سلامی: به هر اقدام دشمن پاسخ قاطع خواهیم دادخبرگزاری ایسنا: فرمانده کل سپاه گفت: همان گونه که در پایتخت کشور عزیزمان تهران، هر وجب از زمین به اندازه جان تمام مردم ایران در پای سه گانه ارزشمند است. جزایر به همان اندازه برای همه مردم ایران ارزشمند است.»

سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی صبح امروز (14 دی ماه) همزمان با اولین سالگرد شهادت سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی و بازدید از یگان‌ها، سامانه‌ها و تجهیزات نظامی مستقر در جزیره بوموسی و ارزیابی آمادگی‌های دفاعی و رزمی آن‌ها افزود: : ما تسلیم نمی شویم.

وی گفت: ما در عمل نشان داده ایم و در سخنان خود نیز می گوییم به هر اقدامی که دشمن علیه ما انجام دهد، با یک ضربه متقابل، قاطع و محکم پاسخ خواهیم داد.
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در این بازدید درباره راهبرد پدافند دریایی سپاه برای دفاع از جزایر سه گانه به ویژه بوموسی گفت:

سردار سلامی افزود: همانطور که در پایتخت کشور عزیزمان تهران، هر وجب زمین به اندازه جان همه مردم ایران باارزش است، همانطور که یک وجب زمین در این جزایر برای همه افراد مختلف ارزشمند است. مردم ایران به عنوان جانشان».

وی وضعیت و آمادگی‌های دفاعی و رزمی در این جزایر را آرامش‌بخش، قاطع، قوی و نشکن توصیف کرد و افزود: امروز به قضاوت و اطمینان از آمادگی قوی خود در دریا و در مقابل دشمنانی که گاه لاف و تهدید می‌کنند، هستیم. آنها اینجا هستند تا با آمادگی های مدافعان آب های آسمانی زمین ما که در سطح مطلوب است، با خواست خداوند آشنا شوند.

فرمانده کل سپاه در پاسخ به سوالی مبنی بر برخورد با هرگونه تجاوز به امنیت و منافع ملی کشورمان به ویژه در حوزه نیروی دریایی، افزود: بارها ثابت شده است که ما هیچ گونه تهدید و تجاوز دشمنان را رها نکرد و او را تنها گذاشت.» ما نمی رویم.

سرلشکر سلامی با تشریح توانمندی ها و آمادگی رزمی سپاه تاکید کرد: سپاه به ویژه در سال های اخیر به توانمندی ها و دستاوردهای چشمگیری دست یافته است و آنچه امروز شاهد آن هستیم بخشی از توان و اقتدار سپاه در دریا است.

وی افزود: توانایی مقابله با سطوح فرعی متخاصم و دستیابی به توانایی قدرتمند زیرسطحی که هم در کشف و هم در اجرای زیر دریا حرکت می کند از جمله گزینه ها هستند.

فرمانده کل سپاه از مین‌های هوشمند عظیم ساخت زیردریایی استفاده می‌کند که دارای قابلیت عملیاتی عالی و همچنین قابلیت پرتاب بمب‌های هوشمند از آسمان توسط هواپیماهای سرنشین دار یا بدون سرنشین با قابلیت حمله به دشمنان اعماق دریا هستند. وی به عنوان یکی از نمایشگرهای اقتدار نیروی دریایی سپاه گفت.

سرلشکر سلامی نسل جدید پهپادهای عمودی با قابلیت عملیات در فواصل مختلف از کشتی ها را یکی دیگر از مولفه های اصلی توانمندی نیروی دریایی سپاه برشمرد و گفت: تبدیل دریا به میدانی برای نشان دادن رشادت و شجاعت ملت موضوع دیگری است. . تجلی این اقتدار

فرمانده کل سپاه با اشاره به توانمندی های روحی و رزمی رزمندگان و ملوانان جوان نیروی دریایی سپاه و شور و شوق و انگیزه حضور در میادین سخت و خطرناک تاکید کرد: آنها در حال رشد هستند و این سرزمین خواهد شد. هرگز خالی از چنین افرادی نباشید

سردار سلامی در پایان با گرامیداشت سالروز شهادت افتخاری و جاودانه سردار سرافراز و جاویدان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی حاج قاسم سلیمانی که صحنه های بزرگی را در جهان اسلام برای مقابله با دشمنان منفور اسلام خلق کرد، گفت: حاج قاسم. پیروزی و پیروزی را برای همه مسلمانان و دشمنان به ارمغان آورد و نقشه سیاسی جهان اسلام را تغییر داد و شکست های آشکاری را بر دشمنان امت اسلامی از جمله آمریکا و رژیم صهیونیستی به ویژه در مبارزه با تروریسم تکفیری و داعش تحمیل کرد.

Dale Mckee

سازمان دهنده Wannabe. معتاد اینترنت متعصب زامبی. علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. دانش پژوه مواد غذایی

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channel