شبکه آزمایشی چیست سفری به ذهن توسعه دهندگان بلاک چین – زومیت

[ad_1]

بلاک چین تست نت یک موضوع جذاب است. این شبکه ها در اشکال و اندازه های مختلف ارائه می شوند. در این مقاله از تجربیات آندری لوین ما از شبکه‌های آزمایشی بلاک چین Koinos برای رمزگشایی شبکه‌های آزمایشی استفاده می‌کنیم و یک نمای کلی از اینکه چرا این شبکه‌ها تأثیر زیادی بر قیمت دارند، ارائه می‌کنیم.

بهترین مکان برای شروع Testnet است. هدف هر شبکه آزمایشی مطالعه شبکه است. دو نوع اصلی از شبکه های آزمایشی وجود دارد: نوع اول شبکه هایی هستند که قبل از شبکه اصلی در معرض دید قرار می گیرند و نوع دوم شبکه های آزمایشی هستند که هنگام راه اندازی شبکه اصلی در معرض دید قرار می گیرند. عملکرد دو نوع شبکه مشابه است. با این حال، زمینه ای که آنها در آن منتشر می شوند تأثیر قابل توجهی بر درک و تأثیر انتشارات دارد. ابتدا نوع دوم شبکه های آزمایشی را در نظر می گیریم. زیرا این گزینه راحت تری است.

وقتی در مورد شبکه های موجود مانند بیت کوین و اتریوم صحبت می کنید، شبکه های آزمایشی دو کارکرد اصلی دارند. اولین ویژگی این است که این شبکه ها محیط های زنده ای هستند که توسعه دهندگان می توانند برنامه های غیرمتمرکز خود را در آنها آزمایش کنند. همانطور که هر برنامه نویس خوب می داند، چیزی به نام “کد کامل” وجود ندارد. شبکه‌های تست محیطی در دسترس توسعه‌دهندگانی است که بسیار شبیه به بلاک چین اصلی هستند، مانند اتریوم، جایی که می‌توانید کد خود را بدون ریسک آزمایش کنید.

شبکه آزمایشی بلاک چین در چین

همانطور که ممکن است انتظار داشته باشید، تراکنش ها و برنامه های کاربردی در شبکه های آزمایشی ممکن است از کار بیفتند و توکن های استفاده شده در آن شبکه ها بی ارزش شوند. بنابراین، یک شبکه آزمایشی محیطی است که به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا برنامه های غیرمتمرکز (DApps) را برای بهبود قابلیت های برنامه های خود آزمایش و آزمایش کنند. جالب اینجاست که ارزش شبکه آزمایشی این است که “بی ارزش” است. این بدان معناست که عملکرد کامل یا خلق ثروت در این شبکه ها انتظار نمی رود.

توسعه دهندگان برنامه های غیرمتمرکز در مقابل توسعه دهندگان بلاک چین

شبکه های آزمایشی دو طرفه هستند که ما را به عملکرد دوم این سیستم ها می رساند. قابلیتی که به نفع یک توسعه دهنده برنامه غیرمتمرکز نیست. یکی از دیدگاه های منحصر به فرد لوین این است که توسعه دهندگان برنامه های غیرمتمرکز اغلب به توسعه دهندگان بلاک چین متصل هستند. توسعه دهندگان بلاک چین معمولاً هیچ نقشی در ایجاد قراردادهای هوشمند ندارند و معمولاً زمان بسیار کمی را برای ساخت این نوع قراردادها صرف می کنند.

کل سیستم Quinus به عنوان قراردادهای هوشمند پیاده سازی شده است. از آنجایی که قراردادهای هوشمند سیستم قابل به‌روزرسانی هستند، این بدان معناست که هر عملکردی را می‌توان بدون استفاده از نیروی سخت به بلاک چین اضافه کرد. همچنین به این معنی است که افرادی که بلاک چین را توسعه می دهند (مانند اعضای گروه Quinus) از همان زنجیره، ابزار و جعبه ابزاری استفاده می کنند که سایر توسعه دهندگان برای ساخت DApp های خود از آن استفاده می کنند. از آنجایی که این ویژگی مختص کوئینز است، می توانیم از بحث صرف نظر کنیم.

چنگال سخت.چنگال نرم

در هر بلاک چین دیگری، توسعه دهندگان باید به روز رسانی هایی را در زبان برنامه نویسی بلاک چین (مانند C ++، Rust، Haskell و غیره) توسعه دهند و آنها را روی یک سیستم بسیار بزرگ و پیچیده به نام «معماری یکپارچه» اجرا کنند. در معماری های یکپارچه، تغییر هر بخشی از یک سیستم می تواند بر سایر قسمت های آن سیستم تأثیر بگذارد. بنابراین، خطر تغییر این وضعیت بسیار بیشتر است.

مقالات مرتبط:

توسعه دهندگان بلاک چین همچنین به یک محیط زندگی با سهام کم نیاز دارند که بتوانند از آن برای آزمایش تغییرات مورد نظر برای شناسایی مشکلات احتمالی استفاده کنند. توسعه دهندگان بلاک چین، مانند توسعه دهندگان برنامه های غیرمتمرکز، می خواهند این محیط تا حد امکان به شبکه واقعی نزدیک باشد. این بدان معنی است که آنها سعی می کنند کد خود را به کد توسعه دهندگان برنامه گره بزنند.

