خشم ژاوی از پنج بازیکن; تو لیاقت اون پیراهن رو نداری

[ad_1]

ژاوی هرناندز از شکست سنگین مقابل بایرن و سقوط به لیگ اروپا بسیار عصبانی و ناراحت است. او به خصوص از عملکرد پنج بازیکن خود ناامید است.

به گزارش “ورزش سه”، بارسلونا چهارشنبه شب در زمین بایرن مونیخ برای پیروزی در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به میدان رفت اما در نهایت موفق نشد. این بازی برای بایرن بسیار مهم بود و با غیبت های مهمی به میدان رفت، اما او به راحتی با سه گل پیروز شد و سقوط بارسا به لیگ اروپا را امضا کرد.

ژاوی هرناندز سرمربی بارسا قبل از بازی متقاعد شده بود که تیمش قدرت رقابت با بایرن را دارد و پیروزی دور از دسترس نیست اما چیز دیگری در زمین قابل مشاهده بود. بارسا بعد از 21 سال به مرحله گروهی نرسید و به لیگ اروپا راه یافت.

بین دو نیمه و باخت 2-0 تیمش، سرمربی بارسلونا با عصبانیت به بازیکنان گفت که برخی از شما اهمیت پیراهن بارسلونا را درک نکرده‌اید و لیاقت حضور در بارسلونا را ندارید، اما این عصبانیت تاثیری بر روی بازیکنان نداشت. بازیکنان و در نیمه دوم در نیمه دوم بارسا یک تیم کاملاً تسلیم نشان داد و یک گل دیگر دریافت کرد.

با این حال ژاوی در پایان بازی در بین دو نیمه عصبانی نشد و فقط نگاه سنگینی به بازیکنانی داشت که نمی توانستند سرشان را بالا بیاورند.

به گزارش ال چیرینگیتو، ژاوی از پنج بازیکن خود ناراضی بود. جرارد پیکه، سرخیو دست، فرانکی دی یونگ، مارک آندره تراختنبرگ و ممفیس دیپای بازیکنانی بودند که ژاوی را عصبانی کردند و امیدشان را از دست دادند.

این دست اولین تغییر ژاوی بود. تراشتگن واکنش ناامید کننده ای به گل دوم لروی سانه برای بایرن داشت. ممفیس دیپای در نیمه اول موقعیت خوبی را از دست داد و در نیمه دوم گام های او برای ضربه زدن به اعصاب هواداران ناپدید شد. فرانکی دی یونگ هرگز نتوانست تعادل هافبک بارسا را ​​حفظ کند و جرارد پیکه به عنوان بازیکن نشان داد که به مدت سه سال بازنشسته شده است.

ژاوی که فکر می کند تیمش فصل آینده نیاز به یک انتقال بزرگ به خانه دارد، مشکلی برای جدا کردن این پنج بازیکن نخواهد داشت، در عین حال او بیشتر از جرارد پیکه ناراضی است تا از بقیه. پیکه اخیراً گفته است که به دلیل دوستی دیرینه اش نسبت به ژاوی احساس مسئولیت فوق العاده ای دارد و نمی خواهد او را ناامید کند، اما در عمل این اتفاق تازه رخ داده است.

بعید است که پیکه فصل آینده در بارسلونا به میدان برود و حتی از فوتبال خداحافظی کند. او بارها گفته است که بعد از بارسلونا برای هیچ تیمی بازی نمی کند.

[ad_2]

Reece Bryant

ایجاد کننده. شیطون عاشق تلویزیون حل کننده مشکلات مادام العمر نویسنده. تحلیلگر. نینجا فرهنگ پاپ. عاشق اینترنت معتبر. کاوشگر کل کارآفرین لاعلاج

Sidebar Backlink Tips: Boost Your Website’s Visibility and Authority
Sidebar Backlink Packages: Boost Your Website’s SEO and Traffic
Sidebar Backlink SEO: Unlocking the Power of Sidebars for Enhanced Website Ranking
مقدمه‌ای بر فالوور اینستاگرام ارتباطی قدرتمند با جامعه اینستاگرام شما
سایت شرط بندی بهینه سازی شده
تعمیرات پرینتر
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبرdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channelدانشگاهGuide to buying household appliances
تماس با ما