خواب دیدیم بدون ترس رئیس فدراسیون شدیخبرورزشی: سالهاست با انتخاب فدراسیون فوتبال و ائتلاف گسترده هیئت های استانی همه چیز پیش بینی شده است و همین روسای بازگشته روی جایگاه فدراسیون فوتبال حساب باز کرده اند.

ماجرای مصادره ساختمان فدراسیون فوتبال توسط شرکتی که گفته می شود حدود 2 میلیون یورو بدهکار است، نشان می دهد که مدیران سابق فدراسیون چه در انتخاب سرمربی تیم ملی و چه در پرداخت پول او به فوتبال ایران با چالش بزرگ نتایج فاجعه باری داشته اند.

بدون شک بیشتر مشکلات فدراسیون فوتبال مربوط به مدیریت است. این بدان معناست که نه تنها مدیران فعلی، بلکه تیم فعلی نیز قادر به ایجاد تغییرات در بخش های مختلف نیستند. رئیس فعلی فدراسیون فوتبال و همچنین دبیرکل وی هنوز در مورد انتخابات فدراسیون فوتبال که قرار است تا پایان سال جدید برگزار شود صحبتی نکرده اند، اما سوال اینجاست که آیا آنها خود را شایسته این انتخابات می دانند. ریاست فدراسیون فوتبال؟

فرض کنید هر کدام از آنها در انتخابات پیروز شوند. آیا آن وقت مشکلات فوتبال کشور حل می شود، پول شستی پرداخت می شود، تیم بالاخره خوب می شود، مربیان و بازیکنان آرامش نسبی خواهند داشت و فوتبال ایران با مرحله جدیدی از تاریخ خود روبرو خواهد شد؟

سال ها با انتخاب فدراسیون فوتبال و ائتلاف گسترده هیئت های استانی همه چیز قطعی بود و همان روسای بازگشته به فدراسیون فوتبال تکیه داشتند اما تا به امروز یک مدیر وجود ندارد. منصفانه بود که بگوییم مدیریت این توپ برای ما سخت است. ما ساخته نشدیم و اگر می توانستیم فوتبال ملی را تغییر دهیم این ورزش در چنین روز بدبختی نبود!

آرزو می کنم مدیران فعلی فدراسیون فوتبال که به احتمال زیاد کاندیدای اصلی ریاست جمهوری در انتخابات هستند، مدتی تنها باشند و این بار نه به خاطر منافع شخصی افرادی که همه می دانیم شایسته ریاست جمهوری هستند. فدراسیون فوتبال برای شرکت در انتخابات فدراسیون فوتبال دعوت شد و روسای هیأت های استانی دیگر مانند گذشته به نامزد خاصی در یک ائتلاف از پیش تعیین شده رأی ندادند!

می دانیم که این خواب شیرین هرگز تعبیر نمی شود، اما آرزو حتی برای ما که از شر و شور جوانی گذشتیم عیب نیست…

Alina Bentley

کاوشگر. کارشناس سفر. متخصص قهوه. طرفدار تلویزیون عمومی متخصص پرشور بیکن. برگزار کننده آماتور محقق فرهنگ پاپ.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channel