“دیجی سرویس” بزرگترین فروشگاه سامسونگ موبایل در ایران را افتتاح کرد


بزرگترین فروشگاه سامسونگ موبایل در ایران پنجشنبه ، 29 اکتبر 1400 با حضور رسانه ها و مدیران ارشد دیجی سرویس افتتاح شد. با افتتاح این فروشگاه ، دیجی سرویس اعلام کرد که قصد دارد تجربه خرید تلفن همراه و لوازم جانبی سامسونگ را به استانداردهای جهانی نزدیک کند.

اگر عصر پنجشنبه از بازار چارسو دیدن کنید ، مطمئناً از جمعیت زیاد در طبقات مختلف این بازی لذت خواهید برد. این جمعیت مشتاق منتظر مراسم افتتاحیه بزرگترین فروشگاه سامسونگ موبایل ایران و مهمتر از آن دیدار با بازیگر محبوب سینمای ایران “محمدرضا گلزار” بودند. انتظاری که ساعت ها طول کشید.

بزرگترین فروشگاه سامسونگ موبایل در ایران ، با مساحت 1200 متر مربع ، در ضلع شمال شرقی بازار چارسو واقع شده است ، جایی که قبلاً با محصولات سامسونگ سروکار داشت ، اما اکنون به یک فروشگاه اختصاصی اختصاصی برای تلفن های همراه و لوازم جانبی تبدیل شده است. رمضان نژاد ، مدیر این فروشگاه ، در مراسم افتتاحیه گفت:

این فروشگاه خرید ایمن و آسان جدیدترین محصولات سامسونگ را در اختیار مشتریان قرار می دهد. “مشتریان از لحظه ورود به این فروشگاه با یک محیط کار ایمن برای مشاوره و عرضه کامل محصولات مواجه خواهند شد.”

در این فروشگاه ، حدود 80 متخصص به تمام سوالات شما پاسخ می دهند و شما می توانید از نزدیک با تمام محصولات جدید سامسونگ آشنا شوید و با آنها کار کنید تا انتخاب هوشمندانه تری انجام دهید. نوری ، مدیر برند DigiService ، به دیجیاتو گفت:

“اتاق خدمات مشتری از لحظه ورود مشتری و مراحل مختلف ، یعنی قبل از خرید ، در حین خرید و پس از خرید ، به مشکلات مشتری می پردازد. “این دستگاه با استراتژی های خدمات به مشتریان طراحی شده است تا بهترین تجربه خرید را به آنها ارائه دهد.”


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم