زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی مشخص شدباشگاه خبرنگاران جوان: سازمان سنجش آموزش کشور گفت: نتایج هشتمین آزمون استخدامی دستگاه‌های استخدامی دستگاه‌های استخدامی دستگاه‌های استخدامی دستگاه‌های استخدامی دستگاه‌های استخدامی دستگاه‌های استجدامی دستگاه‌های استخدامی دستگاه‌های استخدامی دستگاه‌های همرایی ۹۹هورایی.

فاطمه زرین آمیزی درباره برگزاری هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی، گفت: طبق مصوبه 29 آذر سال 99 ستاد ملی مدیریت ارتش، هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور در جذب و استخدام نیروی مورد نیاز 81 دستگاه اجرایی در 240 شغل برای جذب و استخدام ۳۸ هزار و ۱۸۴ نفر در دو نوبت برگزار شد.

او با بیان اینکه این آزمون در ۱۸۹ شهر و ۲ هزار و ۷۳۰ حوزه برگزار شد، توضیح کرد: نوبر نریح رد: نوبر خنرار نرار نر امروز (جمعه دوازدهم دی) نیز ۲۶۵ هزار و ۵۸۰ نفر در این آزمون به رقابت پرداختند.

سازمان سنجش درباره داوطلبان متخصص این آزمون گفت: فرم خوداظهاری داوطلبان مبتلا به بیماری در درگاه سازمان سنجش به منظور هماهنگی با وزارت بهداشت جهت برگزاری آزمون این افراد در بیمارستانهای منتخب وزارت بهداشت از روز چهارشنبه 3 دی تا پنج شنبه 4 دی فعال شد . در این مدت 140 داوطلب شناسایی شدند که همه این افراد در بیمارستان هستند.

مدیر کل روابط عمومی سازمان تشخیص مشخص کرد: در آزمون استخدامی هزار و ۶۷۶ نفر شرکت کرده اند که نرننر نرنجنجذ.

زرینآمیزی افزود: چینش صندلی های آزمونهای با فاصله 1.5 متر انجام شد و محل در محل کلاس برای داوطلبانی که دارای شرایط سرماخوردگی یا مشکوک بودند در نظر گرفته شده بود.

سازمان سنجش در ادامه درباره زمان اعلام نتایج این آزمون گفت: نتیجه نهایی این آزمون در دهه نخست بهمن ماه منتشر می شود.

مهم تغییر هشتمین آزمونی

مهم ترین تغییر در هشتمین آزمون استخدامی بنا بر اعلام سازمان اداری و استخدامی کشور سهمیه بواس گزی. بر این اساس و با توجه به ماده واحده قانون اصلاح ماده (44) قانون مدیریت خدمات کشوری (مصوبه مورخ 1399/06/16 مجلس شورای اسلامی) مصوبه شورای توسعه مدیریت و سرمایه انسانی، تعیین اولویت برای اداره بومی شهرستان (به استثنای شهرستان تهران) و مراکز استانها) در آزمونهای مشترک دیگارجار. بر اساس این بخشنامه به داوطلبان بومی شهرستانی برای استخدام در محل سکونت اولویت داده می شومه.

این قانون شامل اولویت قائل شدن برای داوطلب داوطلبان بومی شهرستانی به استثنای شهر تهران و مراکز هاتسا.

تکمیل و ارائه فرم استشهاد محل سکونت برای تصمیم گیری از اولویت بومی منحصرا برای نتایج داوطلبانی که بعد از اعلام آزمون تستی دارای حدنصاب لازم برای مرحله معرفی چندبرابر جهت مصاحبه دستگاه های مورد نیاز، ضروری است.

اولویت بومی در آزمون استخدامی چگونه اعمال می شود؟

نمره انتخاب شده داوطلب بومی شهرستانی در آزمون کتبی مجموع وزن 40 درصد برای حیطه عمومی و 60 درصد برای حیطه تخصصی با ضریب یک و چهار دهم 1/4 محاسبه و ملاک عمل می گیرد.

حد نصاب آزمون، کسب حداقل 50 درصد نمره کسب شده نفر اول با ارزش وزنی 40 درصد برای حیطه عمومی و 60 درصد برای حیطه خصیصه در هر شغل- شهرستان در هر یک زرستان در هر یک از دستگاه های آزرایی است.

Brendon Rice

نادر موسیقی لاعلاج. خالق تایید شده متعصب تلویزیون پیشگام غذا. یک قهوه ساز به طرز خشمگینی فروتن.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channel