هر دو طرف شبکه های آزمایشی

شبکه آزمایشی بیت کوین

این جنبه دوگانگی شبکه های تجربی را نشان می دهد. این نوع شبکه ها به توسعه دهندگان اپلیکیشن و توسعه دهندگان پلتفرم اجازه می دهند تا با یکدیگر تعامل داشته باشند و به راحتی کد خود را در در دسترس ترین و بدون ریسک ترین محیط آزمایش کنند. به لطف این، هر دو گروه می توانند محصولات خود را بهبود بخشند و ارزش آنها را برای کاربران افزایش دهند.

اکنون می توانید ببینید که چرا شبکه های آزمایشی چنین تأثیری بر قیمت انعام دارند. اگر فرض کنیم که قیمت تابعی از ارزش است و شبکه‌های آزمایشی به توسعه‌دهندگان کمک می‌کنند تا ارزش محصولات خود را بیافزایند، یک اثر قیمت قابل انتظار است. مشکل اینجاست که این همبستگی چندین پیامد منفی خواهد داشت. پروژه‌ها اغلب شبکه‌های آزمایشی را ارسال می‌کنند که هیچ فایده‌ای برای توسعه‌دهندگان ندارند و صرفاً برای افزایش قیمت توکن‌ها در نظر گرفته شده‌اند. متأسفانه، این دیدگاه اغلب باعث می شود وقتی زمان شروع یک پروژه فرا می رسد، احساس غرق شدن کنیم.

شبکه های آزمایشی در مقابل شبکه اصلی

شبکه اصلی

بسیاری از مردم بر روی استفاده از شبکه های آزمایشی بر روی بلاک چین های موجود تمرکز می کنند. این شبکه ها محیطی امن برای آزمایش برنامه ها در اختیار توسعه دهندگان اپلیکیشن قرار می دهند. علاوه بر این، توسعه دهندگان پلتفرم می توانند توسعه قابلیت های ستون فقرات را با استفاده از شبکه های آزمایشی آزمایش کنند. این فرآیند به بررسی جنبه های مختلف شبکه اصلی در شبکه آزمایشی قبل از انتشار کمک می کند.

بار دیگر، تمرکز اصلی این بخش تست است. اما تمرکز اصلی بر روی سیستم خواهد بود. از آنجایی که این شبکه ها جدید هستند، هیچ برنامه ای روی آنها اجرا نمی شود و در این صورت شبکه بیشتر یک طرفه خواهد بود. توسعه دهندگان بلاک چین در حال استفاده کامل از پایه کد هستند و در این مورد، هدف این است که پلتفرم را به جایی برسانند که توسعه دهندگان انگیزه بیشتری برای ساخت برنامه های کاربردی بر روی آن پلتفرم داشته باشند.

اولین نیاز توسعه دهندگان اطمینان از امنیت پلتفرم است و این باید به عنوان راهنما اصلی در ایجاد شبکه های آزمایشی خاص در نظر گرفته شود. با فرض اینکه توسعه دهندگان از امنیت پلتفرم مراقبت کرده اند، باید نحوه استفاده از پلتفرم را نیز آموزش ببینید. به عبارت دیگر، شبکه آزمایشی باید به عنوان یک ابزار آموزشی در نظر گرفته شود که توسعه دهندگان را قادر می سازد تا درک عمیق تری از نحوه استفاده از پلت فرم به دست آورند و در عین حال به آزمایش امنیت شبکه نیز کمک کند.

در نهایت، همانطور که شبکه خود را آزمایش می کنید و نحوه استفاده از آن را یاد می گیرید، بخش های قابل ارتقای پلت فرم را کشف خواهید کرد. در این مواقع، ممکن است به کتابخانه ها یا اسناد مهمی نیاز داشته باشید تا به شما در درک بهتر سیستم کمک کنند. این اطلاعات بازخورد ارزشمندی است که توسعه دهندگان پلتفرم باید از آن برای بهبود پلتفرم قبل از نهایی کردن اجرای ستون فقرات استفاده کنند.

مقالات مرتبط:

چه بدانیم و چه ندانیم، امروزه شبکه های کامپیوتری به بخش مهمی از زندگی ما تبدیل شده اند و اهمیت آنها در حال افزایش است. شبکه‌های آزمایشی گام مهمی در فرآیند راه‌اندازی شبکه‌های رایانه‌ای جدید و نوآورانه هستند که ارزش آن‌ها می‌تواند در زندگی روزمره ما افزایش یابد. با تعمیق درک تفاوت های ظریف شبکه های آزمایشی و موضوعات مهم ارسال شده در این پلتفرم ها، می توان نسخه های آزمایشی خاص و دلایل طراحی و پیاده سازی آنها را بهتر ارزیابی کرد.

نظر شما در مورد شبکه های آزمایشی ارزهای دیجیتال چیست؟

این مقاله یا بخش به مراجع یا منابع خود اشاره نمی کند. در هر سرمایه گذاری خطر از دست دادن سرمایه وجود دارد و سرمایه گذار باید پس از مطالعه و تحقیق تصمیم نهایی را گرفته و مسئولیت عواقب آن را بر عهده بگیرد.

[ad_2]

Miriam Ware

الکل نینجا. متفکر شیطانی. محقق سفر. فرهنگ پاپ مادام العمر. علاقه مند به موسیقی.

بهترین سایت انفجار با ضریب بالا: معرفی، اهمیت و کاربردها
Sidebar Backlink Tips: Boost Your Website’s Visibility and Authority
Sidebar Backlink Packages: Boost Your Website’s SEO and Traffic
Sidebar Backlink SEO: Unlocking the Power of Sidebars for Enhanced Website Ranking
مقدمه‌ای بر فالوور اینستاگرام ارتباطی قدرتمند با جامعه اینستاگرام شما
سایت شرط بندی بهینه سازی شده
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبرdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channelدانشگاهGuide to buying household appliances
تماس با ما