ساوت گیت: من از مشکلات سانچو در یونایتد تعجب نکردم

[ad_1]

کد پیام: 1782953/59

زمان: 09:42
1400/07/09

بازدید: 3008

گرت ساوت گیت ، سرمربی تیم ملی انگلیس می گوید از مشکلات جیدون سانچو با غذا در منچستریونایتد تعجب نمی کند.

به گزارش “ورزش سه” ، سانچو تابستان امسال موفق شد بروسیا دورتموند را پس از کشمکش طولانی با قراردادی 73 میلیون پوندی ترک کند و به منچستریونایتد بپیوندد تا به حضور سه ساله خود در فوتبال آلمان پایان دهد.

این بازیکن 21 ساله به عنوان یکی از بهترین وینگرهای اروپایی در وستفالن ظاهر شده است اما نتوانسته این شکوه را در اولدترافورد تکرار کند و ساوت گیت می گوید این بازیکن به زمان بیشتری برای سازگاری با لیگ انگلیس نیاز دارد.

سرمربی تیم ملی انگلیس پس از دعوت سانچو به اردوی تیم ملی برای مقدماتی جام جهانی با آندورا و مجارستان ، به خبرنگاران گفت: “من از آنچه برای گیدئون اتفاق افتاد تعجب نکردم.” بوندس لیگا وضعیت کاملاً متفاوتی دارد. دورتموند یک باشگاه بزرگ است ، اما منچستریونایتد یکی از بزرگترین باشگاه های جهان است. مدتی طول می کشد تا به این وضعیت و لیگ جدید عادت کنید. آمار و شرایط گلزنی و ارسال پاس گل در لیگ ما هیچ شباهتی به بوندسلیگا ندارد. “

این مربی اضافه کرد: – تیم های بسیار خوبی در لیگ آلمان وجود دارد اما این لیگ شرایط خوبی را نیز برای رشد و پیشرفت بازیکنان جوان فراهم می کند ، زیرا تیم هایی هستند که در این سطح نیستند. “هر بازی در لیگ ما فشرده و دشوار است و احتمالاً او تازه متوجه آن شده است.”

ساوت گیت می گوید با وجود شرایط سخت سانچو در یونایتد ، او هنوز به توانایی های این بازیکن اعتقاد دارد: “آیا او بر اساس عملکردش در هفته های اخیر لیاقت حضور در ترکیب تیم را دارد؟ ممکن نیست اما من فکر می کنم ما احساس می کنیم که برای مدت طولانی روی Gideon سرمایه گذاری کرده ایم. ما معتقدیم که می تواند به سطوح بالایی برسد. من می خواهم زمانی را برای صحبت با او و کمک به او در روند فعلی خود در یونایتد اختصاص دهم. فکر می کنم اگر او بداند ما در این شرایط نیز به او ایمان داریم ، خبر خوبی برای این بازیکن خواهد بود. “

[ad_2]

Izaiah Harrison

سازمان دهنده کل مبشر موسیقی شیطانی. گیک قهوه. خالق برنده جایزه متعصب الکل مزاحم عمومی

جذابیت و اهمیت خرید پلی استیشن پلاس اکسترا
سایت نات کوین: راهنمای کاملی برای ارز دیجیتال جدید
با سئو گروه تلگرام @SEOPREM به بالاترین سطوح ممکن در معرفی و تبلیغ محتوایتان برسید!
سایت نات کوین: راهنمای کاملی برای ارز دیجیتال جدید
نات کوین را چگونه نقد کنیم: راهنمای جامع برای تحلیل این ارز دیجیتال
معرفی شرط بندی انفجار در بازی های آنلاین
تماس با ما