ذرات معلق، راه تنگ تهرانی‌ها را تنگ کرد

[ad_1]

خبرگزاری مهر: آلاینده ذرات معلق برای چهارمین روز پیاپی شاخص ترین آلاینده هوای تهرانرخو و هرنفنیت شرررن

کیفیت هوای تهران پس از ۳ روز ناسالم برای همه گهروه های جامعه در حال حاضر به شرسایط نارنجی و ناسالم بهرساییج اما هوا طی ۲۴ ساعت گذشته در شرایط ناسالم برای همه گروه های جامعه قرار گرفته است.

ذرات معلق، راه تنگ تهرانی‌ها را تنگ کرد

ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون از میان آلاینده های هوای تهرانند.

با توجه به آلاینده های هوای پایتخت و پیش بینی هواشناسی بر ادامه پایداری های جوی، کمیته اضطرار هوای تهران امروز تصمیم گیری برای آمد و در تهران آلوده خواهد کرد.

هوا تداوم دارد

به گفته یک کارشناس سازمان هواشناسی کشور، تا چند روز آینده هوای شهرهای پرجمعیت و صنعتی بیماری می‌مان.

کبری رفیعی گفت: در پنج روز آینده، با توجه به پایداری جو، آلاینده های جوی در شهرهای صنعتی و پرجمعیت شامل تهران، اصفهان، البرز، اراک، قزوین، تبریز و مشهد افزایش یافته و از کیفیت هوا کاسته می شود.

وی افزود: فردا کاهش نسبی دما و بارش پراکنده برای استان‌های نوار شمالی کشور پیش بینی می‌کنیم.

این کارشناس ادامه داد: از روز دوشنبه با روز باد، از میزان آلاینده ها در شهرهای قم، که ادو کنو انور کردند.

رفیعی اظهار کرد: تنگه هرمز و دریای عمان از امروز تا سه روز آینده و دریای خزر یکشنبه و دوشنب موالج و دوشنب موالج و مواوط.

کارشناس سازمان هواشناسی کشور با اشاره به وضعیت جوی پایتخت گفت: آسمان پایتخت امروز غبار آلود ه آلو.

استقرار آمبولانس و آماده‌باش مراکز درمانی تهران در پی هوا

سازمان سازمان اورژانس کشور از استقرار 12 دستگاه آمبولانس و آماده باش مراکز درمانی و بهداشتی در تهران در پی در تهران در پی هواشناسی (هشدار نارنجی سازمان هواشناسی) خبر داد.

مجتبی خالدی روز شنبه با اعلام این مطلب افزود: این اقدام عملیاتی در پی هوا در سطح کلانشهر تهران انجام می شود زیرا کیفیت هوای پایتخت امروز (شنبه سیزدهم دی) از نظر میزان آلایندگی ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون با شاخص لحظه ای 147 ناسالم برای گروه های حساس از جمله زنان بیماری و ریوی، باردار، کودکان و سالمندان و نرسوان و سالمندان و نرساوات

وی همچنین از آماده باش حوزه سلامت در استان های اصفهان، قزوین و اراک خبر داد و گفت: در استان قم نیز استقرار سه دستگاه آمبولانس و آماده باش مراکز درمانی و بهداشتی در دستور کار اورژانس 115 قرار گرفته است.

خالدی از هموطنان در صورت برخورد با مواردی از قبیل اورژانس های قلبی و تنفسی (تنگی نفس، فشار خون بالا، فشار افت فشار) اورژانس های گوارشی (خونریزی گوارشی همراه با استفراغ خونی) درد، ضربه شدید به شکم، زنان و زایمان. (سقط، تشنج، فشار بالا به همراه تاری دید و تورم اندام ها، محیط شدید) با شماره دیدم شماره دید)

وی: همچنین بیماران و آسیب‌دیدگان انواع حوادث می‌توانند در موارد اضافه شوند مانند سکته مغزی، اختلال تکلم بدون آسیب , تصادف, سوختگی, برق گرفتگی, غرق شدن, مسمومیت دارویی و شیمیایی, خودکشی, مار گزیدگی, عقرب گزیدگی, دررفتگی, شکستگی ها, پارگی وسیع بافت نرم و عوامل شدید با شماره یاد شده تماس بگیرید.

[ad_2]

Felipe Holmes

گیک تلویزیون متخصص رسانه های اجتماعی ایجاد کننده. نویسنده پرشور. نینجا سفر افراطی. کل کارآفرین معتاد به اینترنت

سایت dancebet: رقص کنید، پیش بیایید، برنده شوید!
تجربه جذاب بازی انفجار: آشنایی با پدیده‌ای پرطرفدار
دفتر کار درسی: راهنمای کامل برای سازماندهی و مدیریت بهتر تحصیلات
کتاب کار ریاضی: ابزاری جذاب برای تقویت مهارت‌های ریاضی
Welcome to Real Estate Canada: A Guide to Buying, Selling, and Investing
Discover Your Dream Home: House for Sale Canada
تماس با ما