راهنمای خرید بهترین تلویزیون ۶۵ اینچ ایرانیفرارو– تلویزیون های ۶۵ اینچ ایرانی بین ۲۰ تا ۲۵ میلیون تومان قیمت دارند. این تلویزیون ها را با کیفیت 4K و Ultra HD نمایش می دهند و به رابط هوشمند اندرویدی مجهز شده اند، اما تفاوت خاص و معناداری بین تلویزیون های 20 و 25 میلیون تومانی وجود ندارد. بهطوری که گرانترین تلویزیون 65 اینچ ایرانی نسبت به مدلهای 20 میلیون تومانی تلویزیون از امکاناتی مثل قابلیت اتصال گوشی های اندروید و ios به بهره میبرند. با همه این تفاسیر فروشندگان لوازم خانگی می‌گویند فعلا بین تمام مدل‌های موجود دروشنده‌های لوازم خانگی می‌گویند فعلا بین تمام مدل‌های موجود در بازار استقبال تسوانی توان8وان8واننوان.

ارزان‌ترین تلویزیون‌های ۶۵ اینچ بازار

به گزارش فرارو ، ارزان‌ترین تلویزیون ۶۵ اینچ بازار حدود ۲۰ میلیون تومان قیمت دارد. این تلویزیون مدل LU721S جی‌پلاس است و برخی از فروشندگان آن را ۲۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان می‌فروشند. کیفیت تصاویر تلویزیون ۶۵ اینچ LU721S جی‌پلاس از نوع 4K و Ultra HD است.

این تلویزیون به دو اسپیکر دالبی مجهز است که توان خروجی آن‌ها از صدایی معادل ۲۰ وات را می‌کند. دو درگاه USB و سه ورودی HDMI کنار و پشت تلویزیون وجود دارد و از رابط هوشمند اندروید، Time Shift و گیرنده دیجیتال بهعنوان قابلیت های این تلویزیون اسم برده می شود.

رتبه دوم ارزان‌ترین تلویزیون ۶۵ اینچی بازار به مدل US7000W برند ام جی اس تعلق می‌گیرد. محصولی که در حال حاضر حدود ۲۴ میلیون تومان ارزش دارد. تلویزیون ال‌ای دی تلویزیون هوشمند US7000W ام جی اس تصاویر را با کیفیت ۴K و Ultra HD نمایش می‌دهد و سیور و ورور و سیور و ورور و ورور و ورور و مور و مور و مور و مور و مور اندروید 9 قابل ارتقا، سیستم صوتی دو کانال، پشتیبانی از شفاف کننده صدا، قابلیت افزایش رزولوشن و پشتیبانی از سیستم حفاظتی بخشی از امکانات این تلویزیون 24 میلیون تومانی می شود.

سومین تلویزیون ارزان قیمت ۶۵ اینچی بازار را هم باید مدل UB7000W از برند ام جی اس دانم. این یکی در حال حاضر ۲۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود. مشخصات تلویزیون UB7000W شباهت زیادی به مدل US7000W دارد. رابط هوشمند اندروید با امکان ارتقاء و کیفیت تصویر 4K و Ultra HD، ویژگی مهم مدل US7000W ام جی اس است.

ارزانترین تلویزونهای ۶۵ اینچ

برند

مدل

قیمت

جیپلاس

LU721S

۲۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان

جی ام اس

G65US7000W

۲۴ میلیون تومان

جی ام اس

G65UB7000W

۲۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان

گرانترین تلویزیونهای ۶۵ اینچ بازار

گرانترین تلویزیونهای ۶۵ اینچ بازار حدود ۲۵ میلیون تومان قیمت دارد. این محصول تلویزیون ال‌ای دی هوشمند تی سی ال مدل P8S است و برخی از فروشگاه‌های لوازم خن را مالمن باومن یفن را بایوان بنمن بالو25ن را بالمن مون. کیفیت تصاویر در تلویزیون ۶۵ اینچ P8S از نوع 4K و Ultra HD است و گیرنده دیجیتال هم یکی از ویژگی‌های این مدل می‌شود. سه درگاه HDMI و دو ورودی USB برای این تلویزیون در نظر گرفته شده و سیستم صوتی دوکاناله تتلویزیوم وتی دوکاناله تتلویزیوم وتو ورودی.

دو تلویزیون گرانقیمت بازار با اندازه ۶۵ اینچ مدل XTU845 برند ایکس ویژن به‌شمار می‌رود. مدلی که همان ۲۵ میلیون تومان ارزش دارد و رابط هوشمند اندروید ۱۰، کیفیت تصویر 4K و Ultra HD، اتصال سیم WIFI Screen Mirror ی اومواو ن زهمواو ن زهمواو ن همواو ن همواو ن

فروشندگان لوازم خانگی سومین تلویزیون ۶۵ اینچی گرانقیمت بازار را مدل EM-6580 برند ایرانی امپریال معنرفی می‌کنرفی. محصولی که حدود ۲۵ میلیون تومان ارزش دارد. کیفیت تصاویر در این مدل نیز از نوع 4K و Ultra HD است و قابلیت ضبط برنامه های تلویزیونی و ارتباط هرابط هوشمند آنونی و ارتباط هوشمند آنونرمار مارنارنارناوانبوار هاوانبارنن

گرانترین تلویزیونهای ۶۵ اینچ

برند

مدل

قیمت

تی سی ال

P8S

۲۵ میلیون تومان

ایکس ویژن

XTU845

۲۵ میلیون تومان

امپریال

EM-6580

۲۵ میلیون تومان

پرفروش‌ترین تلویزیون ۶۵ اینچ بازار

پرفروش‌ترین تلویزیون ۶۵ اینچ بازار حدود ۲۳ میلیون تومان قیمت دارد. فروشندگان لوازم خانگی می‌گویند در هفته‌های گذشته مدل LU821S جی‌پلاس فعلا بین تلویزیون‌های ۶۵ تاران تلویزیون‌های ۶۵ ایتالیایی تلویزیون LU821S که قاب باریکی دارد، تصاویر را با کیفیت 4K و Ultra HD نمایش می‌دهد. به سیستم ایمنی قفل کودک مجهز و هوشمند اندروید دارد. سه پورت HDMI و دو ورودی USB در این تلویزیون مشاهده می شود. امکان Mirror کردن گوشی‌های اندروید و IOS روی تلویزیون، تبدیل گوشی هوشمند به Air Mouse از طریق دستیار هوشمند، بناتواوث هوشمند، بناتوام.

دومین تلویزیون پرفروش بازار از فروشندگان و فعالان بازار لوازم خانگی مدل LU722S-IND جی‌پلاس است. مدلی که در این روزها ۲۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسد. در مشخصات این تلویزیون تصویری 4K و Ultra HD ، رابط هوشمند اندروید و ۱۶ حافظه حافظه داخلی بخشی از قابلیون ت ر انشهمار انهای ابن در فهرست پرفروش‌ترین تلویزیون‌های ۶۵ اینچ بازار با نام XTU845 از برند ایکس‌ویژن روبروی می‌شویم. این یکی را ۲۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان می‌فروشند. تلویزیونی که از رابط هوشمند اندروید ۱۰ بهره می‌برد، تصاویر را با کیفیت ۴K و Ultra HD نشان می‌دهد و به اتصال بی سیم هاس Mirror ش.

پرفروش‌ترین تلویزیون‌های ۶۵ اینچ بازار

برند

مدل

قیمت

جیپلاس

LU821S

۲۳ میلیون تومان

جیپلاس

LU722S-IND

۲۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان

ایکس ویژن

XTU845

۲۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم