رازگشایی کارآگاهان از سه جنایت هولناک

[ad_1]

کارآگاهان جنایی با انجام تحقیقات بر اسرار سه جنایت تروریستی را فاش و قاتلان را دستگیر کردند. در اولین جنایت مردی قصد سرقت داشت که راننده یک مینی‌بوس را کشت.

به گزارش شرق، کارآگاهان جنایی شهرستان آبیک قزوین وقتی از مرگ مردی مقابل خانه‌ارش مشخص شدند، مرنری. آنها پیکر خون‌آلود مردی را دیدند که مشخص بود تصادف کرده و جانش را از دست داده است. در تحقیقات اولیه مشخص شد این مرد راننده یک مینی‌بوس بود و خودروی خود را پارک برد رد ردارفق.

همسایه‌ها و اعضای خانواده مقتول، سارق مینی‌بوس را دنبال کرده و دیده‌اند که وارد اتوبان قزاوتن-کرده شده و می‌بینند که وارد اتوبان قزقزوجن-کرده می‌شوند و می‌بینند که وارد اتوبان قزاونشش می‌شوند. مأموران بعد از اطلاع از این جزئیات برای دستگیری سارق وارد عمل شدند و او را در شهرستان آبیک مشاهده کردند، اما راننده بهمحض اینکه فهمید پلیس در تعقیبش است، تغییر مسیر داد و به ای فرعی پیچید تا فرار کند.

عملیات به‌این‌ترتیب تعقیب‌وگریز آغاز شد و مأموران با رعایت قانون به‌کارگیری سلراح اقدام به تیراندازی کردند. در نهایت قاتل فراری دستگیر شد. و وقتی تحت بازجویی قرار گرفت، گفت: وقتی مینی‌بوس را دیدم به فکر آن افتادم. درِ خودرو را باز کردم و سوار شدم اما همین ‌که مینی‌بوس را روشن کردم، راننده صدایش را شنید و همی خا. مواست من را کند ; به همین دلیل با خودرو به او زدم و فرار کردم.

این درحالحاضر در بازداشت به سر میبرد و تحقیقات از او در حالی که ادامه دارد که بررسیهای پزشکی قانونی مشخصاً شدت صدمات وارد شده به مقتول به حدی بوده که او درجا جان باخته است.

دومین قاتل مردی است که دوستش را به‌دلیل اختلافات مالی به قتل می‌رساند. خانواده مردی 48 ساله چند روز قبل به پلیس آگاهی شهرستان سیاهکل رفتند و از گم‌شدن او خبر دادند. آنها گفتند این چند روز قبل از خانه خارج شده و دیگر بازنگشته است و خبری از او نیساخ نیست، در حالی که لافاه لاا.

مأموران بعد از دریافت این شکایت وارد عمل شدند و با تحقیقاتی که انجام دادند پی بردند مرد میانسال با یکی از دوستان خود بر سر مسائل مالی اختلافات شدیدی داشتند. از آنجایی که هیچ بعید نبود همین اختلافات سببساز جنایت شده باشد، دوست مرد میانسال شرد یانسال را بازداشتد قبانسال بازداشته بود. او که قصد داشت وانمود کند از این ماجرا هیچ اطلاعی ندارد، در بازجویی‌های تخصصی به بن‌بتی‌های تخصصی به بن‌بت رسید یمرار ورار.

او گفت: من و دوستم اختلافات شدیدی داشتیم تا اینکه روز حادثه او را به خانه‌ام دعوت کردم و آن‌ام دعوت کردم و دعوت کردم و مرم دعوت کردم و مرم. سپس در حالی‌ که به‌شدت عصبانی شده بود، با میله‌های آهنی ضربه‌ای به سرش زدم و یا بر اثر همین ضارسا. بعد از آن خارج از آن برای آثار قتل را از بین ببرم و کاری کنم که به دام نیفتم جسد را از خانه و منر جاز خارج خانه و نر جا کنم.

مأموران بعد از شنیدن اظهارات این را به محل دفن جستند و جنازه را از زیر خاک بیرون آوردند. خانواده درحال‌حاضر در بازداشت و جست‌وجو مقتول نیز برای تعیین علت دقیق فوت به پزشکی قانونی منتقل می‌شود.

سومین پا به قتل، دختری 20ساله است که دوستش را درآورده است. بعد از کشف جسد دختری 32ساله در خانه مجردیاش، کارآگاهان جنایی پلیس آگاهی استان البرز تحقیقاتی را آغاز کردند و با توجه به نظریه پزشکی قانونی متوجه شدند این دختر بر اثر مصرف سیانور جان باخته است.

از آنجا که احتمال دارد قتل دور از ذهن نبود، کارآگاهان به تحقیق از همسایه ها پرداختند و پی بردند متوفی شب حادثه همراه دختری جوان وارد خانهاش شد و آن دختر حدود دو ساعت بعد از منزل دوستش را ترک کرد. این در حالی بود که شاهدان متوجه سراسیمگی دختر جوان شده بودند.

در نهایت این دختر 20‌ساله شناسایی و دستگیر شد. او در بازجویی ها به قتل دوستش اعتراف کرد و گفت: من و مقتول حدود یک سال قبل با هم دوست شدیم و در این مدت من مرتب به خانه او رفتم تا اینکه با هم اختلاف پیدا کردم. شب حادثه به‌دلیل همین اختلافات سیانور در نوشیدنی او حل کردم و به خوردش دادم که از حال رفه و مر من. تحقیق از این موضوع به قتل نیز ادامه دارد.

[ad_2]

Morgan Bullock

هاردکور الکل ماون. علاقه مند شدید به اینترنت دوست داشتنی توییتر متعصب. دردسر ساز.

بهترین سایت انفجار با ضریب بالا: معرفی، اهمیت و کاربردها
Sidebar Backlink Tips: Boost Your Website’s Visibility and Authority
Sidebar Backlink Packages: Boost Your Website’s SEO and Traffic
Sidebar Backlink SEO: Unlocking the Power of Sidebars for Enhanced Website Ranking
مقدمه‌ای بر فالوور اینستاگرام ارتباطی قدرتمند با جامعه اینستاگرام شما
سایت شرط بندی بهینه سازی شده
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبرdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channelدانشگاهGuide to buying household appliances
تماس با ما