جستجوی اپل برای افزایش امنیت ارتگ‌ها در به‌روزرسانی جدید Find My – زومیت


پیش خبری در فضای مجازی مبنی بر استفاده از مجرمان از ایرتگ (AirTag) اپل برای ردیابی طعمه‌های خود شدیدشر شعمه‌های خود شدت. اکنون این شرکت اعلام کرده است که به انجام کارهای انجام شده در شبکه Find My خود می دهد تا جلوی چنین اتفاقاتی را تا حد امکان انجام شود.

به گزارش اپل‌اینسایدر، غول فناوری کوپرتینویی چند تغییر را در به‌روزرسانی نرم‌افزاری آتی Find My اعمال خواهد کرد. از آن‌ها می‌توانم به افزودن هشداری جدید اشاره کنم که به کاربران در مرحله راه‌هایی اعلام می‌کنند.ها به اپل آیدی هر فرد وابسته هستند. همچنین اعلانی نمایش داده می‌شود که تذکر می‌دهد این گجت تنها برای ردیابی وسایل شخصی طراحی می‌شود که وسایل شخصی طراحی شده و استفاهراحی شده و استفاف شود. یکی دیگر از بخش‌هایی که به‌روزرسانی می‌شود، «تشخیص لوازم جانبی ناشناخته» است. پس از ارتقاء یافتن قسمت، در صورت شناسایی ایرتگ یا دستگاه ردیابی دیگری که بر کهیه شب است. پیدا کردن من کار می کند، به کاربر اطلاعات داده می شود.

اپل همچنین روز پنجشنبه پشتیبانی ردیابی ناخواسته خود را به روز کرد تا برخی از ویژگی های ایمنی جدید و موجود در ایرتگ ها و سایر لوازم جانبی با قابلیت Find My را به آن اضافه شود.

اطلاعات جدید بهزودی در دسترس کاربران قرار میگیرند، آیفون اعلام کرد در حال بررسی برخی تغییرات دیگر است که قصد دارد آنها را در سال 2022 ارائه کند. یکی از آن‌ها Precision Finding است که به

مقاله مرتبط:

کاربران آیفون ۱۱، آیفون ۱۲ و آیفون ۱۳ می‌توانند ایرتگ‌های ناخواسته را با جست‌وجوی شناسایی و مکان‌یابی. اپل می‌گوید همچنین در حال کار روی ویژگی‌های دیگری است که کاربران با حضور ایرتگ ناخواسته در ویژگی‌های دیگر ویژگی‌های دیگری هستند که کاربران در دستگاه‌های iOS حضور دارند. این شرکت در یکی از بیانیه های خود گفت: «ما محصولات خود را به‌گونه‌ای طراحی کنیم که تجربه‌های عالی ارائه دهند، البته با نظر گرفتن امنحم خصراحی.

عموم کاربران از ایرتگ برای دستیابی به مکان های دقیق وسایل خود استفاده می کنند اما گزارش هایی منتشر می شود که نشان می دهند سودجویان را برای افراد به کار می برند. اپل میگوید با توجه به موارد این چنینی بسیار نادر هستند، اما این شرکت در حال همکاری با مجریان هتساری با مجریان هتساری است. درباره استفاده از اپلیکیشن غیرقانونی از ایرگ‌نوشته:

ایرتگ برای کمک به افراد در یافتن وسایل شخصی آن‌ها طراحی شده است، نه ردیابی خود افراد یا اموال دیگران. ماولات خود را محکوم می کنیم.

Reece Bryant

ایجاد کننده. شیطون عاشق تلویزیون حل کننده مشکلات مادام العمر نویسنده. تحلیلگر. نینجا فرهنگ پاپ. عاشق اینترنت معتبر. کاوشگر کل کارآفرین لاعلاج

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channel