زاکانی: به دنبال آرامش زندگی هستیم

[ad_1]

علیرضا زاکانی در مراسم آئین افتتاح و بهره برداری از پروژه های شهری که امروز شنبه 23 بهمن ماه به صورت همزمان در مناطق مختلف شهر و برخط و همزمان با ایام چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار شد، گفت: ورود به 44 سالگی انقلاب اسلامی و بیش از حد. از ۴ دهه پایانی بر شعارهای بنیادین انقلاب نویدبخش آینده‌ای بسیار درخشان است. به لطف الهی این ودیعه و این انقلاب نصیب مردم ایران شد و به برکت حضرات اهل البیت که امروز میلاد امام جواد مسیر رشد و شکوفاییاش را ادامه داد.

به گزارش فارس، شهردار پایتخت افزود: نقش امام بزرگوار و رهبری انقلاب و ملت رشید ما از مردان زنان و جوانان و تکتک ها، کسانی که به رشد و شکوفایی انقلاب کمک کردند، نباید نادیده گرفت، به ویژه شهدای دفاع مقدس، مدافع حرم. اوه، نه؟

وی با پرداختن به مقام شامخ شهدا ادامه داد: خانواده‌های بزرگ شهدا برای ما مدال افتخار هستن. در جمع ما نیز پدر و مادر شهید سید جلال‌الدین شرق آزادی حضور دارند. در سال ۶۲ این شهید بزرگوار به چندین مجروحیت در عملیات خیبر شرکت کرد و در اوج مرظلومیت در جزیره خیبهر تبه شسیار.

زاکانی در بخش دیگری از گفته‌هایش بیان کرد: مفتخریم امروز بیش از هزار پروژه بزرگ و کوچک در برخی مناطق ودها؛ وا. در واقع اجرای پروژه ها در مناطق 15، 18، 19 و 5 فقط به عنوان نمونه بود و سایر مناطق نیز پروژه هایشانر نیز پروژه هایشانر ارارار.

وی افزود: پروژه زیرگذر جناح در منطقه ۵، بیش از ۴ سال نیمه‌کاره رها شده بود. به واسطه نبودن همین زیرگذر، سال گذشته ۳ هموطن ما جان خود را در تصادف از دست دادند.

زاکانی با بیان اینکه امیدواریم پروژه های بزرگ عمرانی در شهر رونق گرفته و ماحصل آن آسایش و آرامش مردم باشد، گفت: گذشته از پروژه های عمرانی، پروژه های اجتماعی، معیشتی و اقتصادی، ایمنی و … نیز در دستور کار شهرداری است.

شهردار پایتخت تاکید کرد: در جمع آوری پروژه های روی زمینمانده تا در ابتدای سال آینده با جلب مشارکت مردم آنها را به نتیجه رسانده و باعث امنیت و رونق را برای تامین امنیت می دهد. امیدواریم این گام در جهت رضایت مردم باشد.

وی در پایان رهبر رهبر کرد: با عظیم‌شأن انقلاب پیمان بستیم که تا آخرین نفس در راه پیشرفت شهر لاهه پیشرفت شهر لاه.

صبح امروز پروژه های زیرگذر آزادی با سه دسترسی (پایانه آزادی, RTD محمد علی جناح و جناح شمالی) در منطقه 5, مجموعه ورزشی شهید مظاهری در منطقه 15 بوستان مدافعان سلامت در منطقه 18 و بوستان وصال در منطقه 19 به عنوان شاخص ترین پروژه های شهری به صورت برخط و باحضور شهردار تهران افتتاح شد.

[ad_2]

Felipe Holmes

گیک تلویزیون متخصص رسانه های اجتماعی ایجاد کننده. نویسنده پرشور. نینجا سفر افراطی. کل کارآفرین معتاد به اینترنت

تجربه جذاب بازی انفجار: آشنایی با پدیده‌ای پرطرفدار
دفتر کار درسی: راهنمای کامل برای سازماندهی و مدیریت بهتر تحصیلات
کتاب کار ریاضی: ابزاری جذاب برای تقویت مهارت‌های ریاضی
Welcome to Real Estate Canada: A Guide to Buying, Selling, and Investing
Discover Your Dream Home: House for Sale Canada
Exploring the World of Realtor Canada
تماس با ما