درمان شدید شدید با یک روغن خوراکی

[ad_1]

بررسی‌های یک مطالعه حاکی از آن است که روغن زیتون از آن بکر می‌تواند یک درمان کمکی در بیماران مبلا ه افس داشته باشد.

به گزارش ایسنا، یک وضعیتی است که افکار، احساسات و بدن افراد را تحت تاثیر قرار می‌دهد. این اختلال با فقدان حساسات مثبت، خلق پایین و انجام از علائم احساسی، شناختی، ظاهری و رفمراری مروار نشخصمورحو مرواسایی.

درمان های افسردگی به دو گروه اصلی درمان روانی-اجتماعی و درمان های دارویی، تقسیم می شوند. این درمان‌ها همیشه کارایی لازم را ندارند و به نتیجه انتظار نمی‌رسند. همچنین بسیاری از بیماران مبتلا به بیماری‌های روانپزشکی، مصرف داروی روانپزشکی را ندارند.

با توجه به نقش تغذیه در سلامت روان و ارتباط بین الگوهای مصرف غذا با کاهش، ممکن است درمان های مکمل مانند ملاحظات تغذیه در بهبود آسیب های ناشی از عوارض، مفید باشد.

با توجه به اینکه در مطالعات اولیه، پتانسیل ضد عفونی روغن زیتون به اثبات رسیده است، محققان با انجام یک مطالعه تاثیر روغن زیتون فرابکر را بر روی علائم بیماری‌ها به عوارض بررسی می‌کنند.

این مطالعه به صورت کارآزمایی بالینی تصادفی انجام شد و در آن ۷۳ بیمار مبترر به اختلال افمرر ده افسرر ده اختلال افسرر ده اختلال افرسر ده اختلال افسرر گینرورید. این بیماران به طور تصادفی به دو گروه تقسیم شدند و به مدت ۵۲ روز، یک گروه روغن زیتورن فرا بکرنرن آفتورن تورن فرا بکر عنر تورن تورن. این مصرف ۲۵ میلی‌لیتر روغن را در هر روز مصرف می‌کند.

برای بررسی تأثیر این مداخله، پژوهشگران علائم افسردگی با پرسش‌نامه مورد ارزیابی قرار گرفتند. همچنین میزان کورتیزول بزاقی بیماران نیز به عنوان یک شاخص، پس از بیدار شدن از خواب و 30 دقیقه بعد از آن اندازه گیری و داده های به دست آمده با استفاده از روش های آماری تحلیل قرار گرفت.

بررسی‌های این مطالعه نشان داد که روغن زیتون در بیماران مبتلا به افسردگی شدید، شدیداً مریض انرارانز ولی در فقر خفیف و متوسط، تاثیری ندارد. همچنین مشخص شد که مصرف این ماده غذایی تأثیری بر میزان کورتیزول نداشت.

پژوهشگران این مطالعه می‌گویند که مصرف روغن زیتون فرابکر ممکن است در یک رژیم غذایی و درمان کمکی برای افراد مبتلا به آسیب شدید، در نظر گرفته شود.

همچنین به گفته این پژوهش؛ عدم تأثیر روغن زیتون فرا بکر بر میزان کورتیزول نیز باید در مطالعات آینده به صورت قطعی ترایید شود و اتارنا تارنعن شود.

در انجام این مطالعه سحر فصحتی، احمد غنی‌زاده و معصومه اخلاقی نجف آبادی. پژوهشگران دانشگاه علوم پزشکی شیراز با مشارکت شرکت.

تحقیقات این مطالعه به صورت علمی با عنوان “روغن زیتون فرا بکر، عوامل علائم بیماری را بدون تاثیر بر کورتیزول بزاقی و نوروتروفیک مشتق از مغز در بیماران مبتلا به اثرات شدید بهبود میبخشد: یک کارآزمایی تصادفی کنترل شده دوسوکور” در The Journal of the آکادمی تغذیه و رژیم غذایی منتشر شده است.

[ad_2]

Elyse Blake

کاوشگر هیپستر پسند. گورو بیکن دوستانه. زامبی متعصب حرفه ای. نویسنده.

جذابیت و اهمیت خرید پلی استیشن پلاس اکسترا
سایت نات کوین: راهنمای کاملی برای ارز دیجیتال جدید
با سئو گروه تلگرام @SEOPREM به بالاترین سطوح ممکن در معرفی و تبلیغ محتوایتان برسید!
سایت نات کوین: راهنمای کاملی برای ارز دیجیتال جدید
نات کوین را چگونه نقد کنیم: راهنمای جامع برای تحلیل این ارز دیجیتال
معرفی شرط بندی انفجار در بازی های آنلاین
تماس با ما