داشان به ژیرو پاسخ داد. بنزما باید توپ طلا را ببرد


کد پیام: 1791074/29

زمان: 14:23
1400/08/18

بازدید از: 8221

سرمربی فرانسوی از بازگشت کریم بنزما به تیم ملی دفاع کرد و به اظهارات اولیویه ژیرو پاسخ داد. او همچنین معتقد بود کریم شایسته توپ طلا است.

به گزارش “ورزش سه”، از روزی که کریم بنزما به سوال مقایسه اش با اولیویه ژیرو (خود را با ماشین فرمول 1 و ژیرو را به ماشین کارتینگ تشبیه کرد) پاسخ بدخواهانه داد، بذر اختلاف بین این دو پاشیده شده بود. دو مهاجم فرانسوی و مصاحبه اخیر مهاجم میلان نیز ثابت می کند که هنوز ابهاماتی بین دو طرف وجود دارد.

ژیرو در مصاحبه با مجله اکیپ درباره بازگشت بنزما گفت:من هم متوجه شدم، مثل همه بازیکنانی که توسط سرمربی تیم ملی به اردو دعوت شده بودند. تصمیم آنها این بود که بنزما را دعوت کنند. من او را درک می کنم. به نظر او من اولین نفری هستم که به من می گوید بنزما را دعوت کرده اما ای کاش زودتر به من تذکر می دادند. من همچنین این فرصت را داشتم که در تیم ملی با او (دشان) در این مورد صحبت کنم.

ژیرو ادامه داد:بازگشت بنزما تعادل تاکتیکی تیم ما را بر هم زد و سبک بازی ما را تغییر داد. من این را به عنوان یک واقعیت عینی می گویم و نه از روی خصومت یا نفرت نسبت به کریم. از زمان بازگشت او اتفاقات زیادی افتاده و او گل های زیادی به ثمر رساند. من هرگز با او مشکلی نداشتم. او خیلی تغییر کرده و بالغ تر شده است. این در حالی است که ما هر روز در اردوی تیم ملی با هم غذا می خوریم.

دیدیه دشان سرمربی فرانسه در واکنش به اظهارات اخیر ژیرو در دفاع از تصمیم خود برای دعوت بنزما گفت:مهمترین چیز برای من صحبت های مستقیم و صادقانه ای بود که با بازیکنان در مورد آن داشتم و ژیرو خودش می داند که من در مورد چه چیزی صحبت می کنم.

دشان با ژیرو جواب داد که بعد از فینال لیگ اروپا او را به تیم ملی دعوت نکرد.

دشان همچنین درباره سهم کریم در کسب توپ طلا گفت:توپ طلا جایزه معتبری است و من برای تمام کارهایی که بنزما در طول سال برای رئال مادرید و تیم ملی انجام داده است، امیدوارم آنها آن را ببرند.” – این را به این دلیل نمی گویم که مربی کریم و فرانسوی هستم، معتقدم او واقعاً لیاقتش را دارد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم