راهنمای خرید تلویزیون های غولپیکر با بودجه ۲۰ میلیونفرارو– تلویزیون های ۶۵ اینچ ایرانی با ۲۰ میلیون تومان قابل خرید هستند. این رقم را می توانم تا حدودی کف قیمت تلویزیون های 65 اینچ در نظربگیریم، چون همین حالا مدل Q78 سامسونگ با اندازه 65 اینچ 85 میلیون فروخته می شود و در بازار تومان از برند ایرانی ایکسویژن نمونه های 25 میلیون تومانی را میبینیم. تلویزیون های 65 اینچ ایرانی که با 20 میلیون تومان قابل خرید هستند، محصولات برندهای جیپلاس، امجیسی و سامالکترونیک می شوند، تصاویر را با کیفیت 4K و Ultra HD نمایش می دهند، به سیستم عامل اندروید مجهز هستند و با برنامه های مختلف قابلیت اتصال گوشی های هوشمند به آنها. وجود دارد. مشخصات این چهار تلویزیون نشان می‌دهد که با محصولات مشابه سروکار داریم.

تلویزیون ۶۵ اینچ ام‌جی‌اس؛ ۱۹ میلیون و ۵۰۰

تلویزیون الای دی فوق هوشمند ام‌جی‌اس مدل US7000W حدود ۱۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان قیمت دارد. برندی که ایرانی است و در بخش لوازم خانگی ساخت تلویزیون را آغاز کرده است. تلویزیون US7000W با کیفیت تصویر ۴K و Ultra HD است که صفحه رزولوشن آن ۲۱۶۰ × ۳۸۴۰ پیکسل خواهد بود. از امکانات این تلویزیون اول باید به رابط هوشمند اشاره کنیم. تبدیل گوشی هوشمند به Air Mouse و Time Shift که همان امکان ضبط برنامه روی حافظه و پخش آن در زمان دیگر و امکان ۲۰ماموامو کناره‌های این تلویزیون سه درگاه HDMI و دو ورودی USB مشاهده می‌شود که امکان اتصال کنسون‌های بازی، فلشون سه … بان ماهده می‌شود که امکان اتصال کنسون‌های بازی، فلشون مو … بان‌ را فراهم کند. بلوتوث نیز از دیگر راه‌های ارتباط با این تلویزیون است و در جعبه این محصول دو ریموت کنترل وجود دارد.

تلویزیون ۶۵ اینچ جی‌پلاس ۱۹ میلیون و ۹۰۰

تلویزیون ال‌ای دی هوشمند جی پلاس مدل LU721S با اندازه ۶۵ اینچ حدود ۲۰ میلیون تومان قیمت دارد. تلویزیونی که طول آن تقریباً یک متر و 40 سانتی متر است و ارتفاعش به 90 سانتی متر می رسد و برخی از فروشگاه های لوازم خانگی الان این مدل را 19 میلیون و 900 هزار تومان می فروشند. کیفیت تصاویر در تلویزیون LU721S جی‌پلاس از نوع ۴K و Ultra HD است و دو عدد بلندگوی ۱۰ واتی وظیفه پخش صعدا را در این مرن درد دارد. اسپیکرهای این تلویزیون که در مجموع صدای ۲۰ واتی را به‌وجود می‌آورند دارای فناوری دالبی دیجیتال هستند. سه‌ورودی HDMI و دو ورودی USB پشت و کناره‌های تلویزیون دیده می‌شوند و ارتباط هوشمند امکانات اتصارارارا 16 حافظه حافظه داخلی، دو حافظه رم، پردازنده چهار هستهای و سیستم عامل اندروید 9 از دیگر مشخصات این تلویزیون است و امکان ضبط برنامه های تلویزیونی و Time Shift در آن دیده می شود.

تلویزیون ۶۵ اینچ جی‌پلاس ۲۰ میلیون و ۸۰۰

تلویزیون 65 اینچ جیپلاس مدل LU722S-IND کمی بیشتر از 20 میلیون تومان فروخته می شود، اما بهخاطر مشخصات یکسانی که با سایر مدل های این گزارش دارد، از فهرست تلویزیون های 20 میلیونی درآورده شده است. تلویزیونی که تصاویر را با تکنولوژی LED و کیفیت ۴K و Ultra HD پخش می‌کند. رابط هوشمند اندروید را مهم ترین قابلیت این تلویزیون ها بدانیم. دو اسپیکری که در بخش پایین تلویزیون قرار گرفته اند در مجموع صدایی برابر با 20 وات تولید می کنند و با نرم افزار E-share ارتباط بین موبایل و تلویزیون در این مدل اتفاق میافتد. در سایت گلدیران پلاس گیرنده های دیجیتال، Time Shift و بلوتوث از دیگر قابلیت های تلویزیون LU722S-IND معرفی شده است.

تلویزیون ۶۵ اینچ سام الکترونیک ۲۱ میلیون

تلویزیون ۶۵ اینچ سام‌الکترونیک مدل TU6500 تقریباً از یک سال قبل روانه بازار شده و آن روانه بازار شده و آن روار و آن روار مارفاق ۲۰ مارجزن این مار نمارجزن تلویزیونی که با فناوری LED تصاویر را با کیفیت ۴K و Ultra HD نمایش می‌دهد. این تلویزیون هوشمند به سیستم عامل اندروید مجهز است و با فناوری Smart View می‌توانید به صورت آهمرافن خهورافن هوران هوران استفاده کنید. فناوری انعکاس هوشمند صدا کنار پشتیبانی از صدای دالبی و بلندگوهای قدرتمند، به کیفیت صدای تلویزیون TU6500 کمک می کند و با استفاده از دو اسپیکر 10 واتی، در مجموع صدایی معادل 20 وات از این مدل تولید می شود. سه پورت USB و دو ورودی USB هم اجازه می‌دهند دستگاه‌های مختلف و فلش‌ها را به TU650 متصل کنیم. گیرنده های دیجیتال که حالا در مدل های ارزان قیمت بازار دیده می شود، یکی دیگر از ویژگی های تلویزیون ۲۰ میلیون تومان است.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم