روایت ماجرای هولناک نیمه شب در بلوار وکیل‌آباد مشهد

[ad_1]

زنی که با رهاکردن جسد یک مرد از صحنه حادثه گریخته بود، در حالی دستگیر شد که ادعری‌کلید معمتاس جرنر رارد کرد.

به گزارش روزنامه خراسان، دقایق اولیه بامداد روز گذشته زنی سراسیمه و با چهره های پریشان خود را به نگهبانان یک هتل در نزدیکی خیابان شهید صیاد شیرازی 3 رساند و در حالی که وحشت زده و بریده سخن می گفت از جسد مردی خبر داد که در نزدیکی پل زیرگذر. بلوار وکیل آباد رها شده بود.

وی با گفتن این جملات با قدمهای بلند از محل دور شد و به ترتیب نگهبانان هتل حیرت زده به تکاپو افتادند و برای بررسی ادعای زن جوان به آن سوی زیرگذر رفتند، اما در کمال ناباوری همان زن پریشان احوال را دیدند که جسد مردی را از درون دیدند. یک دستگاه پراید مشکی رنگ مدل پایین بیرون انداخته و بی درنگ پشت فرمان خودرو قرار گرفت و پدال گاز رار دش و پدال گاز رار د.

نگهبانان اینچنین که همیشه خیره به این صحنه عجیب مینگریستند، در تاریکی شب موفق به یادداشت شماره پلاک خودرو نشدند چرا که زن جوان با سرعت زیاد ویراژ داد و از محل گریخت.

چند دقیقه بعد از این ماجرای تکان دهنده، بیسیم‌های پلیس به صدا درآمد و نیرو‌های مدیریتی آنها با تایید درستی خبر، به صحنه رهاکردن جسد پرداختند و مراتب را به قاضی ویژه قتل عمد مششش ویژه قتل عمد مششش ویژه قتل عمد مشش ویژه قتل عمد مشش ویژه قتل عمد مشش ویژه قتل عمد مشش ویژه قتل عمد مشهه طندا طول نکشید که قاضی دکتر صادق صفری به همراه کارآگاهان پلیس آگاهی و عوامل بررسی صحنه جرم به محل مرکزیانرارینارن

جسد، مربوط به مردی حدود 35 تا 40 سال بود که آثار چاقو بر قفسه سینه اش خودنمایی می‌کرد. با بررسی محتویات جیب لباس‌های مقتول، هویت وی در حالی که مشخص است که سنجاق و فندک و سیگار نیز هره ار می‌شود.

ادامه تحقیقات بیانگر آن بود که مرد نامبرده در جای دیگری به قتل رسیده و سپس توسط زن ناشناس فراری زن ناشناس فراری در ناشناس فراری این ارادا

با به دست آمدن این، اداره قاضی شعبه 208 دادسرای عمومی و انقلاب مشهد، دستور بازبینی دوربین های ترافیکی را صادر می کند و بدین ترتیب گروهی از کارآگاهان به ردیابی پراید مشکی رنگ پرداختند.

چند دقیقه شماره پلاک پراید مشخص شد و نیروهای پلیس با انجام یک سری فعالیت های اطلاعاتی موفق شدند تا سپیده دم مالک خودرو را شناسایی کنند و زن جوان را در یک منزل مسکونی دستگیر کنند. این زن که ساعتی بعد به مقر مدیریت هدایت شد، در حضور قاضی صفری لب به اعراف گشود و آغاز جنوام گود و آغاز جنانم گود و آغاز جناقم پود و آغاز جناقم پور.

او گفت: در یک پاتوق شبانه نشسته بودیم که بین این مرد (مقتول) بود و یکی دیگر از پاتوق نشینان به دلیل اختلافات قبلی مشاجره های رخ داد که لحظاتی بعد از مشاجره های لفظی به توهین و فحاشی و درگیری کشید و در این میان «ه» یکی شد. از همان پاتوق نشینان ضربه‌های با کارد به قفسه سینه مرد همین زد و او را نقش بر زمین کرد. او را از من خواست جسد بیرون برم. این زن جوان در ادامه ادعاهایش گفت: من که ترسیده بودم جسد او را به بولوار وکیل آباد آوردم و مر باد آوردم و ادامه دادم و منر آنا جاد آوردم و ادامه داد.

تحقیقات بیشتر درباره اعترافات این زن جوان و دستگیری فراری که ادعا می‌کند کلید معمای این جنایت در دستان اوست همچنان از سوی کارآگاهان اداره جنایی پلیس منطقه خراسان ادامه دارد.

[ad_2]

Olive Herman

سفر نینجا. زامبی نرد. متخصص فرهنگ پاپ معتاد آبجو ماون وب کارشناس مغرور غذا تنظیم کننده. دردسر ساز. خالق مشتاق

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channel