زمان را از دست ندهید

به طور کلی شما می توانید خدمات ریپورتاژ و بک لینکی که درچه در ایران چه خارج ایران از شرکت ها و افراد مختلف ارائه می شوند را در دو سر یک طیف قرار دهید که یک سر آن خدمات ارزانی هستند که با قیمت بسیار ارزان خود شما را وسوسه به خرید می کنند درحالی که نه تنها برای شما مفید نیستند بلکه در اکثر موارد مضر هم هستند , این خدمات را حتی اگر به رایگان هم دریافت کنید باز هم گران است ! هر چه سئوی سایت بهتر باشد افراد زیادی را به مطلب شما هدایت می کند . یکی دیگر از امتیازهای مثبتی که ریپورتاژ آگهی برای شما دارد کمک به برند سازی و بیش تر شناخته شدن برند شما می شود چرا که سایت معتبر دیگری به تبلیغ از برند شما می پردازد. آنها با داستان شما رفتار می کنند و تا آخر آن را می خوانند. هر وبسایت دارای یک رتبه الکسا می باشد . رپورتاژ خبری در حوزه تبلیغات اینترنتی به عنوان یک گزارش یا مصاحبه برای معرفی برند یا اشخاص در سایتهای معتبر و پربازدید استفاده می شود و یکی از بهترین روشهای تبلیغات و برندینگ می باشد که تمامی برندها برای معرفی محصولات و خدمات خود از آن استفاده می کنند و دارای تاثیرگذاری بالایی می باشد که نوعی تبلیغ غیرمستقیم است و کاربر به عنوان مقاله آن را مشاهده کرده و به آن اعتماد میکند .

اگر محتوای عالی و مفیدی را ارائه دهید بازدید کنندگان زیادی را به سمت خود می کشانید افراد با اعتبار آن سایتی که ریپورتاژ آگهی شما در آن قرار داده شده به سایت شما هم سر می زنند که به افزایش ترافیک سایت شما کمک می کند. وقتی رپورتاژ را در وب سایت های مرتبط با کسب و کار خود منتشر میکنید، مخاطبان با نام برند شما بیشتر آشنا شده و این نام در ذهن آن ها باقی خواهد ماند. برای نوشتن رپورتاژ آگهی شما ابتدا باید عملیات مخاطبشناسی را انجام دهید، باید بدانید که در دقیقاً مخاطب هدف شما کیست و چه نیازهایی دارد و بر اساس نوع نیاز مخاطب خود رپورتاژ مورد نظر را منتشر کنید. در کل میتوان گفت که رپرتاژ آگهی یک ابزار تبلیغاتی قدرتمند است که می تواند در روند کار شما بسیار تاثیر گذار باشد. ضمن اینکه در بازاریابی اینترنتی یا دیجیتال مارکتینگ موضوع سئو اهمیت بسیار زیادی دارد و رپورتاژ یکی از مواردی است که تاثیر بسیار خوبی روی سئو خواهد داشت. ارتباط موضوعی با سایت شما (اگر سایت هایی که با موضوع کسب و کارتان ارتباط موضوعی دارند کم هستند و در همه آنها درج نمودید، میتوانید رپورتاژ خبری در سایت های خبری بزنید).

اگر سایت شما تازه تاسیس شده است، اگر با وجود داشتن سایت قدیمی هنوز رتبه خوبی در گوگل ندارید و یا اگر می خواهید رتبه بهتری نسبت به حال داشته باشید استفاده از ریپورتاژ آگهی برای دستیابی به هدفتان پیشنهاد می شود. متن ریپورتاژ نشان ندهد که یک تبلیغ است، انگار در حال اطلاع رسانی مطلبی هستید. پس درج لینک شما در سایر سایت ها به هر شکل به گوگل ثابت میکند که شما در حال تبلیغات هستید و امتیاز منفی برای سایت شما به دنبال خواهد داشت. احتمالاً شما نیز در سایتهای پربازدید خبرهای تبلیغاتی را مشاهده کردهاید، به زبان ساده ریپورتاژ آگهی، گونهای از محتواست که وظیفه و رسالت آن معرفی خدمات یا محصول کسبوکارها در سایتهای پرطرفدار و معتبر است. تعرفه رپورتاژ آگهی در سایتهای مختلف حتی با زمینههای کاری مشترک، ممکن است متفاوت باشد چرا که با توجه به نبود یک مرجع برای مشخص کردن تعرفه و قیمت ثابت، هر وبسایتی بنا بر قوانین داخلی خود قیمتی پیشنهادی برای انتشار رپورتاژ آگهی در نظر میگیرد. پیشنهاد میکنیم این کار را به تیم سئوی سایت خود بسپارید و از درج لینک بدون مشورت با آنان در سایتهای مختلف خودداری نمایید. بازاریابی غیرمستقیم و زیرپوستی را در متن خود رعایت کنید؛ قرار نیست که بهصورت مستقیم خدمات ا محصولاتتان را تبلیغ کنی.

تبلیغات غیر مستقیم به معنای تبلیغات و معرفی محصول یا خدمات در صورت عدم توجه مخاطب به تبلیغ است. در دنیای امروز که مخاطبان زیادی در فضای اینترنت حضور دارند، تبلیغات و بازاریابی نیز رنگ و بوی دیگری گرفته و شاهد استفاده از ابزارهای تبلیغات آنلاین و دیجیتال هستیم. رپورتاژ نویسی به پروسه ای گفته می شود که نویسنده متن تبلیغاتی البته منصفانه و به دور از اغراق در مورد یک محصول یا کسب و کار را می نویسد. تبلیغاتی که در رپورتاژ به مخاطر منتقل میشود، بدون هیچ گونه اگزجره و بزرگنمایی در ناخوداگاه مخاطب تاثیر میگذارد. هیچ چیز به اندازه یک تیتر جذاب نمیتواند مخاطب را به بازکردن لینک رپورتاژ و خواندن تمام آن ترغیب کند. اول این که به هیچ عنوان به صورت ناگهانی چند بک لینک از وب سایت های معتبر نداشته باشید. هزینه ریپورتاژ آگهی در سایت های مختلف با توجه به سیاست های شخصی و امتیازهایی را که قرار می دهند متفاوت می باشد. رپورتاژ آگهی در واقع خبر تبلیغاتی است که در سایت های مختلف منتشر می شود و دارای پیوندهای مربوط و تصاویر جذاب برای راهنمایی سریع کاربر به صفحه است. در واقع رپورتاژ خبری نوعی تبلیغات همسان است که به صورت یک گزارش یا رپورتاژ خبری نوشته میشود و البته باید از نظر تبلیغاتی یک فرد متخصص و خبره روی آن کار کند.

Claudia Larsen

پیشگام وب. خالق حرفه ای درونگرا. پزشک آبجو. شیطان متعصب تلویزیون.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channel