سرمایه گذاری ایلان ماسکا در کسب و کار انرژی تگزاس علنی شده است

[ad_1]

ایلان ماسک، مدیرعامل اسپیس ایکس و تسلا، رسما مجوز فروش برق تگزاس را از طریق شرکت تسلا انرژی دریافت کرده است.

به همین دلیل، این شرکت جدیدترین مجموعه ای خواهد بود که وارد بازار انرژی تگزاس می شود. مدیرعامل تسلا در تابستان امسال مدارک لازم را برای صدور مجوز در این زمینه ثبت کرد و این خبر برای اولین بار توسط مجله تگزاس مورد توجه قرار گرفت. استن اکنون مجوز Ilan Mask را دارد.

کمیسیون خدمات عمومی تگزاس در گزارشی اعلام کرد که Tesla Energy Ventures دارای مجوز برای ارائه خدمات برق به فروشگاه‌های خرده‌فروشی در سراسر تگزاس است.

جزئیات کامل جزئیات کامل شرکت جدید هنوز فاش نشده است، اما به نظر می رسد هدف اصلی آن تامین قدرت مشتریان فعلی تسلا باشد. در حال حاضر محصولاتی مانند پنل های خورشیدی، باتری و خودرو توسط تسلا به بازار عرضه می شود که ترکیب آن ها را می توان یک نیروگاه مجازی دانست.

تسلا در این زمینه تجربه دارد. این شرکت یک نیروگاه مجازی در ایالت استرالیای جنوبی راه‌اندازی کرد و نمونه اولیه آن را در تابستان امسال در کالیفرنیا راه‌اندازی کرد.

شرکت انرژی Wood Mackenzie در طول راه اندازی نیروگاه مجازی کالیفرنیا گفت که انتظار دارد تنها کمتر از 5 درصد از 50000 دارنده باتری Powerwall شرکت کنند و این تعداد تأثیر قابل توجهی بر شبکه کالیفرنیا نخواهد داشت.

در واقع، این مشترکین مصرف انرژی خود را در کوتاه مدت تغییر نمی دهند، اما ایلان ماسک می گوید انرژی نقش مهمی برای تسلا در آینده ایفا خواهد کرد. او سال گذشته به سرمایه گذاران گفت که در بلندمدت، منابع انرژی تسلا تقریباً مشابه تسلا خواهد بود و تجارت انرژی در کل بیشتر از تجارت خودرو خواهد بود. این شرکت می تواند موقعیت منحصر به فردی را در تگزاس ایجاد کند.

تد کوری، مدیر مطالعات انرژی در مرکز تحقیقات خدمات عمومی دانشگاه فلوریدا، در جریان پرونده تسلا به UtilityDive گفت که تسلا می‌تواند هم به عنوان خریدار و هم فروشنده، با دسترسی به حجم زیادی از داده‌ها عمل کند و برای مشاهده عواقب آن به تنظیم‌کننده‌ها نیاز است. ، توجه کنید

[ad_2]

Warren Richardson

پیشگام رسانه های اجتماعی. تنظیم کننده. معتاد زامبی برنده جایزه. دردسر ساز. مستعد حملات بی تفاوتی.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channel