در دهه پنجم عمرتان سالم بمانید تا به آلزایمر مبتلا نشوید!

[ad_1]

فرارو نتیجه مطالعه‌ای تازه نشان می‌دهد افراد میانسال مبتلا به بیماری‌های مختلف از سایرین در معرض خطر ابتلا به بیماری‌های مختلف هستند.

ارش فرارو، نتیجه پژوهش پژوهشگران بریتانیایی و فرانسوی نشان می‌دهد افراد مبتلا به بیمراری مزمررعن ز5رارار مزرارارزن مزرارارزن ترارابزن اگر افراد مبتلا به سه بیماری بلند مدت ممکن است احتمال بیشتری داشته باشند به آلزای بیش از پنج ادباب.

در نتیجه، توصیه پژوهشگران آن است که در دهه پنجم عمرتان (از 50 تا 60 سال) سعی کنید سالم بمانید و با زندگی بمانید بتلا به آلزایمر را در سنین بعدی کاهش دهید. نتایج این پروژه 30 ساله نشان داد که فشار بالا، افسردگی و آرتر خون یا بیماری از جمله بیماری های شایع در پنجمین دهه عمر افراد مبتلا هستند که به این بیماری ها می توانند در ارتباط با افزایش خطر ابتلا به آلزایمر باشند.

مطالعات دانشگاههای پاریس و امپریال کالج لندن سوابق سلامتی 10095 بریتانیایی که در زمان آغاز مطالعه بین 35 تا 55 مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفتند.

این موضوع را بررسی کردند که میزان ابتلا به بیماری‌های مختلف چه تأثیری بر احتمال ابوالوار احتمال ابوالوام دارد. هیچ شرکت کننده ای ثبت نام در یک پژوهش از بیماران به آلزایمر نبودند. نتیجه نشان داد خطر به آلودگي به آل 65 پژوهشگر تا سن 65 سالگي در افرادي كه پيش از 55 بيمار مبتلا به بيماري سالم بوده اند در مقايسه با همتاي آنها و نيم برابر بيشتر بوده است. ارزیابی کنند که به ازای هر دوره پنج ساله، در افرادی که بین سنین 55 تا 70 سال به چند بیماری مبتلا می شوند، 18 درصد بیشتر از خطر بیش از لزایمر وجود داشت.

در دهه پنجم عمرتان سالم بمانید تا به آلزایمر مبتلا نشوید

پژوهشگران تخمین زده اند که افراد مبتلا به بیماری مزمن یا بیشتر در 55 سال، در مقایسه با همتایان سالم خود تقریباً پنج برابر بیشتر در خطر خطر سه به آلزایمر قرار دارند. بیماری آلزایمر به دلیلی که باعث تقویت مغز می شود باعث مرگ سلول ها می شود.

نتایج این بررسی نشان می‌دهد که می‌تواند باعث درمان بیماری‌های خطرناکی شود و ممکن است از آلزایمر کمک‌کننده باشد.

بیماری‌هایی که خطر ابتلا به آلزایمر را افزایش می‌دهند به شرح ذیل هستند:

بیماری سراسری قلب
سکته
نارسایی بیماری
مشاهده
فشار خون بالا
سرطان
بیماری مزمن کلیوی
بیماری انسداد مزمن ریه
بیماریهای پزشکی
آسیب
اختلالات روانی
بیماری پارکینسون
آرتروز

[ad_2]

Mckenzie Elliott

عاشق عمومی قهوه. مزاحم خشمگینانه فروتن. Wannabe tv متعصب. حرفه ای موسیقی آزاد. بت نوجوان آینده.

بهترین سایت انفجار با ضریب بالا: معرفی، اهمیت و کاربردها
Sidebar Backlink Tips: Boost Your Website’s Visibility and Authority
Sidebar Backlink Packages: Boost Your Website’s SEO and Traffic
Sidebar Backlink SEO: Unlocking the Power of Sidebars for Enhanced Website Ranking
مقدمه‌ای بر فالوور اینستاگرام ارتباطی قدرتمند با جامعه اینستاگرام شما
سایت شرط بندی بهینه سازی شده
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبرdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channelدانشگاهGuide to buying household appliances
تماس با ما