن شوهرش نقش داشته است و سناریوی دوری دو هفت های نیز ساختگی باشد. در ادامه بررسی‌ها مشخص شد که برادر ناتنی در شب حادثه در نزدیکی خانه آنها دیده شده است.

ب مرد جوان ابتدا مدعی بود که از سرنوشت دامادشان بی خبر است اما زمانی که در برابر مدارک پلیسی قرار گرفت، به جنایت اعتراف کرد: شوهر خواهرم مدام شراره را اذیت میکرد و من از این ماجرا بسیار ناراحت بودم. شب حادثه به خانه خواهرم رفتم که دوباره بین آنها دعوا شد شروع و هومن با قمه به هومن با قمه به ماهان هومن قمه به هسمت خوالمک.

من به دفاع از خواهرم به دردم. به خودم آمدم و متوجه شدم که هومن نفس نمی کشد، ترسیده بودم و جسد را در داخل ملحف های گذاشته و در عقب عقب ماشین دادم و از جنت آباد که خانه خواهرم به سمت سلطان آباد رفتم و جسد را در بیداری در همان حوالی رها کردم. . با اعترافات برادر نا شراره، ماموران پلیس آگاهی پایتخت به دستور بازپرس جنایی به تحقیقات ادامه دادند. در استعلام از پلیس غرب استان تهران، مشخص شد که همزمان با ناپدید شدن هومن، جسد مردی با مشخصات تسان پیداری

با احتمال اینکه جسد کشف شده متعلق به من باشد، تحقیقات ادامه یافت و مشخص شد که جسد متعلق به مرد 35 ساله است. برادر ناتنی شراره مدعی است که درگیری با هومن و برای دفاع او را به قتل رسانده است، اما آثار کبودی و درگیری روی بدن مقتول نبود، این احتمال را مطرح می کند که هومن در خواب به قتل رسیده و غافلگیر شده است. تحقیقات برای مشخص شدن انگیزه اصلی این جنایت ادامه دارد.

Adrienne Daniel

قهوه‌کار بسیار جذاب. دانشجو. محقق سفر. بت نوجوان آینده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channel