دلیل استعفای الکس فرگوسن از مربیگری – روزیاتو مشخص شد


سر الکس فرگوسن پس از 27 سال بازی فوق العاده و موفقیت فوق العاده ، بازنشستگی خود را به عنوان سرمربی منچستریونایتد اعلام کرد و از اولدترافورد خداحافظی کرد. اما دلیل بازنشستگی الکس فرگوسن چه بود؟ خروج اسکاتلندی افسانه ای منجر به فروپاشی باشگاه شد و از زمان جدایی او ، شیاطین سرخ موفق به کسب عنوان قابل توجهی نشده اند.

به گزارش میرر ، فرگوسن دلیل بازنشستگی خود را فاش کرد و گفت برای حمایت از همسرش کتی بازنشسته شده است که خواهرش به تازگی فوت کرده است. فرگوسن 79 ساله گفت لحظه ای که بعد از بازنشستگی به فوتبال علاقه مند شد بعد از تماشای فینال لیگ قهرمانان 2014 بین رئال مادرید و اتلتیکو مادرید در لیسبون پرتغال بود.

در آن بازی ، با تساوی راموس در دقایق پایانی نیمه دوم ، بازی به وقت اضافی کشیده شد و رئال مادرید در وقت های اضافی 3 گل دیگر مقابل اتلتیکو به ثمر رساند و رونالدو آخرین گل را برای رونالدو به ثمر رساند. به آن زمان بود که او دلش برای فوتبال تنگ شده بود.

در مصاحبه با پادکست UTD ، از او پرسیدند چرا الکس فرگوسن بازنشسته می شود و آیا به بازگشت فکر می کند یا خیر ، او پاسخ داد: “نه. اگر کسی خودخواه باشد ، ممکن است گاهی اوقات به چنین چیزی فکر کند. به دلیل مرگ خواهر کتی و تنهایی او تصمیم گرفتم. یک سال پس از بازنشستگی ، کتی را با خود به فینال لیگ قهرمانان بردم ، جایی که رئال و اتلتیکو با هم در لیسبون بازی کردند. و آنجا بود که ابتدا با خودم گفتم: “خدای من. “واقعاً دلم برای فوتبال تنگ شده است.”

دلیل بازنشستگی کس الکس فرگوسن

وی ادامه می دهد: “بعد از بازی به دیدار رونالدو رفتم و کارلو آنچلوتی مربی آنها بود. او شخص فوق العاده ای است. او من را در سالن دید و گفت رونالدو معاینات پزشکی خواهد کرد و به من گفت که به آنها مراجعه کنم و همه بازیکنان آمدند و با من دست دادند. “واقعاً زمان خوبی بود.”

دلیل بازنشستگی کس الکس فرگوسن

فرگوسن همچنین از کریستیانو رونالدو و بازگشت او به اولدترافورد تمجید کرد. فرگوسن رابطه نزدیکی با رونالدو دارد و گفته می شود نقش مهمی در تصمیم رونالدو برای انتخاب یونایتد به عنوان هدف بعدی خود داشته است.

بیشتر بخوانید:

فیلم مستندی درباره مبارزه الکس فرگوسن با اثرات خونریزی مغزی به کارگردانی پسرش

کریستیانو رونالدو پس از 12 سال به منچستریونایتد بازگشتتمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم