خداحافظی یکی دیگر از یاران عزیزی‌خادم

[ad_1]

مجتبی خورشیدی امروز بعد از نشست با میرشاد ماجدی سرپرست فدراسیون فوتبال از سرپرستی تیم ملی کنار رفتی تیم ملی کنا.

سرپرست پیشین تیم ملی با انتشار بیانیه ای، خداحافظی خود از تیم ملی را اعلام کرد.

اوه، بیا

دوستان، همکاران، مربیان، اهالی فوتبال و رسانه های محترم ورزشی
با سلام و آرزوی پیروزی و سرافرازی برای همگان

خداوند بلند مرتبه را شکر و سپاس می گویم که بر بنده منت نهاد مدت 11 ماه به عنوان سرپرست در خدمت تیم ملی فوتبال ایران باشم.در انجام این ماموریت مهم، الطاف فراوانی ازطرف دوستان نازنین نصیب بنده شد که جای تشکر و قدردانی خالصانه دارد.

بدون در نظر گرفتن سوابق اینجانب ، انتقادات زیادی نیز با انتخاب من صورت پذیرفت . که باز هم وظیفه خود میدانم از این عزیزان هم تشکر ویژه ای داشته باشم چرا که انگیزهام را برای ادامه کار، جبران نقاط ضعف و اثبات خیلی چیزها فزونی می دهد و همینطور برایم زمینه تمرین خویشتن داری را ارائه می دهد.

در این مدت که فعالیت با عنوان سرپرست تیم ملی فوتبال ایران در راه رسیدن به جام جهانی 2022 قطر رابرعهده داشتم، ده اردو برگزار شد که در هر مرحله حدود 60 نفر حضور داشتند. تمام تلاش خود را تا به عنوان مدیرتیم ملی اردوها را به بهترین شکل اداره و از لحاظ لغزشی و حمایت از وظایف خود با وجود مشکلاتی که وجود داشت با کمترین نقص انجام دادم تا تیم ملی با آمادگی کامل در مقابل رقبای قدرتمند خود قرار بگیرید.

امیدوارم ملت شریف ایران، بازیکنان قهرمان و افتخار آفرین تیم ملی، بزرگان فوتبال ایران و پیشکسوتان عزیز که همیشه را شاگرد کوچک آنها میدانم با توجه به نتایج بدست آمده از امتیاز قبولی و جامعه فوتبال هم هر کم و کاستی که وجود داشته باشد. بر ما بخشد.

در نهایت اما خوشحالم با همکاری بی دریغ و شبانه روزی کادر فنی تیم ملی به ویژه سر مربی ارجمند جناب آقای دراگان اسکوچی، به همراه بازیکنان باغیرت، گروه پزشکی و ماساژورها، گروه رسانه، بچه های زحمتکش حمایت، تدارکات و همکاران حراست فدراسیون، دپارتمان. تیم های ملی و دپارتمان های امور امور بین الملل، تشریفات، روابط عمومی، مرکز ملی فوتبال ومدیریت فدموان تاریخ فدموان موروان تسوان تسوان تموانف

ابتدا مرحله سخت قبلی را با سربلندی پشت سر گذاشتیم و درمرحله نهایی انتخابی جام جهانی، با اقتدار کامل تیم ملی ایران تاریخی و سریع را رقم زد و شادی و شعف را به مردم شریف و فوتبالدوست هدیه داد. آن هم در روزگاری که تحریم‌های ظالمانه روزهای سخت را برای مردم ما همراه آورده است.

خدا را شکر می‌کنیم که خنده را بر لبان ملت عزیزو نجیب ایران آوردیم. الان به گواهی آمارها بی بدیلی شکل تیم ملی ایران به مسابقات جام جهانی چون روز بر همگان روشن است.البته لازم است به ذکر است که من خودم را به یک سرباز عاشق و دوستی همراه در کنار تک تک افرادی که در این مسیر هستند. عاشقانه و دلسوزانه و غیرت‌مندانه زحمت کشیده‌اند نمی‌دانم و نمی‌دانم
و هرگز تا همیشه به جز احساس افتخار و سرافرازی که هدیه ای این اتفاق به لطف خدا بود، چیزی در خاطراتم حمل نخواهم کرد و ادعای هیچ سهمی در این افتخار ملی نخواهم داشت.

– در پایان از پروردگار برتر برای سربلندی و موفقیت تیم ملی در ادامه رقابت های مقدماتی و جام ججهانررورز.

و باز هم شکر به درگاه خدای منان که این خداحافظی در روزگاری بود که دست کم تیم ملی فوتبالمان خوب است و امید به روزهای روشن و افتخار آفرینش برای همه اهالی فوتبال متصور است. آن هم ملی در چند ماه قبل که فوتبال در فضای تاریک و در لبه پرتگاه قرار داشت.
بسیار و بسیار باد عمر این امیدها و آرزوها …

دوستدار شما مجتبی خورشیدی – ۴ اسفند ۱۴۰۰

[ad_2]

Chad Powers

افراطی متعصب تلویزیون بشارتگر الکل دوستانه. مدافع توییتر متعصب آبجو کل نویسنده

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channel