دوربین گلکسی اس 22 اولترا امتیاز ۱۳۱ را در آزمون‌های DXOMARK به دست آورد – زومیت


در رویداد گلکسی آنپکد تکرار سامسونگ، زمانی که این غول کرهای گلکسی اس 22 اولترا را معرفی کرد، طرفداران این شرکت با بسیاری از اجزاء اضافه قلم، شکستند; ویژهاً بخش سختافزاری دوربین S22 اولترا نسبت به 1 اولترا، تغییری S2 و در عوض سامسوارا نورسوارا یتموارا نیست. با توجه به عملکرد و امتیاز ناامیدکننده گلکسی اس 21 اولترا در آزمون های سال گذشته DXOMARK که امتیاز کمتری از 20 اولترا دریافت کرده بود، حالا ظاهرا بهبودهای نرم افزاری سامسونگ به خوبی جواب داده و پرچمدار اصلی سامسونگ در سال 2022 کرهای را روسفید کرده است.

گرچه گلکسی اس ۲۲ اولترا با دریافت امتیاز ۱۳۱ در رتبه سیزدهم رده بندی دوربین جهانی گوشی های هوشم؛ن یگیراران قوراران اما نسبت به نسل پیشین خود که امتیاز ۱۲۱ را در نسخه‌ی اگزینوس ۲۱ اولترا دریافت کرده بود، پیشرفت خوبی داشت، عملکرد بهتر در 21 اولترا در نسخه‌های اسنپدراگون نیز بهتر نبود و امتیازی بیشتر از 123 را کسب نکرد.

امتیازات گلکسی اس 22 اولترا در بخشهای عکس، زوم و ویدئو بهترتیب 134, 86 114 و است که به عملکرد دوربین این پرچمدار سامسونگ در نورسنجی و رنگهای دقیق در شرایط نوری مختلف بسیار خوب بوده است; همچنین عملکرد S22 اولترا در بزرگ‌نمایی بسیار نزدیک به بهترین‌ها در این زمینه بورده و درر ویدئو نیز عورسار دوروردر ویورورار وورورار وورور ورور وارکری است.

از نظر دگزومارک، نقاط ضعفی را که باعث امتیاز دوربین اس 22 بالاتر از این نمی شود، می توان عملکرد نهچندان خوب در گرفتن فوری عکس بعد از زدن شاتر در شرایط نوری پرکنتراست و کمنور عنوان کرد; همچنین سایر نقاط ضعف گفته شده برای دوربین S22 اولترا، ضعیف تر بودن عملکرد کلی دوربین های آن در حالت پیشفرض در مقایسه با سایر پرچمداران و عملکرد نهچندان خوب در شرایط کمنور و عکاسی شب در مقابل سایر گوشی های همرده است.

گلکسی اس 22 اولترا با دوربین های 108 مگاپیکسلی اریض 12 مگاپیکسلی فوق العاده و دو دوربین 10 مگاپیکسلی با بزرگنمایی های اپتیکال سه و 10 برابری با امتیازی که در آزمون های DXOMARK کسب کرده است، چندین برابر امتیازات دوربین های گوشی های مشابه، آیفون 13 پرو1 و 3 پرو مکس، می ۱۱ اولترا و می ۱۰ اولترا شیائومی، پی ۴۰ پرو و ​​پی ۵۰ پرو هواوی و پیکسل ۶ پرو گوگل پایین‌تر قرار مر.

البته باید این موضوع رارا در نظر گرفت که برخی از کاربران اعتقادی به آزمون‌های DXOMARK ندارند و موضوع یتارنب کتارارند و موضوا را ندارند. در کل مقایسه دوربین های گوشی های امری نسبی است و در این آزمون ها عموما برخی از امکانات اختصاصی و دوربین آنها، مانند نحوه عکاسی حالت های RAW در نظر گرفته شده برای عکاسی با نورسنجی طول و میزان کاربردی استفاده از برنامه دوربین هر گوشی، از میافتند.

Serena Wells

معتاد عمومی رسانه های اجتماعی. متعصب افراطی سفر. فریلنسر متعصب وب. مستعد حملات بی تفاوتی. زیاد می افتد

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channel