رونالدو از عملکرد هم تیمی هایش مقابل ویارئال ناراحت است


کد پیام: 1782970/59

زمان: 12:27
1400/07/09

بازدید: 7.384

کریستیانو رونالدو ستاره منچستریونایتد از عملکرد این تیم مقابل ویارئال ناراضی است.

به گزارش “ورزش سه” ، شیاطین سرخ نتوانستند کریستیانو رونالدو را در برابر ویارئال نگه دارند و او تنها یک شوت در کل بازی داشت. United در مجموع 14 شوت به سمت دروازه زد و 54 درصد توپ و میدان را در اختیار داشت.

با این حال ، شاگردان اوله گونار سولسشر تلاش کردند تا این برتری را به گل تبدیل کنند و بار دیگر به لطف درخشش ستاره منحصر به فرد خود موفق به کسب سه امتیاز شدند. پاکو آلک اسر سرو اولین گل بازی را به ثمر رساند و میزبان را پشت سر گذاشت.

اما تلس موفق شد هفت دقیقه بعد با والی تماشایی از 20 متری بازی را به تساوی بکشاند. با این حال ، بعد از آن گل ، یونایتد از گلزنی در خانه خوشحال بود زیرا زانو زدن ویارئال بسیار دشوار به نظر می رسید.

اما باز هم این رونالدو بود که در بسیاری از دوران حرفه ای خود جلو رفت و موفق شد در دقایق پایانی پس از ارسال جسی لینگارد گل پیروزی تیمش را به ثمر برساند. این اولین قهرمانی یونایتد در لیگ قهرمانان این فصل بود و رونالدو را بسیار تحسین کرد.

با این حال ، الکس تلس می گوید پرتغالی قبل از گلزنی از عملکرد هم تیمی های خود بسیار ناراضی بود. TNT Sport می گوید: “این اولین بار بود که با او بازی می کردم.” ما روابط خوبی در خارج از زمین داشتیم زیرا هر دو به پرتغالی صحبت می کردیم. پنج دقیقه قبل از گل ، او کمی عصبی بود که ما توپ را به او پاس نمی دهیم. من گفتم توپ می آید ، تمرکز خود را حفظ کنید زیرا توپ می آید. و به محض ترک زمین ، رونالدو زیاد منتظر نماند. ما از کیفیت آن اطلاع داریم و هر روز آن را می بینیم. بنابراین ما فقط به توپ نیاز داشتیم تا به محوطه جریمه برسیم و او برای ما برنده خواهد شد. “این یک رویاست.”


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم